DATUM TEKMOVANJE POKAL
19.11 MINI NAGAOKA
Na gaju 2, 1000 Ljubljana
Tekmovalcev: 443
Borb: 783
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Rezultati vpisani
19.11. 16:47
12.11 POKAL DUPLEKA
2241 Spodnji Duplek
Tekmovalcev: 301
Borb: 458
Kadeti
Kadetinje
Ml. dečki
Ml. deklice
St. dečki
St. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
12.11. 15:42
15.10 POKAL BELTINCEV
Puconci 178, 9201 Puconci
Tekmovalcev: 117
Borb: 198
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
15.10. 10:12
08.10 POKAL KOMENDE
1218 Komenda
Tekmovalcev: 351
Borb: 634
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Kadeti
Kadetinje
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
07.11. 10:01
24.09 JUDO PRLEKIJA OPEN
Grossmanova ulica 7, 9240 Ljutomer
Tekmovalcev: 211
Borb: 338
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Rezultati vpisani
24.09. 14:16
17.09 POKAL OPLOTNICE
2317 Oplotnica
Tekmovalcev: 170
Borb: 248
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
17.09. 12:31
04.06 POKAL KRŠKO
8270 Krško
Tekmovalcev: 172
Borb: 267
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
06.06. 04:57
22.05 PALIJEV MEMORIAL
Drenikova ulica 32, 1000 Ljubljana
Tekmovalcev: 171
Borb: 250
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
22.05. 11:34
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI in ST. DEKLICE
Rakovlje 15b, 3314 Braslovče
Tekmovalcev: 219
Borb: 373
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
14.05. 16:20
07.05 APOLON OPEN
Šolska ulica 10, 2311 Hoče
Tekmovalcev: 823
Borb: 1521
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
07.05. 20:42
16.04 POKAL BEŽIGRADA
Ljubljana
Tekmovalcev: 488
Borb: 922
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Rezultati vpisani
16.04. 16:34
02.04 POKAL NOVEGA MESTA
Kettejev drevored 2, 8000 Novo mesto
Tekmovalcev: 210
Borb: 290
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
04.04. 07:13
27.03 POKAL GORICE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Tekmovalcev: 456
Borb: 719
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
St. dečki
St. deklice
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Rezultati vpisani
27.03. 16:51
12.03 POKAL MURSKE SOBOTE
9000 Murska Sobota
Tekmovalcev: 216
Borb: 401
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
12.03. 14:52
05.03 POKAL ŽIROV
4226 Žiri
Tekmovalcev: 372
Borb: 605
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
05.03. 17:17
20.02 Pokal Guštanj Open 2022
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Tekmovalcev: 237
Borb: 421
Ml. dečki
Ml. deklice
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
20.02. 14:39
08.01 POKAL LENDAVE
Kolodvorska ulica 2e, 9220 Lendava
Tekmovalcev: 216
Borb: 237
Mladinci
Mladinke
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Ml. dečki
Ml. deklice
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
10.01. 08:27