VORŠIČ RENE
Slovenija
ORMOŽ
ORMOŽ
Leto | Borbe | Zmage | Porazi | Dosežek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 17 | 9 | 8 | 53% | ||
2023 | 53 | 30 | 23 | 57% | ||
2022 | 21 | 13 | 8 | 62% | ||
2021 | 4 | 3 | 1 | 75% | ||
2020 | 6 | 3 | 3 | 50% | ||
2019 | 5 | 3 | 2 | 60% | ||
2018 | 2 | 1 | 1 | 50% | ||
Skupaj | 108 | 62 | 46 | 57% |
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/4 | [04:56] 00 2s : 01 0s |
PIPAN Tim SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -60 kg | |||
pol finale | [01:09] 00 0s : 10 0s |
PÖRŠ Sergej SLO , RADENCI |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -60 kg | |||
finale | [02:52] 01 0s : 02 0s |
ELJON JARC NIK SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -60 kg | |||
[03:53] 01 0s : 10 0s |
PIPAN Nik SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -60 kg | ||||
1. krog | [00:33] 10 0s : 00 0s |
PIHLAR Nik SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Mladinci -60 kg | |||
2. krog | [00:18] 10 0s : 00 1s |
ČEH Jakob SLO , LENDAVA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Mladinci -60 kg | |||
3. krog | [00:53] 00 0s : 02 0s |
ELJON JARC NIK SLO , APOLON MARIBOR |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Mladinci -60 kg | |||
4. krog | [00:28] 10 0s : 00 0s |
VARGA Szabolcs Dominik HUN , HOD Judo |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Mladinci -60 kg | |||
1/8 | [02:20] 10 0s : 00 0s |
RAZDEVŠEK Matic SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 kg | |||
1/8 | [02:27] 00 1s : 10 0s |
BLAŽIČ Gal SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 kg | |||
1/16 | [00:50] 00 0s : 10 0s |
SOROSCY Nejc SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -81 kg | |||
1/16 | [02:15] 00 0s : 02 0s |
PIPAN Nik SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -60 kg | |||
1/4 | [00:51] 02 0s : 00 0s |
SAMEC Jaka SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -60 kg | |||
1/4 | [00:46] 00 0s : 10 0s |
ŠTARKEL David SLO , IMPOL |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Člani -60 kg | |||
repasaž | [00:28] 02 0s : 00 0s |
IVANUŠA NIK SLO , OPLOTNICA |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -60 kg | |||
za 3. mesto | [01:39] 02 0s : 00 0s |
PIPAN Nik SLO , GIB ŠIŠKA |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -60 kg | |||
za 3. mesto | [00:35] 00 0s : 10 0s |
BOGDANOV Ernst SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Člani -60 kg |