STRELEC GORŠE Taj
Slovenija
OLIMPIJA
OLIMPIJA
Leto | Borbe | Zmage | Porazi | Dosežek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 21 | 14 | 7 | 67% | ||
2023 | 28 | 19 | 9 | 68% | ||
2022 | 28 | 18 | 10 | 64% | ||
2021 | 8 | 6 | 2 | 75% | ||
2020 | 4 | 1 | 3 | 25% | ||
Skupaj | 89 | 58 | 31 | 65% |
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/8 | [00:19] 02 0s : 00 0s |
PEULIĆ Tibor SLO , GOLOVEC |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
1/4 | [00:54] 00 0s : 10 0s |
TEMNIKER Taj SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
pol finale | [03:00] 00 0s : 01 0s |
MUHIČ Miha SLO , APOLON MARIBOR |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
finale | [02:03] 00 2s : 10 2s |
VUNDUK Maksim SLO , OLIMPIJA |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
1/16 | [01:30] 02 0s : 01 1s |
MAGDIČ Miha SLO , DUPLEK |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -66 kg | |||
1/8 | [04:31] 01 1s : 00 0s |
TEMLIN NIL SLO , ŠTORKLJICE |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -66 kg | |||
1/4 | [01:15] 00 0s : 10 0s |
PEULIĆ Tibor SLO , GOLOVEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -66 kg | |||
pol finale | [03:00] 00 1s : 01 1s |
MUHIČ Miha SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -66 kg | |||
finale | [02:37] 01 0s : 02 0s |
TEMNIKER Taj SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -66 kg | |||
1/16 | [01:31] 10 0s : 00 0s |
PUČKO LUKA SLO , DUPLEK |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
1/8 | [03:46] 00 1s : 10 1s |
TEMLIN NIL SLO , ŠTORKLJICE |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
1/4 | [00:31] 11 0s : 00 0s |
KRIVEC Aleks SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
repasaž | [04:11] 01 0s : 00 1s |
SREBERNJAK Nejc SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
1/8 | [01:08] 02 0s : 00 0s |
DVORŠAK LEO SLO , IMPOL |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
1/4 | [03:00] 00 1s : 01 1s |
ADROVIĆ Leon SLO , JK IPPON KAMNIK |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
repasaž | [03:00] 00 0s : 01 1s |
ŠKRABA Martin SLO , SOKOL |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
repasaž | [02:10] 00 0s : 10 1s |
TELL GOLJA ANDREJ SLO , GORICA |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
1/8 | [01:39] 10 0s : 01 0s |
SREBERNJAK Nejc SLO , TATAMI |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
repasaž | [02:58] 02 1s : 00 0s |
ADROVIĆ Leon SLO , JK IPPON KAMNIK |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
repasaž | [00:11] 00 0s : 10 0s |
PUČKO LUKA SLO , DUPLEK |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadeti -66 kg | |||
za 3. mesto | [03:00] 01 1s : 00 1s |
BOGDANOVIĆ BLAŽ SLO , OPLOTNICA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadeti -66 kg |