January
11.01 MASTERS DOHA Doha, Qatar SEN masterss
February
06.02 APOLON OPEN Maribor, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
18.02 GRAND SLAM TEL AVIV Tel Aviv, Israel SEN Grand slam
27.02 CONTINENTAL OPEN PRAGA Praga, Czech republic SEN European open
March
05.03 GRAND SLAM TASHKENT Taškent, Uzbekistan SEN Grand slam
13.03 1. slovenska judo liga Maribor, Slovenia SEN 1. slovenian judo league
20.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE Nova Gorica, Slovenia SEN National championship
26.03 GRAND SLAM TBILISI Tbilisi, Georgia SEN Grand slam
April
01.04 GRAND SLAM ANTALYA Antalya, Turkey SEN Grand slam
16.04 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI Lizbona, Portugal SEN European championships
May
01.05 KONTINETALNI OPEN ZAGREB Zagreb, Croatia SEN European open
05.05 GRAND SLAM KAZAN Kazan, Russia SEN Grand slam
23.05 DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDO KATAH Ravne na Koroškem, Slovenia SEN DP kate
29.05 IZPITI ZA DAN in 1. KYU PASOVE - objava Komisije za pasove Ljubljana, Slovenia
June
05.06 BAUMGARTNOV PAS Maribor, Slovenia SEN, U18, U16 Official tournament
06.06 SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI Budimpešta, Hungary SEN World championships
19.06 MLADINSKI POKAL SARAJEVO Sarajevo, Bosnia and Hercegovina U21 European cup
19.06 BAUMGARTNOV PAS 2.DEL Maribor, Slovenia U14, U12 Official tournament
19.06 KADETSKI POKAL POREČ Poreč, Croatia U18 European cup
26.06 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI IN MLADINKE Slovenj Gradec, Slovenia U21 National championship
26.06 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI Slovenj Gradec, Slovenia SEN DP belts
July
03.07 MLADINSKI POKAL COIMBRA Coimbra, Portugal U21 European cup
03.07 EVROPSKO PRVENSTVO KATE Varšava, Poland SEN EC kata
03.07 KADETSKI POKAL TEPLICE Teplice, Czech republic U18 European cup
17.07 KADETSKI POKAL BUKAREŠTA Bukarešta, Romania U18 European cup
17.07 MLADINSKI POKAL PRAGUE Praga, Czech republic U21 European cup
24.07 OLIMPIJSKE IGRE TOKIO Tokyo, Japan SEN olympic games
31.07 MLADINSKI POKAL BUKAREŠTA Bukarešta, Romania U21 European cup
August
07.08 EVROPSKI POKAL ORENBURG Orenburg, Russia SEN European cup
07.08 MLADINSKI POKAL UDINE Videm, Italy U21 European cup
17.08 EVROPSKO PRVENSTVO KADETI Riga, Latvia U18 European championships
September
09.09 EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI Luksemburg, Luxembourg U21 European championships
18.09 KONTINETALNI OPEN SARAJEVO Sarajevo, Bosnia and Hercegovina SEN European open
19.09 POKAL PTUJA Ptuj, Slovenia U18, U14, U12 Official tournament
24.09 GRAND PRIX ZAGREB Zagreb, Croatia SEN Grand prix
25.09 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI IN KADETINJE Prevalje, Slovenia U18 National championship
25.09 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI IN ST. DEKLICE Prevalje, Slovenia U14 National championship
October
02.10 POKAL GUŠTANJ Ravne na Koroškem, Slovenia U14, U12 Official tournament
02.10 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI IN ML. KADETINJE Ravne na Koroškem, Slovenia U16 National championship
03.10 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI IN ML. ČLANICE Ravne na Koroškem, Slovenia U23 National championship
06.10 SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI Olbia, Italy U21 World championships
09.10 POKAL KOMENDE Komenda, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
16.10 EVROPSKI POKAL DUBOVNIK Dubrovnik, Croatia SEN European cup
16.10 KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenia U18, U16 Official tournament
16.10 GRAND SLAM PARIZ Pariz, France SEN Grand slam
17.10 POKAL GORICE Nova Gorica, Slovenia U14, U12 Official tournament
23.10 KONTINETALNI OPEN MALAGA Málaga, Spain SEN European cup
30.10 IRŠIČEV MEMORIAL Maribor, Slovenia SEN, U18 Official tournament
November
05.11 GRAND SLAM BAKU Baku, Azerbaijan SEN Grand slam
05.11 EVROPSKO PRVENSTVO U23 Budimpešta, Hungary U23 European championships
06.11 POKAL BELTINCEV Beltinci, Slovenia U14, U12 Official tournament
13.11 POKAL BEŽIGRADA Ljubljana, Slovenia U16, U14, U12 Official tournament
20.11 MINI NAGAOKA Ljubljana, Slovenia U14, U12 Official tournament
21.11 NAGAOKA Ljubljana, Slovenia SEN, U23, U18 Official tournament
27.11 POKAL DUPLEKA Spodnji Duplek, Slovenia U18, U12 Official tournament
December
04.12 POKAL IVO REYA Celje, Slovenia U21 Official tournament
04.12 NOVOLETNI TURNIR Celje, Slovenia U16, U12 Official tournament
18.12 POKAL NIKA VRABLA Maribor, Slovenia U16, U14 Official tournament