HUBER JAN KRIŠTOF
Slovenija
TRIGLAV KRANJ
TRIGLAV KRANJ
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/8 | [03:00] 00 0s : 01 0s |
VUNDUK Maksim SLO , OLIMPIJA |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadeti -66 | |||
repasaž | [00:11] 10 0s : 00 0s |
SUŠNIK Jaka SLO , RAVNE |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadeti -66 | |||
repasaž | [01:11] 02 0s : 00 0s |
KNEŽEVIĆ Gabriel CRO , Zagreb |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadeti -66 | |||
1/16 | [00:20] 11 0s : 00 0s |
POTOČNIK Jure SLO , IVO REYA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 | |||
1/8 | [01:24] 10 0s : 00 0s |
SOVINC Ožbej SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 | |||
1/4 | [00:16] 10 0s : 00 0s |
STEVANOVIČ GORJUP Erik SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 | |||
repasaž | [00:43] 00 0s : 10 0s |
TRŠAR Matija SLO , ŽIRI |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 | |||
repasaž | [00:12] 10 0s : 00 0s |
KLARIČ Urban SLO , MURSKA SOBOTA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 | |||
za 3. mesto | [02:39] 11 1s : 01 1s |
KRIVEC JOHNY SLO , RAVNE |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 | |||
1/16 | [02:04] 00 2s : 11 2s |
MARKELJ Andraž SLO , POLYTEAM |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -66 | |||
1/8 | [00:35] 11 0s : 00 0s |
ADROVIĆ Leon SLO , JK IPPON KAMNIK |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -66 | |||
1/4 | [02:07] 00 0s : 02 0s |
VUNDUK Maksim SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -66 | |||
repasaž | [06:58] 01 1s : 00 0s |
TELL GOLJA ANDREJ SLO , GORICA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -66 | |||
1/4 | [01:10] 00 0s : 11 0s |
PIHLAR Nik SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
pol finale | [03:00] 01 0s : 00 1s |
TEMNIKER Taj SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
za 3. mesto | [01:07] 00 0s : 02 0s |
SOVINC Ožbej SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
1/8 | [02:39] 00 3s : 00 0s |
PIHLAR Nik SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/4 | [05:05] 01 3s : 01 1s |
SOVINC Ožbej SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
pol finale | [00:22] 10 0s : 00 0s |
SAMEC Jaka SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
za 3. mesto | [00:13] 10 0s : 00 0s |
BLAŽIČ Gal SLO , IMPOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/8 | [02:14] 01 0s : 00 2s |
LOMOVŠEK KALAR An SLO , BEŽIGRAD |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -66 | |||
repasaž | [01:07] 00 0s : 02 0s |
NOVAK Mario BIH , Borsa |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -66 |