# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ANACHKOV Adrian Respect Sofia St. dečki -38
2 ASANOSKI Alen BEŽIGRAD Ml. kadeti +81
3 BALAŽIC Oskar MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -66
4 BALUNOVIĆ Petar Zrinski Čakovec Ml. dečki -46
5 BANDUR BLAŽ APOLON MARIBOR Mladinci -100
6 BARBER ALINA APOLON MARIBOR St. deklice -63
7 BARTOL Jakob BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
8 BATIČ Rok APOLON MARIBOR Ml. dečki -46
9 BERKI Tiana LENDAVA Mladinke -57
10 BLAGOV Angel Respect Sofia St. dečki -55
11 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -55
12 BOŽNIK JAKA SHIDO St. dečki -50
13 BRATUŠA Luka APOLON MARIBOR Ml. dečki -46
14 BRLEK Bor APOLON MARIBOR Ml. dečki -38
15 BURJAN Patrik Bor TRATNJEK BELTINCI St. dečki -42
16 CAMPLIN Jani APOLON MARIBOR Ml. dečki -46
17 CENA DARDAN Ippon Mladinci -73
18 CILENŠEK Tibor APOLON HOČE Ml. dečki -32
19 DEKLEVA Urban 15.MAJ MAREZIGE Mladinci -73
20 DOGŠA Lara APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -63
21 DREN Jure IVO REYA Ml. kadeti -55
22 FERENCEK Tamara LENDAVA Mladinke -63
23 FERKO KNEŽEVIČ Dejan APOLON MARIBOR Ml. kadeti +81
24 FRANGEŽ Gal APOLON MARIBOR St. dečki +66
25 FRANK Maruša DRAVA PTUJ St. deklice -52
26 GABOR Ria LENDAVA Ml. kadetinje -52
27 GABOR Ria LENDAVA Mladinke -52
28 GANTAR Žiga ŽIRI Ml. kadeti -60
29 GJAKOVA DEBORA Ippon Mladinke -63
30 GOLOB ANŽE IMPOL Ml. kadeti -60
31 GOMAZ Sara APOLON MARIBOR St. deklice -57
32 GORIŠEK Teo Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -66
33 GRANFOL Jurij TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -66
34 GRIGOROV Yordan Respect Sofia Ml. kadeti -55
35 GRIGOROV Yordan Respect Sofia St. dečki -55
36 HERCOG Rene APOLON MARIBOR Mladinci +100
37 HERIČ Michael Tit ŠD POHORSKI ODRED MB Ml. dečki -55
38 HODL MATIJAŠEC ROBIN APOLON MARIBOR St. dečki -60
39 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI Ml. kadetinje -63
40 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI Mladinke -63
41 HVALEC Klara DRAVA PTUJ St. deklice +63
42 JAAFAR Mahmoud Respect Sofia Ml. kadeti -42
43 JAKŠIČ RENGEO BORIS TRATNJEK BELTINCI St. dečki -60
44 JALŠOVEC Nikola Zrinski Čakovec Ml. kadeti -66
45 JANJIĆ Tara IVO REYA Mladinke +78
46 JANKOVIČ CRNČEC Loren Zrinski Čakovec St. dečki -42
47 JELENČIČ Taj Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -66
48 JONTES Matic ŽELEZNIČAR MARIBOR Mladinci -73
49 JOVANOVIĆ Sara BEŽIGRAD Ml. kadetinje -52
50 JURCA Maj KOMENDA Ml. kadeti -46
51 KASAPI FATJONA Ippon Mladinke -57
52 KAVČIČ Leon GIB ŠIŠKA Mladinci -73
53 KIRN Jon APOLON MARIBOR Ml. dečki +60
54 KLARIĆ Žiga KOMENDA Mladinci -81
55 KLEMENČIČ Matic MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -73
56 KNAFELC Noeli SHIDO Ml. kadetinje -52
57 KNAFELC Noeli SHIDO Mladinke -48
58 KODRIČ Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -55
59 KOJC Keno POLYTEAM Ml. kadeti -46
60 KOKALJ Živa GIB ŠIŠKA Mladinke -57
61 KOKALJ Gašper GIB ŠIŠKA Mladinci -66
62 KOKOL Ben MURSKA SOBOTA Ml. dečki -35
63 KOROŠAK Mitja MURSKA SOBOTA Ml. dečki +60
64 KOSTANJŠEK ŽAN OPLOTNICA Mladinci +100
65 KOVAČEC LAN MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -50
66 KOVŠE Marko BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
67 KOVŠE ANA BRASLOVČE Ml. kadetinje -63
68 KREVZEL Urban Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -46
69 KRIŽMANČIČ Luka Aleksander KOPER St. dečki -46
70 KRIŽNIK ANA APOLON HOČE Ml. deklice -36
71 KRIŽNIK Eva APOLON MARIBOR St. deklice -57
72 KROTKO Til BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
73 KUKA RIOS Ippon Mladinci +100
74 KUPČIČ Vid APOLON MARIBOR Ml. dečki -42
75 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR Ml. kadeti +81
76 KUŠTER Brin APOLON MARIBOR Ml. kadeti -55
77 LESKOVŠEK Jure BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
78 LIPIČ Gabriel APOLON MARIBOR Ml. kadeti -81
79 LISJAK Ema PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -48
80 LOKAR GROS MAJ KOMENDA Mladinci -55
81 LOMOVŠEK KALAR An BEŽIGRAD Ml. kadeti -50
82 LOVREC Aljaž ŠTORKLJICE St. dečki -46
83 MAHMOUT Jaafar Respect Sofia St. dečki -42
84 MAKOTER Zoja LENDAVA Ml. deklice -52
85 MARČETA Ana IZOLA Mladinke -78
86 MESIČEK NEŽA APOLON MARIBOR Mladinke -52
87 MIHELIČ Nejc TATAMI Ml. kadeti -60
88 MILOŠIČ LAN DRAVA PTUJ Ml. kadeti -50
89 MILUSHEV Deyan Respect Sofia Ml. kadeti -42
90 MILUSHEV Deyan Respect Sofia St. dečki -42
91 MLINAR Ana TATAMI Mladinke -78
92 MRĐENOVIĆ MILAN BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
93 MUHIČ Miha APOLON MARIBOR St. dečki -50
94 MUHIČ Maks APOLON MARIBOR Ml. dečki -55
95 MUJDRICA Rok TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -66
96 MUŠIČ Maja OPLOTNICA Mladinke -63
97 NOVAK Samo LENDAVA Ml. dečki -32
98 NOVAK Iker Zrinski Čakovec Ml. dečki -46
99 PAK MAI DRAVA PTUJ Ml. kadeti -60
100 PANTIĆ MIHAJLO KOPER St. dečki -42
101 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadetinje -63
102 PAVIČIĆ ANA PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -48
103 PAVIČIĆ LUCIJA PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -57
104 PAVLOV Asparuh Respect Sofia St. dečki -46
105 PAVŠER Staš LENDAVA Ml. dečki -32
106 PETRAK Aleksander KOPER St. dečki -34
107 PEVEC Zala SHIDO St. deklice -44
108 PEVEC NEŽA SHIDO Ml. kadetinje -70
109 PIHLER Jan APOLON HOČE Ml. dečki -50
110 PINTARIČ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -60
111 PINTER Ian Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -55
112 PIVEC ŽIGA IMPOL Ml. kadeti -50
113 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER St. deklice +63
114 PODGORELEC Oto LENDAVA Ml. dečki -38
115 POGLADIC Jaka APOLON MARIBOR Ml. dečki -42
116 POLANEC Žanet DRAVA PTUJ Ml. kadetinje -52
117 POLJANšEK Liza ŽIRI Ml. kadetinje -57
118 POTOČNIK Jure IVO REYA St. dečki -42
119 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -81
120 PREMUŠ Nika APOLON HOČE Ml. deklice -48
121 PUHEK Tai Jan BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
122 RADOVIĆ NINO ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -81
123 RAFOLT Aljoša APOLON MARIBOR St. dečki -60
124 RAMADANI Anas Zrinski Čakovec St. dečki -66
125 RAZDEVŠEK Matic ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -55
126 REK LUKA OPLOTNICA Ml. kadeti -73
127 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR St. deklice -44
128 REPNIK Ana APOLON MARIBOR Ml. deklice -30
129 RIŽNAR Urška PARTIZAN LJUTOMER Mladinke -52
130 RUMEŽ Matic TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -50
131 SAFIN NEO APOLON MARIBOR St. dečki -50
132 SAMEC Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -60
133 SEP Sara LENDAVA Ml. kadetinje +70
134 SIKOŠEK Gaber GIB ŠIŠKA Mladinci -81
135 SIMONIČ Tadeja JURŠINCI Mladinke -70
136 SLAPNIK Adam Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -50
137 SLAVINEC Vito KRIŽEVCI Ml. kadeti +81
138 SLAVINEC Maša KRIŽEVCI Mladinke -57
139 SLEDIČ Lara APOLON MARIBOR St. deklice -48
140 SMAJIĆ ADI ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -60
141 SMODIŠ Luka MURSKA SOBOTA Ml. dečki -35
142 SORŠAK Miha SHIDO Ml. kadeti +81
143 SORšAK Živa APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -48
144 STOJAN Tian IVO REYA Ml. kadeti -46
145 TEMLIN NIL ŠTORKLJICE St. dečki -42
146 TIBAOT Matic PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadeti -66
147 TOPAL Vladyslav BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
148 UŠENIČNIK Aljaž POLYTEAM Ml. kadeti -42
149 VALANT Vid BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
150 VALENČAK Žanin IVO REYA St. deklice -52
151 VARDAROV Boris Respect Sofia St. dečki -34
152 VARDAROV Boris Respect Sofia Ml. dečki -35
153 VARDAROVA Kalina Respect Sofia Ml. kadetinje -44
154 VEHAB MATIC TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -46
155 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA Ml. kadetinje -57
156 VESELI MUHAMEDIN Ippon Mladinci -66
157 VESELI ANES Ippon Mladinci -100
158 VETERNIK Anej SHIDO St. dečki -55
159 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ St. deklice -44
160 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -73
161 VIRAG Nejc LENDAVA Ml. dečki -42
162 VODEB Leo KOPER St. dečki -38
163 VODOVNIK UŠENIČNIK Matej TATAMI Ml. kadeti -60
164 VOH Jurij Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -60
165 VUJINIČ Mark APOLON MARIBOR Ml. kadeti -42
166 VUČKO NIK MAJ TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -55
167 VUČKO VID ALEKS TRATNJEK BELTINCI Ml. dečki -29
168 VÖRÖŠ JOŽEF ŽAN TRATNJEK BELTINCI St. dečki -38
169 WEBER Teo APOLON MARIBOR Ml. dečki -35
170 ZALAZNIK Eva TATAMI Mladinke +78
171 ZVEZIČ Nik APOLON MARIBOR Ml. dečki -35
172 ČEH Miha LENDAVA St. dečki -34
173 ČEH Jure LENDAVA Ml. kadeti -73
174 ČEH Jakob LENDAVA Ml. kadeti -46
175 ČELEŠ Gal LENDAVA Ml. kadeti -60
176 ČERNE JANI APOLON MARIBOR St. dečki -46
177 ČERVEK Kio ŠTORKLJICE Ml. kadeti -60
178 ČIZMAZIJA Tjaša LENDAVA Ml. deklice -40
179 ŠERUGA Nino ŠTORKLJICE Ml. dečki -42
180 ŠKRABAN Lana LENDAVA Ml. kadetinje -70
181 ŠKRABAN GAJA LENDAVA Ml. deklice -57
182 ŠTRLJIČ Filip Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -66
183 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI St. dečki -42
184 ŽVAJKER Sara APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -44