January
13.01 POKAL BELTINCEV Murska Sobota, Slovenia U14, U12
U10, U8
Official tournament
13.01 DRŽAVNO PRVENSTVO INKLUZIVNI JUDO Koper - Capodistria, Slovenia D1, D2, D3, DekP1, DekP2, DP2, Čla1, Čla2, Čla3, ČlaP1, ČLP2, Č1, Č2, Č3, ČP1, ČP2 DP inkluzivni judo
20.01 POHORSKI BATALJON Slovenska Bistrica, Slovenia SEN, U18 Official tournament
21.01 MEMORIAL STANKA TOPOLČNIKA Slovenska Bistrica, Slovenia U12
U10, U8
Official tournament
23.01 JUDOIST LETA 2023 Ljubljana, Slovenia
26.01 - 28.01 GRAND PRIX PORTUGAL Lisbon, Portugal SEN Grand Slam
February
02.02 - 04.02 PARIS GRAND SLAM Pariz, France SEN Grand Slam
03.02 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE Velenje, Slovenia U18 National championship
03.02 FESTIVAL JUDA, DP ML. DEČKI, ML. DEKLICE Velenje, Slovenia U12 National championship
10.02 - 11.02 POKAL LENDAVE Lendava, Slovenia U21, U16, U12
U14
Official tournament
10.02 - 11.02 GYOR EUROPEAN OPEN Györ, Hungary SEN European open
10.02 - 11.02 EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI Follonica, Italy U18 European cup
16.02 - 18.02 BAKU GRAND SLAM Baku, Azerbaijan SEN Grand Slam
17.02 GUŠTANJ OPEN Ravne na Koroškem, Slovenia U14, U12 Official tournament
17.02 - 18.02 EVROPSKI POKAL FUENGIROLA KADETI Fuengirola, Spain
U18
European cup
24.02 - 25.02 WARSAW EUROPEAN OPEN Varšava, Poland SEN European open
24.02 - 25.02 LOUVAIN-LA-NEUVE EUROPEAN KATA TOURNAMENT Ottignies-Louvain-la-Neuve, Belgium
SEN
EJU kata
24.02 - 25.02 Riga Veterans European Cup Riga, Latvia European cup
04.02 ZIMSKI ROK IZPITOV za DAN in 1. KYU pasove 2024 Ljubljana, Slovenia
March
01.03 - 03.03 Tashkent Grand Slam Tashkent, Uzbekistan SEN Grand Slam
02.03 POKAL ŽIROV Žiri, Slovenia U14, U12
U10, U8
Official tournament
02.03 - 03.03 Evropski pokal Sarajevo mladinci Sarajevo, Bosnia and Hercegovina
U21
European cup
03.03 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE Lendava, Slovenia U21 National championship
03.03 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI Lendava, Slovenia SEN DP belts
08.03 - 10.03 Grand Prix Upper Austria Linz, Austria SEN Grand prix
09.03 - 10.03 Evropski pokal Podgorica mladinci Podgorica, Montenegro
U21
European cup
10.03 POKAL NOVEGA MESTA Novo mesto, Slovenia U14, U12
U10, U8
Official tournament
16.03 POKAL MURSKE SOBOTE Murska Sobota, Slovenia U16, U14 Official tournament
16.03 - 17.03 Evropski pokal Porec kadeti Poreč, Croatia U18 European cup
16.03 - 17.03 Evropski pokal Riga člani Riga, Latvia SEN European cup
22.03 - 24.03 Tbilisi Grand Slam Tbilisi, Georgia SEN Grand Slam
23.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE Lendava, Slovenia SEN National championship
23.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE Lendava, Slovenia U16 National championship
23.03 - 24.03 Pordenone European Kata Tournament Pordenone, Italy
SEN
EJU kata
23.03 - 24.03 Evropski pokal Samorin kadeti Šamorín, Slovakia
U18
European cup
23.03 - 24.03 Evropski pokal Anadia mladinci Anadia, Portugal
U21
European cup
24.03 40° Trofeo Villanova Judo Kata Grand Prix Pordenone, Italy
SEN, U18
Official Tournament Kate
29.03 - 31.03 Antalya Grand Slam Antalya, Turkey SEN Grand Slam
30.03 POKAL GORICE Nova Gorica, Slovenia U16, U14, U12
U18, U10, U8
"A" tournament
30.03 - 31.03 Evropski pokal Birmingham veterani Birmingham, Great Britain European cup
April
06.04 POKAL PTUJA Ptuj, Slovenia U12
U18, U15, U10, U8
Official tournament
06.04 - 07.04 Evropski pokal Dubrovnik člani Dubrovnik, Croatia SEN European cup
06.04 - 07.04 Evropski pokal Teplice kadeti Teplice, Czechia U18 European cup
06.04 - 07.04 Evropski pokal Gyor veterani Györ, Hungary European cup
13.04 BAUMGARTNOV PAS Maribor, Slovenia SEN, U18
U16, Č1
Official tournament
13.04 Reims European Kata Tournament Reims, Slovenia
SEN
EJU kata
13.04 - 14.04 Evropski pokal Berlin kadeti Berlin, Germany
U18
European cup
13.04 - 14.04 Evropski pokal Poznan mladinci Poznanj, Poland
U21
European cup
17.04 DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL Koper - Capodistria, Slovenia DiM, DiF, UčM, UčF National championship
20.04 POKAL BEŽIGRADA Ljubljana, Slovenia U16, U14, U12 "A" tournament
20.04 - 21.04 Evropski pokal Lignano mladinci Lignano Sabbiadoro, Italy U21 European cup
20.04 - 21.04 Evropski pokal Warsaw veterani Varšava, Poland European cup
25.04 - 28.04 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI Zagreb, Croatia SEN European championships
27.04 - 28.04 Evropski pokal Telavi kadeti Telavi, Georgia
U18
European cup
May
03.05 - 05.05 Dushanbe Grand Slam Dušanbe, Tajikistan SEN Grand Slam
04.05 - 05.05 Evropski pokal Goygol kadeti Goygol, Azerbaijan
U18
European cup
04.05 - 05.05 Evropski pokal Rijeka mladinci Rijeka, Croatia
U21
European cup
10.05 - 12.05 Qazaqstan Barysy Grand Slam , Kazakhstan SEN Grand Slam
11.05 - 12.05 APOLON OPEN Maribor, Slovenia U18, U16, U14
U12
"A" tournament
11.05 Radom European Kata Tournament Radom, Poland
SEN, U21
international unoffical tournaments
11.05 - 12.05 Evropski pokal Tbilisi veterani Tbilisi, Georgia European cup
18.05 PALIJEV MEMORIAL Ljubljana, Slovenia U16, U14 Official tournament
18.05 - 19.05 Evropski pokal Bielko Biala kadeti Bielsko-Biala, Poland U18 European cup
18.05 - 19.05 Evropski pokal Malaga mladinci Málaga, Spain
U21
European cup
19.05 - 23.05 SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI Abu Dabi, United Arab Emirates SEN World championships
19.05 Pokal Šiške Ljubljana, Slovenia
U12, U10, U8
Unoffical tournament
25.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE Žiri, Slovenia U23 National championship
25.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI, ST. DEKLICE Žiri, Slovenia U14 National championship
25.05 - 26.05 Evropski pokal Coimbra kadeti Coimbra, Portugal
U18
European cup
25.05 - 26.05 Evropski pokal Kaunas mladinci Kaunas, Lithuania
U21
European cup
25.05 - 26.05 Evropski pokal East Sarajevo Pale člani Sarajevo, Bosnia and Hercegovina SEN European cup
June
01.06 POKAL KRŠKEGA Krško, Slovenia U14, U12
U10, U8
Official tournament
01.06 - 02.06 Evropski pokal Graz mladinci Gradec, Austria U21 European cup
06.06 - 09.06 EVROPSKO PRVENSTVO VETERANI Sarajevo, Bosnia and Hercegovina European championships
08.06 - 09.06 Madrid European Open Madrid, Spain SEN European open
10.06 - 11.06 EVROPSKO PRVENSTVO KATA Sarajevo, Bosnia and Hercegovina
SEN, U21, U18
EC kata
15.06 - 16.06 Evropski pokal Podcetrtek člani Podčetrtek, Slovenia SEN European cup
15.06 - 16.06 Evropski pokal Birmingham mladinci Birmingham, Great Britain
U21
European cup
22.06 - 23.06 European Hopes Cup Hoče 2024 Hoče, Slovenia
U15
Official tournament
27.06 - 30.06 EVROPSKO PRVENSTVO KADETI Sofija, Bulgaria U18 European championships
29.06 - 30.06 Evropski pokal Slovenj Gradec mladinci Slovenj Gradec, Slovenia U21 European cup
July
06.07 - 07.07 Evropski pokal Prague mladinci Praga, Czechia
U21
European cup
06.07 - 07.07 Tallinn European Open Talin, Estonia SEN European open
13.07 - 14.07 Paks Junior European Cup Paks, Hungary U21 European cup
27.07 - 02.08 Olympic Games Paris Pariz, France SEN Olympic Games
27.07 - 28.07 Evropski pokal Berlin mladinci Berlin, Germany
U21
European cup
August
02.08 - 06.08 POLETNE PRIPRAVE IZOLA/TC IZOLA U21, U18 Izola, Slovenia
06.08 - 10.08 POLETNE PRIPRAVE IZOLA/TC IZOLA U16, U14 Izola, Slovenia
08.08 POLETNI ROK IZPITOV za 1. KYU pas Izola 2024 Izola, Slovenia
10.08 - 11.08 Evropski pokal Skopje mladinci Skopje, Macedonia
U21
European cup
09.08 POLETNI ROK IZPITOV za DAN pasove Izola 2024 Izola, Slovenia
September
05.09 - 07.09 EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI Talin, Estonia U21 European championships
07.09 Madrid European Kata Tournament Madrid, Spain
SEN
EJU kata
13.09 - 15.09 Zagreb Grand Prix 2024 Zagreb, Croatia SEN Grand prix
14.09 POKAL OPLOTNICE Oplotnica, Slovenia U14
U12, U10
Official tournament
21.09 PRLEKIJA OPEN Ljutomer, Slovenia U16, U14 Official tournament
21.09 - 22.09 Evropski pokal Podgorica člani Podgorica, Montenegro SEN European cup
25.09 - 29.09 SVETOVNO PRVENSTVO KADETI Ašgabat, Turkmenistan U18 World championships
28.09 POKAL DUPLEKA Spodnji Duplek, Slovenia U18, U12 Official tournament
28.09 - 29.09 Prague European Open Praga, Czechia SEN European open
28.09 - 29.09 Evropski pokal Hamburg veterani Hamburg, Germany European cup
October
02.10 - 05.10 SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI Ašgabat, Turkmenistan U21 World championships
05.10 Maintal European Kata Tournament Maintal, Germany
SEN
EJU kata
05.10 - 06.10 Evropski pokal Portimao člani Portimão, Portugal SEN European cup
12.10 POKAL KOMENDE Komenda, Slovenia U16, U14, U12
U18
Official tournament
12.10 - 13.10 Evropski pokal Malaga člani Málaga, Spain SEN European cup
18.10 - 20.10 Abu Dhabi Grand Slam Abu Dhabi, United Arab Emirates SEN Grand Slam
19.10 - 20.10 KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenia U21, U18, U16 "A" tournament
19.10 - 20.10 Evropski pokal Riga kadeti Riga, Latvia
U18
European cup
26.10 - 27.10 Evropski pokal Koper kadeti Koper - Capodistria, Slovenia U18 European cup
26.10 - 27.10 Sarajevo European Open Sarajevo, Bosnia and Hercegovina SEN European open
26.10 - 27.10 Evropski pokal Jelca veterani Jelka, Slovakia European cup
November
02.11 IRŠIČEV MEMORIAL Maribor, Slovenia SEN, U18, U16 Official tournament
09.11 - 10.11 Rome European Open Rim, Italy SEN European open
09.11 - 10.11 Gyor European Kata Tournament Györ, Hungary
SEN
EJU kata
09.11 - 10.11 Evropski pokal Gyor kadeti Györ, Hungary
U18
European cup
15.11 - 16.11 EVROPSKO PRVENSTVO U23 Piła, Poland U23 European championships
16.11 MINI NAGAOKA Ljubljana, Slovenia U14, U12 "A" tournament
17.11 NAGAOKA Ljubljana, Slovenia SEN, U23, U18 Official tournament
23.11 EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO, 1. LIGA TELEKOM , Slovenia 1. slovenian judo league
24.11 EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO, 2. LIGA TELEKOM , Slovenia 2. slovenian judo league
30.11 NOVOLETNI TURNIR Celje, Slovenia U16, U12 Official tournament
30.11 POKAL IVA REYE Celje, Slovenia U21 Official tournament
December
14.12 POKAL NIKA VRABLA Maribor, Slovenia U16, U14 Official tournament
30.12 - 31.12 Tel Aviv Grand Slam Tel Aviv-Yafo, Israel SEN Grand Slam