KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
[02:14]
00 2s : 02 0s
ZADRAVEC Gabriel
SLO , BRANIK MARIBOR
EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 1. SLOVENSKA LIGA TELEKOM
26.11.2022
Člani -60
[01:00]
02 0s : 00 0s
RAZDEVŠEK Matic
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 1. SLOVENSKA LIGA TELEKOM
26.11.2022
Člani -60
finale [00:18]
00 0s : 10 0s
VERDELJ PAL Lev
SLO , GIB ŠIŠKA
EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 1. SLOVENSKA LIGA TELEKOM
26.11.2022
Člani -60
1/4 [00:27]
02 0s : 00 0s
KOŽELJ ENEJ
SLO , BEŽIGRAD
EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 1. SLOVENSKA LIGA TELEKOM
26.11.2022
Člani -60
1/32 YILDIZ Salih
TUR
SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI
06.10.2022
Člani -60
1/32 FARKAS Bence
HUN , JudoSzK Hungary
BUDAPEST GRAND SLAM
08.07.2022
Člani -60
1/8 AL REFAYI Suleiman
SYR
MEDITERANSKE IGRE
29.06.2022
Člani -60
1/16 MILIĆ Nemanja
SRB , Partizan Kikinda
EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI
29.04.2022
Člani -60
1/8 GERCHEV Yanislav
BUL
EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI
29.04.2022
Člani -60
1/16 CHKHVIMIANI Lukhumi
GEO
ANTALYA GRAND SLAM
01.04.2022
Člani -60
1. krog [01:04]
00 0s : 02 0s
ZADRAVEC Gabriel
SLO , BRANIK MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -60
2. krog [00:40]
10 0s : 00 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -60
3. krog [00:38]
00 0s : 10 0s
DAJČMAN Jaša
SLO , DRAVA PTUJ
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -60
1/16 RAFAILOV Lior
ISR
PRAGUE EUROPEAN OPEN
05.03.2022
Člani -60
1/8 VERGNES Richard
FRA
CONTINENTAL OPEN SARAJEVO
12.02.2022
Člani -60
1/4 MORGOYEV Bekirbek
UKR
CONTINENTAL OPEN SARAJEVO
12.02.2022
Člani -60
pol finale PIRIYEV Samir
AZE
CONTINENTAL OPEN SARAJEVO
12.02.2022
Člani -60
za 3. mesto GOMEZ LLORENS Pedro
ESP
CONTINENTAL OPEN SARAJEVO
12.02.2022
Člani -60
1/4 [04:00]
01 1s : 00 0s
KOKALJ Gašper
SLO , GIB ŠIŠKA
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Člani -66
pol finale [01:50]
10 0s : 00 0s
VDOVIĆ Nikola
CRO , Zagreb
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Člani -66
finale [04:00]
01 0s : 00 2s
FÜRST ČRTANEC Tobias
SLO , BEŽIGRAD
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Člani -66