VALENČAK Žanin
Slovenia
IVO REYA
IVO REYA
Year | Matches | Wins | Losses | Achievement | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 30 | 10 | 20 | 33% | ||
2023 | 36 | 14 | 22 | 39% | ||
2022 | 36 | 15 | 21 | 42% | ||
2021 | 23 | 6 | 17 | 26% | ||
2020 | 7 | 3 | 4 | 43% | ||
2019 | 29 | 7 | 22 | 24% | ||
Total | 161 | 55 | 106 | 34% |
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/16 | [01:07] 00 0s : 10 0s |
PEREKOVIĆ Tena CRO , Kokica |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U16 - Female -52 kg | |||
quarter final | [00:30] 02 0s : 00 0s |
NEZIRI ELSA KOS , Judo klub Sankaku |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U18 - Female -52 kg | |||
semi final | [02:07] 10 0s : 00 0s |
MASTNAK Zarja SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U18 - Female -52 kg | |||
bronze | [05:21] 02 0s : 00 0s |
GABOR Ria SLO , APOLON MARIBOR |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U18 - Female -52 kg | |||
round 1 | [03:00] 00 1s : 01 0s |
SLEDIČ Lara SLO , APOLON MARIBOR |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
U16 - Female -52 kg | |||
round 2 | [00:59] 01 0s : 02 0s |
VORKAPIĆ Katina CRO , Lika Zagreb |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
U16 - Female -52 kg | |||
round 3 | [03:00] 00 1s : 01 2s |
SAMEC Nuša SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
U16 - Female -52 kg | |||
quarter final | [00:30] 02 0s : 00 0s |
LUKAČ Tia SLO , MURSKA SOBOTA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students f. -52 kg | |||
semi final | [01:18] 00 0s : 02 0s |
TRATAR Alja SLO , OLIMPIJA KRMELJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students f. -52 kg | |||
final | [03:12] 00 1s : 10 0s |
SAMEC Nuša SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students f. -52 kg | |||
quarter final | [00:07] 00 0s : 10 0s |
MIRČETA Ema CRO , Rijeka |
Sakura kup 13.04.2024 |
U16 - Female -57 kg | |||
semi final | [01:33] 02 0s : 00 1s |
BARTAKOVIĆ Elin CRO , Zagreb |
Sakura kup 13.04.2024 |
U16 - Female -57 kg | |||
bronze | [00:31] 11 0s : 00 0s |
STEPIĆ Eva CRO , Duga Resa |
Sakura kup 13.04.2024 |
U16 - Female -57 kg | |||
quarter final | [00:22] 00 1s : 10 0s |
MASTNAK Zarja SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Female -52 kg | |||
semi final | [00:56] 11 0s : 00 0s |
TRATAR Alja SLO , OLIMPIJA KRMELJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Female -52 kg | |||
[02:07] 02 0s : 01 2s |
STAROVASNIK Timeja SLO , JK IPPON KAMNIK |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Female -52 kg | ||||
quarter final | [00:50] 00 0s : 10 0s |
LOGONDER Tjaša SLO , BEŽIGRAD |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
U16 - Female -57 kg | |||
bronze | [00:51] 10 0s : 00 0s |
ŽVANUT ANA SLO , GORICA |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
U16 - Female -57 kg | |||
quarter final | [01:30] 10 0s : 00 1s |
KELAVA Maja SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Female -52 kg | |||
semi final | [00:12] 10 0s : 00 0s |
STAJNKO Daša SLO , GOLOVEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Female -52 kg | |||
final | [02:17] 00 0s : 02 0s |
MURK Nika SLO , GORIŠNICA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Female -52 kg | |||
[00:09] 10 0s : 00 0s |
MASTNAK Zarja SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Female -52 kg | ||||
quarter final | [00:22] 00 0s : 02 0s |
STAROVASNIK Timeja SLO , JK IPPON KAMNIK |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U16 - Female -52 kg | |||
repechage | [00:12] 00 0s : 10 0s |
FRANTZEN LENA HUN , Vasas Judo Kft. |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U16 - Female -52 kg | |||
bronze | [06:20] 00 2s : 01 2s |
SZABÓ Vivien HUN , Vasas Judo Kft. |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U16 - Female -52 kg | |||
1/8 | [01:47] 11 0s : 00 0s |
MASTNAK Zarja SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -52 kg | |||
repechage | [00:46] 00 0s : 02 0s |
GABOR Ria SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -52 kg | |||
round 1 | [01:10] 10 0s : 00 0s |
KELAVA Maja SLO , BEŽIGRAD |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Female -52 kg | |||
round 2 | [02:44] 02 1s : 00 1s |
SLEDIČ Lara SLO , APOLON MARIBOR |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Female -52 kg | |||
round 3 | [00:54] 02 0s : 00 0s |
GABOR Ria SLO , APOLON MARIBOR |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Female -52 kg |