KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1/8 [03:00]
01 0s : 00 0s
KROTKO Til
SLO , BEŽIGRAD
JUDO PRLEKIJA OPEN
24.09.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [00:13]
00 0s : 10 0s
MEKINC Klemen
SLO , GIB ŠIŠKA
JUDO PRLEKIJA OPEN
24.09.2022
Ml. kadeti -60
repasaž [00:41]
00 0s : 11 0s
RESMAN Leon
CRO , Zrinski Čakovec
JUDO PRLEKIJA OPEN
24.09.2022
Ml. kadeti -60
repasaž [00:57]
10 0s : 00 0s
MIHELIN GAŠPER
SLO , TATAMI
JUDO PRLEKIJA OPEN
24.09.2022
Ml. kadeti -60
za 3. mesto [00:53]
10 0s : 01 0s
RAZDEVŠEK Matic
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
JUDO PRLEKIJA OPEN
24.09.2022
Ml. kadeti -60
1/8 [01:07]
00 0s : 02 0s
VODEB Lan
SLO , KOPER
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [00:32]
10 0s : 00 0s
PAK MAI
SLO , DRAVA PTUJ
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
pol finale [03:00]
00 0s : 01 0s
MASTNAK Svit
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
za 3. mesto [00:07]
00 0s : 10 0s
KUŠTER Brin
SLO , APOLON MARIBOR
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
1/16 [01:43]
02 0s : 00 1s
RESMAN Leon
CRO , Zrinski Čakovec
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
1/8 [03:00]
00 0s : 01 0s
KUŠTER Brin
SLO , APOLON MARIBOR
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [06:13]
10 2s : 00 2s
BABACHEV Stilian
BUL , CSKA
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
pol finale [01:13]
11 0s : 01 0s
ZVARA Martin
SVK , Mladost Rimavska Sobota
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
finale [02:59]
00 0s : 11 0s
PINTARIČ Tjaš
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
1/16 [00:08]
10 0s : 00 0s
LUKANC Erik
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -60
1/8 [00:07]
00 0s : 10 0s
VARL SVIT
SLO , JUDO AKADEMIJA
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [00:52]
00 0s : 10 0s
DOBOVŠEK Oliver
SLO , GIB ŠIŠKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -60
pol finale [02:00]
10 0s : 00 0s
GOLOB ANŽE
SLO , IMPOL
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -60
finale [03:53]
00 1s : 01 0s
JERMAN Tian
SLO , BUSHIDO
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -60
1/32 DAHAN Peleg
ISR
KADETSKI POKAL ZAGREB
12.03.2022
Kadeti -60
1/16 MAJOR Ádám
HUN , National Team HUN
KADETSKI POKAL ZAGREB
12.03.2022
Kadeti -60
1/8 [00:17]
00 0s : 10 0s
MIRNIK Jaka
SLO , BRANIK MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -60
1/4 [01:08]
10 0s : 00 0s
FRANK Žan
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -60
pol finale [00:52]
11 0s : 00 0s
PODLESNIK Jakob
SLO , OLIMPIJA
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -60
finale [01:48]
02 0s : 00 0s
PINTARIČ Tjaš
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -60
1/4 [01:00]
10 0s : 00 0s
LESKOVŠEK Jure
SLO , BEŽIGRAD
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Kadeti -60
pol finale [01:47]
10 0s : 00 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Kadeti -60
za 3. mesto [03:25]
00 1s : 10 2s
BOGDANOV Ernst
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Kadeti -60
1/8 [00:48]
02 0s : 00 0s
MIHELIČ Nejc
SLO , TATAMI
POKAL LENDAVE
08.01.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [00:45]
10 0s : 01 0s
KROTKO Til
SLO , BEŽIGRAD
POKAL LENDAVE
08.01.2022
Ml. kadeti -60
pol finale [00:11]
11 0s : 00 0s
VOH Jurij
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
POKAL LENDAVE
08.01.2022
Ml. kadeti -60
finale [02:35]
10 1s : 00 0s
GOLOB ANŽE
SLO , IMPOL
POKAL LENDAVE
08.01.2022
Ml. kadeti -60