LOGONDER Tjaša
Slovenia
BEŽIGRAD
BEŽIGRAD
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
quarter final | [03:47] 01 1s : 00 1s |
ŠLATKA Ana Vita CRO , Okami |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
U16 - Female -57 | |||
repechage | [02:02] 10 0s : 00 1s |
PAVLIĆ Lorena CRO , Panda Zagreb |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
U16 - Female -57 | |||
bronze | [03:11] 00 1s : 10 1s |
BARTAKOVIĆ Elin CRO , Zagreb |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
U16 - Female -57 | |||
quarter final | [01:19] 02 0s : 00 0s |
IVANUŠA Tia SLO , ŽIRI |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students f. -57 | |||
semi final | [01:18] 00 0s : 00 3s |
PRELOGAR Zoja SLO , OLIMPIJA KRMELJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students f. -57 | |||
final | [02:33] 00 1s : 02 0s |
VIDOVIČ Aneja SLO , DRAVA PTUJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students f. -57 | |||
quarter final | [00:06] 10 0s : 00 0s |
GROBELŠEK Lara SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Female -57 | |||
semi final | [01:40] 10 2s : 00 1s |
SVETEK Maša SLO , GOLOVEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Female -57 | |||
bronze | [00:31] 00 0s : 02 0s |
GOLOB Neža SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Female -57 | |||
quarter final | [00:50] 00 0s : 10 0s |
VALENČAK Žanin SLO , IVO REYA |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
U16 - Female -57 | |||
semi final | [00:59] 00 0s : 11 0s |
NOVAK Ira CRO , Lika Zagreb |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
U16 - Female -57 | |||
final | [00:09] 00 0s : 10 0s |
VIDOVIČ Aneja SLO , DRAVA PTUJ |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
U16 - Female -57 | |||
1/8 | [00:37] 10 0s : 00 0s |
PEREKOVIĆ Tena CRO , Kokica |
Zrinski Open 2024. 10.02.2024 |
U16 - Female -52 | |||
1/8 | [01:54] 01 0s : 00 3s |
SAMEC Nuša SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -52 | |||
quarter final | [01:31] 02 0s : 00 0s |
STAJNKO Daša SLO , GOLOVEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -52 | |||
semi final | [01:48] 02 0s : 00 1s |
KELAVA Maja SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -52 | |||
bronze | [02:03] 00 0s : 01 0s |
GABOR Ria SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -52 |