KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1/16 NAJI David
HUN , Kaposvar
EVROPSKI POKAL CELJE – PODCETRTEK
01.10.2022
Člani -60
1/4 [04:00]
00 0s : 01 0s
MORSHED Yazan
UAE , Fujairah M.A Club
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Člani -60
za 3. mesto [01:31]
01 0s : 10 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Člani -60
1/8 [00:30]
10 0s : 00 0s
MORSHED Yazan
UAE , Fujairah M.A Club
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Mladinci -60
repasaž [02:52]
10 0s : 00 0s
HRKEC Antonio
CRO , Profectus Samobor
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Mladinci -60
repasaž [03:56]
00 2s : 02 0s
KARIMOV Nihat
AUT , Judoteam Zeltweg
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Mladinci -60
1. krog [01:19]
10 0s : 00 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
Člani -60
3. krog [01:43]
00 1s : 02 0s
ZADRAVEC Gabriel
SLO , BRANIK MARIBOR
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
Člani -60
1/4 [00:56]
02 0s : 00 0s
EBNER Stefan
AUT , Judo Wörthersee
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
Kadeti -60
pol finale [03:40]
10 0s : 00 2s
RAZDEVŠEK Matic
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
Kadeti -60
finale [04:26]
00 0s : 10 1s
PINTARIČ Tjaš
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
Kadeti -60
1/16 [00:15]
10 0s : 00 0s
LOKAR GROS MAJ
SLO , KOMENDA
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
1/8 [03:00]
01 0s : 00 1s
PEGAN GAL
SLO , SHIDO
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [01:49]
10 0s : 00 0s
MIHELIN GAŠPER
SLO , TATAMI
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
pol finale [03:00]
00 0s : 01 0s
SAMEC Jaka
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
finale [03:22]
00 0s : 00 1s
DOBRINJA Vid
SLO , KOPER
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [01:03]
02 0s : 00 1s
FERLAN Maks
SLO , GOLOVEC
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -60
pol finale [01:41]
11 0s : 00 1s
PEGAN GAL
SLO , SHIDO
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -60
[01:50]
00 1s : 10 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -60
1/8 [03:00]
01 0s : 00 0s
BERTOSSI GIACOMO
ITA , JUDO KUROKI
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -60
1/4 [00:36]
10 0s : 00 0s
COHEN Itay
ISR , Maccabi Rephael Tel Aviv
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -60
repasaž [02:17]
11 0s : 00 0s
PINTARIČ Tjaš
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -60
1/8 [00:58]
00 0s : 11 0s
UNTERRAINER-RAUTTER Jakob
AUT , UNION Raika Osttirol
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [03:58]
01 1s : 00 0s
LIPODI Marton
HUN , Nagykanizsai Judo Klub
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
pol finale [08:20]
01 1s : 00 0s
PINTARIČ Tjaš
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
za 3. mesto [02:46]
02 1s : 00 0s
BABACHEV Stilian
BUL , CSKA
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
1/8 [00:53]
10 0s : 00 0s
ČRNUGELJ BRAČUN Yuri
SLO , OLIMPIJA
POKAL BEŽIGRADA
16.04.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [00:18]
10 0s : 00 0s
PAK MAI
SLO , DRAVA PTUJ
POKAL BEŽIGRADA
16.04.2022
Ml. kadeti -60
pol finale [02:44]
00 1s : 11 0s
MEKINC Klemen
SLO , GIB ŠIŠKA
POKAL BEŽIGRADA
16.04.2022
Ml. kadeti -60
finale [02:31]
11 0s : 00 0s
SIMONOVIĆ Marko
SLO , BEŽIGRAD
POKAL BEŽIGRADA
16.04.2022
Ml. kadeti -60
pol finale SEDMAK Fran
CRO , Panda
Zagreb Open
09.04.2022
Člani -60
repasaž TONžETIć Josip
CRO , Dojo Zagreb
Zagreb Open
09.04.2022
Člani -60
AMBROŽIĆ Lovro
CRO , Zagrebačka Judo Škola
Zagreb Open
09.04.2022
Člani -60
pol finale PINTARIČ Tjaš
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
Zagreb Open
09.04.2022
Kadeti -60
repasaž ŠANDRK Niko
CRO , Zagreb
Zagreb Open
09.04.2022
Kadeti -60
1/8 [00:45]
10 0s : 00 0s
KODRIČ Luka
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -55
1/4 [00:14]
10 0s : 00 0s
VUČKO NIK MAJ
SLO , TRATNJEK BELTINCI
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -55
pol finale [02:08]
10 1s : 00 0s
WEISS Peter
SLO , TATAMI
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -55
finale [04:39]
01 0s : 00 2s
BLAŽIČ Gal
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -55
1/32 DOGAN Sefa
TUR
KADETSKI POKAL ZAGREB
12.03.2022
Kadeti -55
1/8 [07:53]
01 0s : 00 0s
BLAŽIČ Gal
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -55
repasaž [00:11]
10 0s : 00 0s
TUŠEK JAKA
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -55
repasaž [00:15]
00 0s : 10 0s
DRUSANY Rok
SLO , SOKOL
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -55
za 3. mesto [02:15]
00 0s : 10 0s
LOKAR GROS MAJ
SLO , KOMENDA
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -55
1/8 [01:14]
00 0s : 10 1s
PODLESNIK Jakob
SLO , OLIMPIJA
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
1/4 [04:00]
01 1s : 00 0s
ŠTEFAN MATEVŽ
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
repasaž [02:23]
00 0s : 02 0s
WEISS Peter
SLO , TATAMI
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
repasaž [04:00]
01 0s : 00 0s
MIRNIK Jaka
SLO , BRANIK MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
za 3. mesto [00:23]
00 0s : 10 0s
ČRETNIK Andraž
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60