# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 -- -- GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-1
2 AGOSTO Gioele ASD Judo Kuroki Ml. cicibani U10 G-9
3 AGOSTO Samuele ASD Judo Kuroki Ml. dečki +60
4 ANDRIĆ David POLYTEAM St. dečki -50
5 ANGELINI Luka ANKARAN Ml. dečki -60
6 ANKO ANŽE OLIMPIJA Ml. dečki -29
7 ARHAR Martin POLYTEAM Ml. kadeti -55
8 AĆIMOV Kristijan Uchimata Ml. kadeti -81
9 BABIČ KALIGARIČ Karolina IZOLA Ml. cicibanke U10 G-1
10 BAJC Žan KRŠKO St. dečki -60
11 BAKOVIĆ Lucija Kokica Ml. deklice -40
12 BAKULA Ivan Borsa Ml. cicibani U8 G-5
13 BALAŽIC Oskar MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -66
14 BANICH GODENA Kristian Uchimata Ml. dečki -32
15 BAZINA Iva Borsa Ml. cicibanke U10 G-1
16 BAŠIČ Anel TATAMI Ml. dečki -38
17 BELTRAME Ian Luc GIB ŠIŠKA Ml. cicibani U10 G-10
18 BENDRA Maj BEŽIGRAD St. dečki +66
19 BERGLEZ KOS Val BEŽIGRAD St. dečki +66
20 BERLOT NEJC KOPER Ml. dečki -50
21 BEVK Benjamin IZOLA Ml. dečki -29
22 BIANKINI Paola Kokica St. deklice -44
23 BIZJAK Aron POLYTEAM St. dečki -55
24 BIZJAK Teo KOMENDA St. dečki -38
25 BIZJAK Maks JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U8 G-1
26 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -55
27 BOGDAN Antea Borsa Ml. cicibanke U8 G-2
28 BOHORČ Anej KRŠKO St. dečki -66
29 BORDON Tinej KOPER St. dečki -46
30 BORSANI Gloria Uchimata Ml. deklice -44
31 BOŠNJAK Ivona Jigoro St. deklice -52
32 BOŠNJAK Ivor Borsa Ml. cicibani U10 G-11
33 BOŠNJAK Josip Borsa Ml. cicibani U10 G-1
34 BRANK Lenart BEŽIGRAD St. dečki -42
35 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI St. deklice -57
36 BRATINA Leonard GORICA Ml. cicibani U8 G-2
37 BRDNIK Tian RAVNE St. dečki -55
38 BREKALO Nikola Borsa Ml. cicibani U8 G-4
39 BRITVEC Ana Kokica Ml. deklice -57
40 BRIŠEVAC Lara Kokica Ml. deklice -40
41 BRUNI Asia ASD Judo Kuroki Ml. deklice -36
42 BRUNI Mattia ASD Judo Kuroki Ml. dečki -32
43 BULAJIĆ David GOLOVEC Ml. dečki -32
44 BURNIK Katja ŽIRI Ml. cicibanke U8 G-3
45 BUTKOVIĆ Bartol Uchimata St. dečki -60
46 CAREK Tin Okami Ml. kadeti -73
47 CEPEC Lu POLYTEAM Ml. deklice -52
48 CHALENKO Ivan POLYTEAM St. dečki -42
49 CIGLENEČKI Janž BEŽIGRAD St. dečki -46
50 CIMERMAN KLEMENČIČ MAJ TATAMI Ml. kadeti -50
51 CIMPERŠEK Tilen GIB ŠIŠKA St. dečki +66
52 CIMPERŠEK FILIP GIB ŠIŠKA Ml. cicibani U10 G-11
53 CLOCCHIATTI Lorenzo ASD Judo Kuroki Ml. cicibani U10 G-6
54 COMELLI Alessandro ASD Judo Kuroki Ml. cicibani U10 G-7
55 COMELLI Elisa ASD Judo Kuroki Ml. deklice +57
56 COSENZA Serena ASD Judo Kuroki Ml. deklice -44
57 CVETKO Luka GOLOVEC Ml. dečki -42
58 CVETKO Anže GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-1
59 CVIRN Enej KRŠKO St. dečki -50
60 DOBLEKAR Ela GOLOVEC St. deklice +63
61 DOGŠA Lara APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -63
62 DOLER Ana SHIDO Ml. cicibanke U10 G-5
63 DOLER Blaž SHIDO Ml. cicibani U8 G-6
64 DOLINŠEK Steven TATAMI Ml. dečki -42
65 DOLINŠEK Alan TATAMI Ml. dečki -42
66 DOMITROVIČ Doria TATAMI Ml. deklice -30
67 DOVBYSH Arsenij IZOLA Ml. dečki -32
68 DRAKSLER Nik BEŽIGRAD St. dečki -50
69 DREN Jure IVO REYA Ml. kadeti -60
70 DUJMOVIĆ Veronika Borsa Ml. cicibanke U10 G-4
71 DUTKOVIĆ Petar Okami Ml. dečki -35
72 ERBEŽNIK Luka OLIMPIJA Ml. dečki -46
73 ERJAVEC Lan OLIMPIJA St. dečki -42
74 ETIEN Perat GORICA Ml. cicibani U10 G-10
75 FABJANČIČ ALJAŽ KOPER Ml. dečki -42
76 FABRIS David Uchimata Ml. cicibani U10 G-3
77 FERINO Michele ASD Judo Kuroki Ml. cicibani U10 G-8
78 FERKO KNEŽEVIČ Dejan APOLON MARIBOR Ml. kadeti +81
79 FERŠ Filip GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-1
80 FILIPIČ Jakob OLIMPIJA Ml. dečki -46
81 FILIPČIČ Blaž GIB ŠIŠKA St. dečki -50
82 FOLO David Uchimata Ml. cicibani U10 G-7
83 FORSTNER Iva RAVNE St. deklice -57
84 FRANGEŽ Gal APOLON MARIBOR St. dečki +66
85 FURLAN Klara TATAMI Ml. cicibanke U10 G-3
86 GABER Maks JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U10 G-10
87 GABERŠČIK Uroš BEŽIGRAD St. dečki -34
88 GABOR Ria LENDAVA Ml. kadetinje -52
89 GABROVEC Jakob SHIDO Ml. cicibani U10 G-8
90 GABROVŠEK NEJC GIB ŠIŠKA St. dečki -60
91 GANTAR Nace ŽIRI Ml. dečki -46
92 GANTAR ANŽE ŽIRI Ml. dečki -46
93 GIORGINI Francesca ASD Judo Kuroki Ml. cicibanke U10 G-5
94 GLAVICA JAN TATAMI Ml. cicibani U10 G-1
95 GLIBIĆ Pavle Borsa Ml. cicibani U8 G-3
96 GOLOB Neža BEŽIGRAD St. deklice -52
97 GORENC Til BEŽIGRAD St. dečki -60
98 GORIŠEK TRATNIK Gašper GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-7
99 GREGORC Nejc TATAMI St. dečki -46
100 GRIŽON Gloria KOPER Ml. cicibanke U10 G-4
101 HEREGA Nastja GORICA Ml. deklice -40
102 HODŽIČ Naser TATAMI Ml. dečki -29
103 HOPOVAC Tarik KOPER Ml. kadeti -81
104 HORVAT Kai GOLOVEC Ml. cicibani U8 G-1
105 HRVATIN SIMONE KOPER Ml. dečki -50
106 HRVOJIĆ Zara Kokica Ml. deklice -44
107 ILERŠIČ Noel GOLOVEC Ml. cicibani U8 G-2
108 ILIĆ PAVLE KOMENDA St. dečki -34
109 IVANOV Dima GORICA St. dečki -60
110 IVANOVIĆ David GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-4
111 IVANUŠA Anej ŽIRI St. dečki +66
112 IVANUŠA Tia ŽIRI Ml. deklice -48
113 JAKLIČ JUŠ OLIMPIJA Ml. dečki -32
114 JAKOB Aljaž OLIMPIJA Ml. dečki -46
115 JAMNIK Midori JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibanke U10 G-5
116 JAN David SOKOL Ml. dečki -38
117 JANKOVIĆ Gregor Kokica Ml. dečki -29
118 JELOVČAN Liam ŽIRI Ml. dečki -29
119 JENKO MINA KOMENDA St. deklice -63
120 JERKOVIČ Adrian GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-4
121 JUNUZOVIĆ Tarik OLIMPIJA Ml. dečki -55
122 JURIĆ Roko Okami Ml. cicibani U10 G-10
123 KAJTNA Kaja OLIMPIJA St. deklice -63
124 KAVČIČ Erik KRŠKO Ml. dečki -35
125 KEJŽAR Val BEŽIGRAD St. dečki -46
126 KHOLODOV STEPAN KOMENDA St. dečki -38
127 KHOLODOV ZAKHAR KOMENDA Ml. dečki -32
128 KIRN Timotej IZOLA Ml. kadeti -60
129 KLEMENČIČ Matic MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -81
130 KLEMENČIČ Tamara ŽIRI Ml. cicibanke U8 G-1
131 KLEPIĆ Šimun Okami Ml. cicibani U10 G-5
132 KNAFELC Noeli SHIDO Ml. kadetinje -52
133 KOBAL Maj KOPER Ml. dečki -38
134 KODRIČ Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -55
135 KOJC Keno POLYTEAM Ml. kadeti -46
136 KOJC Kara POLYTEAM St. deklice -36
137 KOLENKO ALEKS KOMENDA Ml. dečki -46
138 KONJAJEV NIKOLAJ TATAMI Ml. cicibani U10 G-2
139 KOPAČ Bor ŽIRI Ml. dečki -32
140 KOVAČEC LAN MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -50
141 KOVAČIĆ Alves Izak GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-4
142 KOZJAN OSREDKAR Žan Žak KOPER Ml. kadeti -73
143 KOZOLE Miha KRŠKO St. dečki -55
144 KOZOLE Jan KRŠKO Ml. dečki -35
145 KOŠAK Nejc GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-4
146 KRAJNC Filip BRASLOVČE Ml. cicibani U8 G-6
147 KRALJ MIHA SOKOL St. dečki -55
148 KRALJ ŠPELA SOKOL St. deklice -48
149 KRALJEVIĆ Melani Kokica St. deklice -48
150 KRANJAC Val Okami Ml. dečki -46
151 KRANJC Bine ADK MARIBOR Ml. cicibani U10 G-5
152 KREBS Vito ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki +66
153 KREMIČ Adna GOLOVEC Ml. cicibanke U10 G-3
154 KRESNIK Iza SHIDO Ml. cicibanke U8 G-1
155 KREVATIN Leo Uchimata Ml. cicibani U10 G-3
156 KREŠIĆ Karla Borsa Ml. cicibanke U10 G-1
157 KRIVEC JOHNY RAVNE St. dečki -42
158 KRIŽMANČIČ Luka Aleksander KOPER St. dečki -46
159 KRIŽNIK Eva APOLON MARIBOR St. deklice -57
160 KRSTIĆ Petra Kokica Ml. cicibanke U10 G-2
161 KUGOVNIK BREGEŠ Urban RAVNE St. dečki -55
162 KUHARIĆ Dominik Okami Ml. cicibani U10 G-3
163 KULIĆ Dženan TATAMI St. dečki -42
164 KUŠEJ Maks RAVNE Ml. dečki -50
165 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR Ml. kadeti +81
166 KUŠTER Brin APOLON MARIBOR Ml. kadeti -60
167 KVAPIL JONAŠ RUA LITIJA St. dečki -42
168 KVAPIL Jorik LITIJA Ml. dečki -32
169 KVATERNIK Jan IZOLA Ml. dečki -35
170 LAZIĆ ŽANA KOMENDA St. deklice +63
171 LEKO Anja Borsa Ml. cicibanke U10 G-2
172 LIPIČ Gabriel APOLON MARIBOR Ml. kadeti -81
173 LOGONDER Tjaša BEŽIGRAD St. deklice -52
174 LOTRIČ Kaja JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibanke U10 G-2
175 LOVAKOVIĆ Leonard Uchimata Ml. dečki -38
176 LUKANČIČ Tine ŽIRI Ml. dečki -50
177 LUKANČIČ Niko ŽIRI Ml. cicibani U8 G-3
178 LUTER Gabrijel Okami Ml. dečki -46
179 LUŽNIK David SOKOL St. dečki -55
180 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA Ml. kadeti -50
181 MALGAJ ALEX LITIJA Ml. dečki -42
182 MANDL JAUK Andraž RAVNE Ml. dečki -55
183 MANOJLOVIĆ Jana Kokica St. deklice -36
184 MARINKO Samo BEŽIGRAD St. dečki -50
185 MARIĆ Glorija Borsa Ml. cicibanke U10 G-3
186 MARIĆ David Borsa Ml. cicibani U8 G-4
187 MARIĆ Katarina Borsa Ml. cicibanke U8 G-2
188 MARJANOVIĆ Vito Uchimata Ml. kadeti -66
189 MARKELJ Andraž POLYTEAM St. dečki -50
190 MARKOVIĆ Maj GORICA Ml. kadeti -66
191 MAROLT Urban POLYTEAM Ml. dečki -32
192 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD St. dečki -66
193 MARTIĆ Petar Borsa Ml. cicibani U8 G-6
194 MAURI Christoper GORICA Ml. dečki -29
195 MAURI Jeremiah GORICA Ml. cicibani U8 G-2
196 MEDMEš Tomaž Tobias TATAMI St. dečki -34
197 MEDVEDIČ MARCEL GIB ŠIŠKA Ml. dečki -50
198 MEŠIĆ Mia GOLOVEC St. deklice -36
199 MIHELIN GAŠPER TATAMI Ml. kadeti -55
200 MIHELIČ Nejc TATAMI Ml. kadeti -60
201 MIHELIČ Žiga TATAMI Ml. dečki -29
202 MIHORDIN Elena Kokica Ml. cicibanke U10 G-3
203 MIJOKOVIĆ Ela Jigoro St. deklice -52
204 MILOVANOVIĆ Vuk GORICA St. dečki -55
205 MILOŠIČ LAN DRAVA PTUJ Ml. kadeti -50
206 MOHORČIČ Mija ŽIRI Ml. cicibanke U8 G-1
207 MRAVLJE Rok ŽIRI Ml. dečki -42
208 MUDROVČIĆ Lukas Okami Ml. cicibani U10 G-7
209 MUDROVČIĆ Lorena Okami St. deklice -57
210 MUČIČ Žan SOKOL Ml. dečki -60
211 MUŠIČ PIA BRANIK MARIBOR St. deklice -40
212 NABERNIK Luka IZOLA Ml. cicibani U8 G-5
213 NALETILIĆ Marko Borsa Ml. cicibani U8 G-5
214 NIKOLA BONIN TATAMI St. dečki -42
215 NOGRAŠEK David SOKOL St. dečki -46
216 NOVAK Jaša GORICA Ml. cicibani U8 G-4
217 NOVAK Zala GORICA Ml. deklice -40
218 NOVAK Petar Borsa Ml. cicibani U10 G-2
219 NOVAKOVIĆ Nikola JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U10 G-9
220 NOVAKOVIĆ Luka GOLOVEC Ml. cicibani U8 G-4
221 OBLAK Matic GOLOVEC Ml. cicibani U8 G-2
222 OBREZA Leon Martin SHIDO Ml. dečki -42
223 OCVIRK Klara GORICA Ml. kadetinje -63
224 OKORN MEHIČIĆ Miša GOLOVEC Ml. deklice -44
225 OMAHEN Filip OLIMPIJA Ml. dečki -46
226 OMRZEL Žana KRŠKO Ml. deklice -48
227 ONIŠAK VRBAN Andrej GORICA St. dečki -60
228 OREČ Luka Borsa Ml. cicibani U10 G-5
229 OSMANAGIĆ Ali TATAMI Ml. dečki -32
230 OSMANAGIć Alem TATAMI St. dečki -42
231 PADOVAC Patrik ŽIRI Ml. cicibani U8 G-3
232 PAGON Svit ŽIRI Ml. cicibani U10 G-7
233 PAHOR Žiga KOMENDA Ml. kadeti -66
234 PAHOR Manca GIB ŠIŠKA Ml. deklice -36
235 PAJMON Mark TATAMI St. dečki -50
236 PANCER-MEMIĆ Fran Okami Ml. dečki -35
237 PARADŽIK Blaž TATAMI St. dečki -60
238 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadetinje -63
239 PEREKOVIĆ Ivan Kokica Ml. dečki -38
240 PEREKOVIĆ Tena Kokica St. deklice -44
241 PERIŠIĆ Teodor OLIMPIJA Ml. dečki -46
242 PERUŠKO Jan Uchimata Ml. cicibani U10 G-3
243 PERŠE Čarna GORICA Ml. kadetinje -70
244 PETERNEL Lovro ŽIRI Ml. cicibani U10 G-11
245 PETERNELJ Nuša ŽIRI St. deklice -52
246 PETKOVIČ Jan JK ŠKOFJA LOKA Ml. dečki -42
247 PETRAK Aleksander KOPER St. dečki -34
248 PETROVIĆ Filip Uchimata St. dečki -42
249 PETROVIĆ Feliks Uchimata Ml. cicibani U10 G-2
250 PEULIĆ Tibor GOLOVEC St. dečki -50
251 PEVEC NEŽA SHIDO Ml. kadetinje -70
252 PEVEC Zala SHIDO St. deklice -44
253 PIERRO Antonio ASD Judo Kuroki Ml. dečki -35
254 PIKULA Žan GORICA St. dečki -38
255 PINJUH Lea Borsa Ml. cicibanke U10 G-2
256 PINJUH Sara Borsa Ml. cicibanke U10 G-2
257 PINTARIĆ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -60
258 PINTARIČ Aleksander BEŽIGRAD St. dečki -46
259 PIRC Aljaž KRŠKO St. dečki -60
260 PLANTAN Loti ŽIRI Ml. deklice -52
261 PLAZNIK Dušan KOPER St. dečki -38
262 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER St. deklice +63
263 PLIEKHOV Andrii GORICA St. dečki -46
264 PLIEKHOV Illia GORICA Ml. cicibani U10 G-9
265 PLIVERIČ Mark GIB ŠIŠKA Ml. dečki -42
266 PLUT ČAVIČ Maks GIB ŠIŠKA St. dečki -38
267 POHOLE MALIS Martin TATAMI Ml. dečki -50
268 POR Aljaž SOKOL St. dečki -34
269 POTOČAR Tim ŽIRI Ml. cicibani U10 G-4
270 POTOČKI Dora Uchimata St. deklice -44
271 POTOČNIK Jure IVO REYA St. dečki -46
272 PRAŠNIKAR Nik JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U10 G-7
273 PRESKER Barbara Kokica Ml. cicibanke U10 G-2
274 PROGAR Aljaž JK ŠKOFJA LOKA Ml. dečki -32
275 PROSEN Maks ŽIRI Ml. dečki -32
276 PROSEN Maja ŽIRI Ml. cicibanke U10 G-2
277 PUHEK Lin Tia BEŽIGRAD St. deklice -48
278 PUHEK Maj OLIMPIJA Ml. dečki -42
279 PUČKO NOVAK Jutra JK ŠKOFJA LOKA Ml. deklice -52
280 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR Ml. kadeti +81
281 PŠAKER Žan TATAMI Ml. dečki -46
282 RADIVOJEVIČ Oskar GIB ŠIŠKA St. dečki -38
283 RAJNER Briana GOLOVEC St. deklice -63
284 RAMEŠA TERESA KOPER Ml. cicibanke U10 G-4
285 RAMIĆ LANA BRANIK MARIBOR St. deklice -36
286 RAZINGER Svit OLIMPIJA Ml. dečki -42
287 REBERNAK PERKON Matija KOPER Ml. dečki -35
288 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR St. deklice -44
289 REŠEK Samuel IZOLA Ml. cicibani U10 G-2
290 REŠEK Ermano IZOLA Ml. cicibani U10 G-3
291 RIHTAR LANA GIB ŠIŠKA Ml. deklice -48
292 ROME ULA TATAMI Ml. kadetinje +70
293 ROVANŠEK Urban GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-4
294 ROŽEJ Jošt RAVNE St. dečki -60
295 RUDIČ MAŠA GIB ŠIŠKA Ml. deklice -30
296 RUPNIK Evita GORICA Ml. cicibanke U8 G-2
297 SAFIN NEO APOLON MARIBOR St. dečki -46
298 SAGADINJ Brin ADK MARIBOR Ml. cicibani U10 G-3
299 SAGADINJ Žiga ADK MARIBOR Ml. cicibani U8 G-3
300 SAKSIDA PEROŠA Lara ANKARAN Ml. cicibanke U10 G-3
301 SAMARDŽIJA Noel TATAMI Ml. cicibani U10 G-5
302 SANKOVIČ Vid TATAMI Ml. cicibani U10 G-8
303 SEJDIJA Rion GOLOVEC Ml. dečki -60
304 SELIŠKAR Svit GIB ŠIŠKA Ml. cicibani U10 G-8
305 SEMOLIČ Matevž KOPER Ml. cicibani U10 G-2
306 SEP Sara LENDAVA Ml. kadetinje -70
307 SESAR Marta Borsa Ml. cicibanke U10 G-3
308 SEVER Tine TATAMI Ml. cicibani U10 G-3
309 SIMIĆ Nemanja ŽIRI Ml. cicibani U10 G-5
310 SIMIĆ Leonard ADK MARIBOR Ml. cicibani U10 G-8
311 SIMONIČ SARA KOPER Ml. deklice -52
312 SIMONIČ Svit KOPER Ml. cicibani U10 G-1
313 SIVČEVIĆ Ela POLYTEAM St. deklice -57
314 SKERBIŠ LOVRO SHIDO Ml. cicibani U10 G-9
315 SKERBIŠ Lenart SHIDO Ml. dečki -42
316 SKRBINŠEK Leon GIB ŠIŠKA Ml. dečki -46
317 SLEDIČ Lara APOLON MARIBOR St. deklice -44
318 SMERAJC MARK SOKOL Ml. dečki -38
319 SMREKAR Dan OLIMPIJA Ml. dečki -29
320 SOLDATIĆ Jakob IZOLA Ml. cicibani U10 G-8
321 SOROSCY Nejc TATAMI Ml. kadeti -50
322 SORšAK Živa APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -48
323 SREBERNJAK Nejc TATAMI St. dečki -55
324 STANISAVLJEVIČ KAJTAN SOKOL St. dečki -55
325 STANKO Enej SHIDO Ml. cicibani U10 G-6
326 STANČIČ Jakob GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-2
327 STAROVASNIK Timeja KOMENDA St. deklice -48
328 STAROVASNIK Svit KOMENDA Ml. dečki -38
329 STEVANOVIČ GORJUP Erik GIB ŠIŠKA St. dečki -55
330 STOJKOVIĆ Lina TATAMI Ml. cicibanke U10 G-1
331 STOJNIČ VIKTORIJA TATAMI Ml. kadetinje +70
332 STRAŽIŠČAR Ula POLYTEAM St. deklice -57
333 STRELEC Lan DRAVA PTUJ Ml. kadeti -42
334 STRELEC GORŠE Taj OLIMPIJA St. dečki -50
335 STUPICA Maruša OLIMPIJA St. deklice -44
336 SUHADOLNIK Izak OLIMPIJA St. dečki -42
337 SUŠNIK Jaka RAVNE St. dečki -50
338 SVETEK Maša GOLOVEC St. deklice -52
339 SVEČAK Ema TATAMI Ml. kadetinje -40
340 TAJNER Jaka GOLOVEC Ml. cicibani U8 G-1
341 TAJNŠEK Ambrož ŽIRI Ml. cicibani U8 G-1
342 TALIĆ Leonardo Borsa Ml. cicibani U10 G-6
343 TAVČAR Erazem ŽIRI Ml. cicibani U10 G-6
344 TELL GOLJA GAJA GORICA Ml. kadetinje -44
345 TELL GOLJA ANDREJ GORICA St. dečki -55
346 TKALEC Enej TATAMI St. dečki -50
347 TODOROV NEJC GIB ŠIŠKA Ml. dečki -55
348 TOMAS Ema TATAMI Ml. deklice +57
349 TOMINŠEK Voranc Miha GOLOVEC St. dečki -42
350 TOMIĆ Lina GOLOVEC Ml. cicibanke U10 G-4
351 TOMIČ Valentin IZOLA Ml. cicibani U10 G-3
352 TRAJKOV Hristo KOPER Ml. cicibani U10 G-1
353 TRATENŠEK Ožbej SHIDO Ml. cicibani U8 G-5
354 TRENDOV Martin KOPER Ml. kadeti -55
355 TRIFKOVIČ Lazar SHIDO Ml. cicibani U10 G-6
356 TRUPELJAK Noa Okami Ml. cicibani U10 G-7
357 TRŠAR Matija ŽIRI St. dečki -46
358 TRŠAR ANDRAŽ ŽIRI Ml. dečki -29
359 TURK BERČNIK RUBEN GORICA St. dečki -55
360 TURK BERČNIK ANUŠA GORICA Ml. kadetinje -70
361 URBANC LOVRO TATAMI Ml. cicibani U10 G-11
362 UŠENIČNIK Aljaž POLYTEAM Ml. kadeti -42
363 VALENČAK Žanin IVO REYA St. deklice -52
364 VASIČ VLADISLAV BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -66
365 VEINHANDL Karim KOMENDA St. dečki -50
366 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA Ml. kadetinje -57
367 VELIKONJA FILIP GORICA Ml. cicibani U10 G-6
368 VENINGER Ema SHIDO Ml. cicibanke U10 G-2
369 VERBNIK MARK GIB ŠIŠKA Ml. dečki -42
370 VERBNIK BRINA GIB ŠIŠKA Ml. cicibanke U10 G-4
371 VERDELJ PAL Lev GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -55
372 VESNICER Jaša RAVNE St. dečki -55
373 VETERNIK Anej SHIDO St. dečki -55
374 VEZJAK Angela GORICA Ml. deklice -36
375 VEZJAK Irenej GORICA St. dečki -34
376 VEZJAK Gabrijel GORICA Ml. cicibani U10 G-2
377 VIDEC Kristina KOMENDA Ml. kadetinje +70
378 VIDMAR Mark ŽIRI Ml. cicibani U8 G-5
379 VIDOVIČ Tia RAVNE St. deklice +63
380 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -73
381 VLAŠIĆ Vanja Kokica Ml. deklice -36
382 VODEB Lan KOPER Ml. kadeti -60
383 VODEB Leo KOPER St. dečki -38
384 VODOPIVEC Vito GORICA Ml. kadeti -66
385 VODOVNIK UŠENIČNIK Matej TATAMI Ml. kadeti -60
386 VOLČJAK Rok JK ŠKOFJA LOKA Ml. dečki -50
387 VRLJIĆ Lucija Borsa Ml. cicibanke U8 G-3
388 VUJINIČ Mark APOLON MARIBOR Ml. kadeti -42
389 VUKALIĆ Daris GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-5
390 VUNDUK Maksim OLIMPIJA St. dečki -50
391 WEISS Peter TATAMI Ml. kadeti -55
392 WERNER Hugo GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-1
393 ZALAR Maj BEŽIGRAD St. dečki -46
394 ZEBEC Sergei TATAMI Ml. cicibani U10 G-2
395 ZEBEC VIKTOR TATAMI Ml. dečki -35
396 ZGURIĆ Tara Kokica Ml. cicibanke U10 G-1
397 ZONTA Viva IZOLA Ml. deklice -52
398 ZUPANČIČ Hana BEŽIGRAD St. deklice -48
399 ČEBULJ Maks BEŽIGRAD St. dečki -55
400 ČERJEKOVIČ Teodor RAVNE St. dečki -55
401 ČERKEZ Nika Borsa Ml. cicibanke U8 G-3
402 ČERMELJ Žan GORICA Ml. dečki -35
403 ČERNE JANI APOLON MARIBOR St. dečki -46
404 ČERNIC MATIJA GORICA Ml. cicibani U10 G-4
405 ČUJAK Barbara Borsa Ml. cicibanke U10 G-5
406 ČULJAK Patrik Borsa Ml. cicibani U10 G-8
407 ĐOLO Matej Borsa Ml. cicibani U10 G-4
408 ŠAVLE Nicol IZOLA St. deklice -48
409 ŠAVLE Marko IZOLA St. dečki -42
410 ŠAVOR TAVČAR Patrik ŽIRI Ml. cicibani U10 G-7
411 ŠAVOR TAVČAR Markus ŽIRI Ml. cicibani U10 G-9
412 ŠAVRON Patrik ANKARAN Ml. cicibani U10 G-8
413 ŠEGA Aljaž ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -55
414 ŠINKOVEC Domen TATAMI Ml. kadeti -73
415 ŠKARJA MAMIĆ Maksimilijan GORICA Ml. dečki -38
416 ŠKERLAVAJ Brin TATAMI St. dečki -42
417 ŠKOPEC Ela Jigoro St. deklice -44
418 ŠKRABA Živa SOKOL Ml. deklice -52
419 ŠKRABAN Lana LENDAVA Ml. kadetinje -70
420 ŠKRJANC Gregor GOLOVEC St. dečki -46
421 ŠLATKA Ana Vita Okami St. deklice -48
422 ŠPACAPAN MAXIMILIAN GORICA Ml. dečki -32
423 ŠPUNT Evelin POLYTEAM St. deklice -48
424 ŠTOKOVNIK ELI SHIDO Ml. kadetinje -48
425 ŠTOS PALAČKOVIĆ Kristjan GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-5
426 ŠUBIC Oskar ŽIRI Ml. cicibani U8 G-4
427 ŠUMAR Denial ANKARAN Ml. cicibani U10 G-11
428 ŽAUCER Ana TATAMI Ml. kadetinje -48
429 ŽBOGAR Talin IZOLA Ml. cicibani U10 G-6
430 ŽERJAL JAKA KOPER Ml. dečki -60
431 ŽERJAL JURE KOPER Ml. cicibani U10 G-6
432 ŽERJAV Sven GOLOVEC St. dečki -38
433 ŽNIDARŠIČ Beno OLIMPIJA Ml. dečki -32
434 ŽONTAR Nik JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U10 G-5
435 ŽVAJKER Sara APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -44
436 ŽVANUT ANA GORICA St. deklice -44
437 ŽVANUT JAKOB GORICA St. dečki -42