-42Ml. kadeti
1 KOJC Keno POLYTEAM
-46Ml. kadeti
1 MRĐENOVIĆ MILAN BEŽIGRAD
2 SOROSCY Nejc TATAMI
3 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA
4 FELDSHEROV Arseny IVO REYA
-50Ml. kadeti
1 RAZDEVŠEK Matic ACRON SLOVENJ GRADEC
2 DRUSANY Rok SOKOL
3 LOKAR GROS MAJ KOMENDA
3 POTOČNIK Patrick Z'DEŽELE SANKAKU
5 TUŠEK JAKA ACRON SLOVENJ GRADEC
5 MIHELIN GAŠPER TATAMI
7 TRENDOV Martin KOPER
7 PINTER Ian Z'DEŽELE SANKAKU
-55Ml. kadeti
1 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 MASTNAK Svit Z'DEŽELE SANKAKU
3 WEISS Peter TATAMI
3 DOBOVŠEK Oliver GIB ŠIŠKA
5 KOŽELJ ENEJ BEŽIGRAD
5 MARKIČ Tilen Robert TRIGLAV KRANJ
7 HAZAK DAVID BRANIK MARIBOR
7 VODOVNIK UŠENIČNIK Matej TATAMI
-60Ml. kadeti
1 KOMIČ Oliver GIB ŠIŠKA
2 ELJON JARC NIK APOLON MARIBOR
3 HAZDOVAC Jaka OLIMPIJA KRMELJ
3 JERMAN Tian BUSHIDO
5 FRANK Žan VRHNIKA
5 BRLOGAR Nik OLIMPIJA KRMELJ
7 NABERNIK Jan IZOLA
7 PINTARIČ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR
-66Ml. kadeti
1 PAVLIČ Nik ACRON SLOVENJ GRADEC
2 MALOVRH MANFREDA Žan BEŽIGRAD
3 KREVS Aleš BUSHIDO
3 POTREBUJEŠ Matevž VRHNIKA
5 ŽAGAR Luka KOMENDA
5 JAKLIČ Jan GIB ŠIŠKA
7 VANČEK Luka IMPOL
7 TANKO ŽIGA BEŽIGRAD
-73Ml. kadeti
1 GOMAZ ROK APOLON MARIBOR
2 KAVNIK Maj ACRON SLOVENJ GRADEC
3 BELIGA Jon BEŽIGRAD
3 SRABOTIČ Val GIB ŠIŠKA
5 MUJDRICA Rok TRATNJEK BELTINCI
5 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC
7 IMŠIROVIĆ Aziz IVO REYA
7 KLEMENČIČ Matic MURSKA SOBOTA
-81Ml. kadeti
1 CHAYNIKOV DMITRY BRANIK MARIBOR
2 REMŠKAR Tevž BEŽIGRAD
3 RAZGORŠEK Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KOS Timotej IMPOL
5 MIHELIČ Gal TRIGLAV KRANJ
5 LIPIČ Gabriel APOLON MARIBOR
7 PERHAJ DOLINAR Nace GOLOVEC
7 KOROŠEC Ostap BEŽIGRAD
+81Ml. kadeti
1 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR
2 LUKŠIČ Luka KOMENDA
3 ŠKRGET ANŽE PRLEŠKA JUDO ŠOLA
3 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR
5 APAT ALEKS SHIDO
5 JAGURDŽIJA Tamer IZOLA
7 LAZIČ David LITIJA
-44Ml. kadetinje
1 MURK Nika GORIŠNICA
-48Ml. kadetinje
1 MESIČEK NEŽA APOLON MARIBOR
2 KUPLEN Iva MURSKA SOBOTA
-52Ml. kadetinje
1 GAJIĆ Jevgenija ACRON SLOVENJ GRADEC
2 KNAFELC Noeli SHIDO
3 POLANEC Žanet DRAVA PTUJ
3 GABOR Ria LENDAVA
5 KELAVA Maja BEŽIGRAD
5 KIKL TIYA ORMOŽ
7 INDOF NEJA LITIJA
-57Ml. kadetinje
1 TOMC Nika Z'DEŽELE SANKAKU
2 MUŠIČ Maja OPLOTNICA
3 SIKOŠEK Ajda GIB ŠIŠKA
3 ROGELJ Tina SOKOL
5 KELAVA Dunja BEŽIGRAD
5 STOIMENOVSKA ANA BEŽIGRAD
7 IVEZIČ Ivana PRLEŠKA JUDO ŠOLA
7 GOLE Vanessa BUSHIDO
-63Ml. kadetinje
1 MAZOUZI Leila Z'DEŽELE SANKAKU
2 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI
3 ZAVRŠNIK Maša ŽELEZNIČAR MARIBOR
3 MAKEK Lina VRHNIKA
5 KRAMER Vita Luna BEŽIGRAD
5 POTOČNIK Ajda BEŽIGRAD
-70Ml. kadetinje
1 PETROVIČ Lara BRANIK MARIBOR
2 PUHALJ Brina IMPOL
3 GOROGRANC ČARGO Ula OLIMPIJA
3 TRATAR Tjaša OLIMPIJA KRMELJ
5 SIMONIČ Tadeja JURŠINCI
5 DROBNE Aleša Z'DEŽELE SANKAKU
7 STRŽINAR PETJA TATAMI
7 ŠPUNT Gaja POLYTEAM
+70Ml. kadetinje
1 GARBAJS WATZAK Neli BEŽIGRAD
2 STOJNIČ VIKTORIJA TATAMI
3 POLNER ANA KLARA BRANIK MARIBOR
3 NOVAK HARTNER Ines GOLOVEC
5 PRIMC Neža VRHNIKA
5 ROME ULA TATAMI