Januar
10.01 - 04.02 ZIMSKI ROK IZPITOV za DAN in 1. KYU pasove 2023 Ljubljana, Slovenija
21.01 POHORSKI BATALJON Slovenska Bistrica, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
27.01 - 29.01 GRAND PRIX PORTUGAL Almada, Portugalska SEN Grand prix
28.01 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE Lendava, Slovenija U18 Državno prvenstvo
28.01 FESTIVAL JUDA ML. DEČKI, ML. DEKLICE Lendava, Slovenija
U12
Državno prvenstvo
Februar
04.02 - 05.02 POKAL LENDAVE Lendava, Slovenija U21, U16, U12
U14
Uradni turnir
04.02 - 05.02 PARIS GRAND SLAM Pariz, Francija SEN Grand slam
11.02 - 12.02 EVROPSKI POKAL NAPLES KADETI Neapelj, Italija U18 Evropski turnir (cup)
11.02 - 12.02 SOFIA EUROPEAN OPEN Sofija, Bolgarija SEN Evropski pokal (open)
12.02 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI Dravograd, Slovenija SEN DP pasovi
12.02 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE Dravograd, Slovenija U21 Državno prvenstvo
16.02 - 18.02 TEL AVIV GRAND SLAM Tel Aviv, Izrael SEN Grand slam
18.02 POKAL GUŠTANJ OPEN Ravne na Koroškem, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
18.02 EVROPSKI POKAL FUENGIROLA KADETI Fuengirola, Španija U18 Evropski turnir (cup)
25.02 - 26.02 WARSAW EUROPEAN OPEN Varšava, Poljska SEN Evropski pokal (open)
Marec
03.03 - 05.03 TASHKENT GRAND SLAM Taškent, Uzbekistan SEN Grand slam
04.03 - 05.03 EVROPSKI POKAL LIGNANO MLADINCI Lignano Sabbiadoro, Italija U21 Evropski turnir (cup)
04.03 - 05.03 EVROPSKI POKAL ANTALYA KADETI Antalya, Turčija U18 Evropski turnir (cup)
11.03 POKAL ŽIROV Žiri, Slovenija U14, U12
U10, U8
Uradni turnir
11.03 - 12.03 ROME EUROPEAN OPEN Rim, Italija SEN Evropski pokal (open)
11.03 - 12.03 EVROPSKI POKAL ZAGREB KADETI Zagreb, Hrvaška SEN Evropski turnir (cup)
18.03 POKAL MURSKE SOBOTE Murska Sobota, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
18.03 - 19.03 EVROPSKI POKAL SARAJEVO MLADINCI Sarajevo, Bosna in Hercegovina U21 Evropski turnir (cup)
18.03 - 19.03 EVROPSKI POKAL RIGA ČLANI Riga, Latvija SEN Evropski turnir (cup)
24.03 - 26.03 TBILISI GRAND SLAM Tbilisi, Gruzija SEN Grand slam
25.03 - 26.03 EVROPSKI POKAL COIMBRA MLADINCI Coimbra, Portugalska U21 Evropski turnir (cup)
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE Hoče, Slovenija SEN Državno prvenstvo
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE Hoče, Slovenija U16 Državno prvenstvo
31.03 - 02.04 ANTALYA GRAND SLAM Antalya, Turčija SEN Grand slam
April
01.04 POKAL GORICE Nova Gorica, Slovenija U16, U14, U12
U10, U8
Uradni turnir
01.04 - 02.04 EVROPSKI POKAL WINTERTHUR KADETI Winterthur, Švica U18 Evropski turnir (cup)
08.04 POKAL PTUJA Ptuj, Slovenija U23, U21, U12 Uradni turnir
08.04 - 09.04 EVROPSKI POKAL TEPLICE KADETI Teplice, Češka U18 Evropski turnir (cup)
15.04 POKAL BEŽIGRADA Ljubljana, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
15.04 - 16.04 EVROPSKI POKAL POZNAN MLADINCI Poznanj, Poljska U21 Evropski turnir (cup)
15.04 EVROPSKI POKAL DUBROVNIK ČLANI Dubrovnik, Hrvaška SEN Evropski turnir (cup)
16.04 DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDO KATAH , Slovenija SEN DP kate
16.04 DRŽAVNO PRVENSTVO INKLUZIVNI JUDO , Slovenija Dek1, DekP1, DekP2, D1, D2, DP1, Čla1, Čla2, Čla3, ČlaP1, ČLP2, Č1, Č2, Č3, ČP1, ČP2
Dek2, Dek3, D3, DP2
Državno prvenstvo
16.04 DRŽAVNO PRVENSTVO VETERANI , Slovenija V1, V2, V3, V4, V5, V6, V7, V8, V8+ Državno prvenstvo
22.04 BAUMGARTNOV PAS Maribor, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
22.04 - 23.04 EVROPSKI POKAL STRASBOURG KADETI Strasbourg, Francija U18 Evropski turnir (cup)
29.04 POKAL NOVEGA MESTA Novo mesto, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
29.04 - 30.04 EVROPSKI POKAL GEORGIA KADETI , Gruzija U18 Evropski turnir (cup)
Maj
06.05 - 07.05 APOLON OPEN Maribor, Slovenija U18, U16, U14
U12
Uradni turnir
06.05 EVROPSKI POKAL NANTERRE MLADINCI Nanterre, Francija U23, U21 Evropski turnir (cup)
06.05 - 07.05 EVROPSKI POKAL GOYGOL KADETI Goygol, Azerbajdžan U18 Evropski turnir (cup)
07.05 - 13.05 DOHA SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI Doha, Katar SEN Svetovno prvenstvo
13.05 MEMORIAL STANKA TOPOLČNIKA Slovenska Bistrica, Slovenija U12 Uradni turnir
13.05 - 14.05 EVROPSKI POKAL KAUNAS MLADINCI Kaunas, Litva U21 Evropski turnir (cup)
20.05 - 21.05 EVROPSKI POKAL MALAGA MLADINCI Málaga, Španija U21 Evropski turnir (cup)
20.05 - 21.05 EVROPSKI POKAL SARAJEVO ČLANI Sarajevo, Bosna in Hercegovina SEN Evropski turnir (cup)
20.05 - 21.05 BIELSKO-BIALA EVROPSKI POKAL KADETI Bielsko-Biala, Poljska U18 Evropski turnir (cup)
21.05 PALIJEV MEMORIAL Ljubljana, Slovenija U16 Uradni turnir
25.05 - 27.05 LINZ GRAND PRIX Linz, Avstrija SEN Grand prix
27.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE , Slovenija U23 Državno prvenstvo
27.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI, ST. DEKLICE , Slovenija U14 Državno prvenstvo
27.05 - 28.05 EVROPSKI POKAL COIMBRA KADETI Coimbra, Portugalska U18 Evropski turnir (cup)
Junij
02.06 - 04.06 DUSHANBE GRAND PRIX Dušanbe, Tadžikistan SEN Grand prix
03.06 POKAL KRŠKEGA Krško, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
03.06 - 04.06 EVROPSKI POKAL PRAGUE MLADINCI Praga, Češka U21 Evropski turnir (cup)
08.06 - 11.06 EVROPSKO PRVENSTVO VETERANS Podčetrtek, Slovenija EP kate, EP veterani
10.06 - 11.06 MADRID EUROPEAN OPEN Madrid, Španija SEN Evropski pokal (open)
12.06 - 14.06 EVROPSKO PRVENSTVO KATA Podčetrtek, Slovenija EP kate, EP veterani
17.06 - 18.06 EVROPSKI POKAL PODCETRTEK ČLANI Podčetrtek, Slovenija SEN Evropski turnir (cup)
23.06 - 25.06 ULAANBAATAR GRAND SLAM Ulan Bator, Mongolija SEN Grand slam
24.06 - 25.06 EVROPSKI POKAL BIRMINGHAM MLADINCI Birmingham, Velika Britanija U21 Evropski turnir (cup)
Julij
01.07 - 02.07 EVROPSKI POKAL SLOVENJ GRADEC MLADINCI Slovenj Gradec, Slovenija U21 Evropski turnir (cup)
08.07 - 09.07 EVROPSKI POKAL PAKS MLADINCI Paks, Madžarska U21 Evropski turnir (cup)
08.07 - 09.07 TALLIN EUROPEAN OPEN Talin, Estonija SEN Evropski pokal (open)
15.07 - 16.07 EVROPSKI POKAL GRAZ MLADINCI Gradec, Avstrija U21 Evropski turnir (cup)
29.07 - 30.07 EVROPSKI POKAL BERLIN MLADINCI Berlin, Nemčija U21 Evropski turnir (cup)
Avgust
04.08 - 06.08 HUNGARY MASTERS , Madžarska SEN masters
12.08 - 13.08 EVROPSKI POKAL SKOPJE MLADINCI Skopje, Makedonija U21 Evropski turnir (cup)
18.08 - 20.08 ZAGREB GRAND PRIX 2023 Zagreb, Hrvaška SEN Grand prix
23.08 - 26.08 SVETOVNO PRVENSTVO KADETI Zagreb, Hrvaška U18 Svetovno prvenstvo
26.08 - 27.08 EVROPSKI POKAL COIMBRA ČLANI Coimbra, Portugalska SEN Evropski turnir (cup)
September
07.09 - 09.09 EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI Haag, Nizozemska U21 Evropsko prvenstvo
16.09 POKAL OPLOTNICE Oplotnica, Slovenija U14
U12, U10
Uradni turnir
16.09 - 17.09 SARAJEVO EUROPEAN OPEN Sarajevo, Bosna in Hercegovina SEN Evropski pokal (open)
23.09 PRLEKIJA OPEN Ljutomer, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
30.09 POKAL DUPLEKA , Slovenija U18, U12 Uradni turnir
30.09 - 01.10 PRAGUE EUROPEAN OPEN Praga, Češka SEN Evropski pokal (open)
Oktober
04.10 - 10.10 SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI Coimbra, Portugalska U21 Svetovno prvenstvo
07.10 POKAL KOMENDE Komenda, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
14.10 POKAL BELTINCEV Beltinci, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
14.10 - 15.10 EVROPSKI POKAL BERLIN KADETI Berlin, Nemčija U18 Evropski turnir (cup)
14.10 - 15.10 EVROPSKI POKAL MALAGA ČLANI Málaga, Španija SEN Evropski turnir (cup)
21.10 - 22.10 KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenija U18, U16 Uradni turnir
21.10 - 22.10 EVROPSKI POKAL RIGA KADETI Riga, Latvija U18 Evropski turnir (cup)
28.10 - 29.10 EVROPSKI POKAL KOPER KADETI Koper - Capodistria, Slovenija U18 Evropski turnir (cup)
November
02.11 - 03.11 ABU DHABI WORLD KATA PRVENSTVO Abu Dabi, Združeni arabski emirati Svetovno prvenstvo
03.11 - 05.11 EVROPSKO PRVENSTVO Montpellier, Francija Evropsko prvenstvo
04.11 IRŠIČEV MEMORIAL Maribor, Slovenija SEN, U18, U16 Uradni turnir
05.11 - 08.11 ABU DHABI WORLD VETERANI PRVENSTVO Abu Dabi, Združeni arabski emirati Svetovno prvenstvo
10.11 - 12.11 ABU DHABI GRAND SLAM Abu Dabi, Združeni arabski emirati SEN Grand slam
11.11 - 12.11 EVROPSKI POKAL GYOR KADETI Györ, Madžarska U18 Evropski turnir (cup)
17.11 - 18.11 EVROPSKO PRVENSTVO U23 Potsdam, Nemčija U23 Evropsko prvenstvo
18.11 MINI NAGAOKA Ljubljana, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
19.11 NAGAOKA Ljubljana, Slovenija SEN, U23, U18 Uradni turnir
December
02.12 NOVOLETNI TURNIR Celje, Slovenija U16, U12 Uradni turnir
02.12 POKAL IVA REYE Celje, Slovenija U21 Uradni turnir
02.12 - 03.12 TOKYO GRAND SLAM , Japonska SEN Grand slam
16.12 POKAL NIKA VRABLA Maribor, Slovenija U16, U14 Uradni turnir