TSURKAN Ilariia
Ukrajina
Tiger Odessa
Tiger Odessa
Leto | Borbe | Zmage | Porazi | Dosežek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 34 | 28 | 6 | 82% | ||
2022 | 3 | 3 | 0 | 100% | ||
2019 | 8 | 7 | 1 | 88% | ||
2018 | 2 | 2 | 0 | 100% | ||
2017 | 10 | 8 | 2 | 80% | ||
2016 | 3 | 2 | 1 | 67% | ||
Skupaj | 60 | 50 | 10 | 83% |
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/4 |
BACKLUND Vilda SWE |
Evropski pokal Rijeka mladinci 04.05.2024 |
Mladinke -63 kg | ||||
1/8 |
RENES Elena NED |
Evropski pokal Rijeka mladinci 04.05.2024 |
Mladinke -63 kg | ||||
1/16 |
CORBO Sara ITA |
Evropski pokal Rijeka mladinci 04.05.2024 |
Mladinke -63 kg | ||||
HANGYI Eva NED , St. Judosport Oost |
Evropski pokal Rijeka mladinci 04.05.2024 |
Mladinke -63 kg | |||||
1/4 |
KELAVA Dunja SLO , BEŽIGRAD |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
Mladinke -63 kg | ||||
1/8 |
GEILEN Joni NED |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
Mladinke -63 kg | ||||
repasaž |
HANSEN Josefine DEN |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
Mladinke -63 kg | ||||
repasaž |
MARKULIN Nika CRO , Jaska Jastrebarsko |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
Mladinke -63 kg | ||||
repasaž |
SKALSKÁ Anna CZE , Judo SG Plzeň |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
Mladinke -63 kg | ||||
1/4 |
ROEMMER Amelie GER |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/8 |
BACHLER Anna AUT , LZ Multikraft Wels |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/16 |
BEŠKER Ana CRO , Solin |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/32 |
WOLSFELD Sara-Tamar GER , JC 71 Düsseldorf |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
ZAITSEVA Hanna POL , Akademia Judo P-ń |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadetinje -63 kg | |||||
1/4 |
HAMBOROVÁ Zuzana SVK , DK SNV |
Evropski pokal Samorin kadeti 23.03.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/8 |
VLAHOVIĆ Teodora MNE , Kipa Podgorica |
Evropski pokal Samorin kadeti 23.03.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/16 |
PAVLOVIĆ Nevena SRB , Partizan Veliki Mokri Lug |
Evropski pokal Samorin kadeti 23.03.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/32 |
PTASIŃSKA Amelia POL , Halinów Team |
Evropski pokal Samorin kadeti 23.03.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
ORLOVIC Olga SRB |
Evropski pokal Samorin kadeti 23.03.2024 |
Kadetinje -63 kg | |||||
pol finale |
MIŠIĆ Antonia CRO , Dubrovnik 1966 |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/4 |
ROEMMER Amelie GER |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/8 |
RESENDE Livia BRA |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/16 |
BENGHEZAL Emma FRA |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/32 |
SCHENK Magdalena POL , GKS Czarni Bytom |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
CAMARA Sophia BRA |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadetinje -63 kg | |||||
pol finale |
CVJETKO Nina CRO , Black Belt BB |
Evropski pokal Sarajevo mladinci 02.03.2024 |
Mladinke -63 kg | ||||
1/4 |
NIŠAVIĆ Jelena SRB , Partizan Veliki Mokri Lug |
Evropski pokal Sarajevo mladinci 02.03.2024 |
Mladinke -63 kg | ||||
1/8 |
BADURA Daniela POL , GKS Czarni Bytom |
Evropski pokal Sarajevo mladinci 02.03.2024 |
Mladinke -63 kg | ||||
SADIKU Dunja SRB , Partizan Veliki Mokri Lug |
Evropski pokal Sarajevo mladinci 02.03.2024 |
Mladinke -63 kg | |||||
pol finale |
BASILI Nicole ITA , NUOVA FLORIDA |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/4 |
LE GRAZIE Antonia ITA , UNION JUDO BA |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/8 |
PAGLIARO MAILA ITA , BANZAI CORTINA |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
1/16 |
DUCHAUSSOY Laura FRA |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadetinje -63 kg | ||||
GRASSI Giorgia ITA , JUDO BRIANZA A.S.D. |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadetinje -63 kg |