KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1/16 ANDRASI Marton
HUN , Bajai
EVROPSKI POKAL CELJE – PODCETRTEK
01.10.2022
Člani -60
repasaž TYLEK Paweł
POL , AZS Opole
EVROPSKI POKAL CELJE – PODCETRTEK
01.10.2022
Člani -60
1/16 MATEI Alexandru
ROU , Focsami
MLADINSKI POKAL PAKS
16.07.2022
Mladinci -60
repasaž KLAUS-STERNWIESER Alexander
AUT , ASKÖ Reichraming
MLADINSKI POKAL PAKS
16.07.2022
Mladinci -60
1/16 KEŽIĆ Dušan
SRB , Partizan Kikinda
MLADINSKI POKAL BANJA LUKA
25.06.2022
Mladinci -60
2. krog [04:00]
00 0s : 01 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
Člani -60
3. krog [01:43]
00 1s : 02 0s
MASTNAK Svit
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
Člani -60
1/4 [03:43]
00 3s : 00 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -60
pol finale [00:17]
10 0s : 00 0s
REPNIK NIK
SLO , VELENJE
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -60
finale [02:41]
00 0s : 11 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -60
[00:36]
02 0s : 00 0s
FERLAN Maks
SLO , GOLOVEC
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -60
[01:29]
10 0s : 00 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -60
1/16 RECHBERGER Nikolas
AUT , UJZ Mühlviertel
EVROPSKI POKAL DUBROVNIK
23.04.2022
Člani -60
repasaž RABBITT Daniel
GBR
EVROPSKI POKAL DUBROVNIK
23.04.2022
Člani -60
2. krog [00:41]
00 1s : 11 0s
LOKAR GROS MAJ
SLO , KOMENDA
POKAL PTUJA
09.04.2022
Ml. člani -60
3. krog [00:38]
00 0s : 10 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
POKAL PTUJA
09.04.2022
Ml. člani -60
1. krog [00:22]
00 0s : 10 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
POKAL PTUJA
09.04.2022
Mladinci -60
2. krog [00:40]
00 0s : 11 0s
LOKAR GROS MAJ
SLO , KOMENDA
POKAL PTUJA
09.04.2022
Mladinci -60
3. krog [00:41]
00 2s : 10 0s
MARKIČ Tilen Robert
SLO , TRIGLAV KRANJ
POKAL PTUJA
09.04.2022
Mladinci -60
1. krog [01:04]
00 0s : 02 0s
ŠTARKEL David
SLO , IMPOL
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -60
2. krog [00:43]
00 0s : 10 0s
DAJČMAN Jaša
SLO , DRAVA PTUJ
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -60
3. krog [01:24]
02 0s : 00 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -60
1/8 [00:09]
10 0s : 00 0s
ROUSSAKIS Enias enej
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
1/4 [01:39]
00 0s : 10 0s
SLAPŠAK Julij Aleksander
SLO , OLIMPIJA
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
pol finale [00:48]
10 0s : 00 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
finale [00:16]
10 0s : 00 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60