DATUM TEKMOVANJE POKAL
22.05 PALIJEV MEMORIAL
Drenikova ulica 32, 1000 Ljubljana
Tekmovalcev: 171
Borb: 254
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
22.05. 11:34
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
Rakovlje 15b, 3314 Braslovče
Tekmovalcev: 86
Borb: 142
Ml. člani
Ml. članice
Rezultati vpisani
14.05. 11:24
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI in ST. DEKLICE
Rakovlje 15b, 3314 Braslovče
Tekmovalcev: 219
Borb: 373
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
14.05. 16:20
07.05 APOLON OPEN
Šolska ulica 10, 2311 Hoče
Tekmovalcev: 826
Borb: 1524
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
07.05. 20:42
07.05 MLADINSKI POKAL NANTERRE
92000 Nanterre
Tekmovalcev: 310
Borb: 594
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
09.05. 11:30
07.05 EVROPSKI POKAL SARAJEVO
Sarajevo
Tekmovalcev: 237
Borb: 498
Člani
Članice
Rezultati vpisani
09.05. 11:31
07.05 KADETSKI POKAL BUCHAREST
Cluj-Napoca
Tekmovalcev: 348
Borb: 639
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
09.05. 11:36
29.04 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI
Sofija
Tekmovalcev: 361
Borb: 602
Člani
Članice
Rezultati vpisani
03.05. 06:53
23.04 MLADINSKI POKAL POZNAN
62 Poznanj
Tekmovalcev: 288
Borb: 513
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
25.04. 09:04
23.04 EVROPSKI POKAL DUBROVNIK
Dubrovnik
Tekmovalcev: 235
Borb: 422
Člani
Članice
Rezultati vpisani
24.04. 22:04
23.04 KADETSKI POKAL STRASBOURG
Strasbourg
Tekmovalcev: 350
Borb: 644
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
25.04. 08:01
16.04 POKAL BEŽIGRADA
Ljubljana
Tekmovalcev: 488
Borb: 922
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Rezultati vpisani
16.04. 16:34
09.04 MLADINSKI POKAL LIGNANO
33054 Lignano Sabbiadoro
Tekmovalcev: 292
Borb: 598
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
11.04. 10:19
09.04 KADETSKI POKAL TEPLICE
Teplice
Tekmovalcev: 562
Borb: 916
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
11.04. 09:50
09.04 POKAL PTUJA
2250 Ptuj
Tekmovalcev: 290
Borb: 430
Ml. člani
Ml. članice
Mladinci
Mladinke
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
09.04. 16:18
02.04 POKAL NOVEGA MESTA
Kettejev drevored 2, 8000 Novo mesto
Tekmovalcev: 210
Borb: 290
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
04.04. 07:13
01.04 ANTALYA GRAND SLAM
Antalya
Tekmovalcev: 525
Borb: 842
Člani
Članice
Rezultati vpisani
04.04. 07:32
27.03 POKAL GORICE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Tekmovalcev: 456
Borb: 719
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
St. dečki
St. deklice
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Rezultati vpisani
27.03. 16:51
26.03 MLADINSKI POKAL ATHENS
Atene
Tekmovalcev: 300
Borb: 590
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
28.03. 10:06
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Tekmovalcev: 108
Borb: 200
Člani
Članice
Rezultati vpisani
26.03. 14:19
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Tekmovalcev: 186
Borb: 327
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Rezultati vpisani
26.03. 19:45
19.03 MLADINSKI POKAL COIMBRA
Coimbra
Tekmovalcev: 391
Borb: 705
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
25.04. 08:56
12.03 POKAL MURSKE SOBOTE
9000 Murska Sobota
Tekmovalcev: 216
Borb: 401
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
12.03. 14:52
12.03 KADETSKI POKAL ZAGREB
Zagreb
Tekmovalcev: 674
Borb: 1164
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
14.03. 09:04
06.03 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
Jobstova cesta 22a, 4226 Žiri
Tekmovalcev: 164
Borb: 291
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
06.03. 14:07
05.03 POKAL ŽIROV
4226 Žiri
Tekmovalcev: 372
Borb: 605
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
05.03. 17:17
05.03 PRAGUE EUROPEAN OPEN
Praga
Tekmovalcev: 525
Borb: 778
Člani
Članice
Rezultati vpisani
07.03. 08:39
20.02 Pokal Guštanj Open 2022
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Tekmovalcev: 237
Borb: 421
Ml. dečki
Ml. deklice
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
20.02. 14:39
19.02 KADETSKI POKAL FUENGIROLA
29640 Fuengirola
Tekmovalcev: 229
Borb: 415
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
21.02. 08:39
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Tekmovalcev: 149
Borb: 261
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
19.02. 13:20
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Tekmovalcev: 54
Borb: 80
Člani
Članice
Rezultati vpisani
19.02. 15:05
17.02 TEL AVIV GRAND SLAM
Tel Aviv
Tekmovalcev: 298
Borb: 458
Članice
Člani
Rezultati vpisani
21.02. 08:44
12.02 KADETSKI POKAL LIGNANO
33054 Lignano Sabbiadoro
Tekmovalcev: 246
Borb: 551
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
19.02. 22:30
12.02 CONTINENTAL OPEN SARAJEVO
Sarajevo
Tekmovalcev: 321
Borb: 522
Člani
Članice
Rezultati vpisani
14.02. 10:07
05.02 PARIS GRAND SLAM
Pariz
Tekmovalcev: 285
Borb: 426
Člani
Članice
Rezultati vpisani
07.02. 12:09
28.01 GRAND PRIX ALMADA
Almada
Tekmovalcev: 301
Borb: 482
Člani
Članice
Rezultati vpisani
07.02. 12:15
15.01 POHORSKI BATALJON
Ul. dr. Jožeta Pučnika 21, 2310 Slovenska Bistrica
Tekmovalcev: 97
Borb: 190
Člani
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
15.01. 14:26
08.01 POKAL LENDAVE
Kolodvorska ulica 2e, 9220 Lendava
Tekmovalcev: 217
Borb: 237
Mladinci
Mladinke
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Ml. dečki
Ml. deklice
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
10.01. 08:27