JAMER LARA
Slovenija
ACRON SLOVENJ GRADEC
ACRON SLOVENJ GRADEC
Leto | Borbe | Zmage | Porazi | Dosežek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 26 | 13 | 13 | 50% | ||
2023 | 38 | 25 | 13 | 66% | ||
2022 | 14 | 6 | 8 | 43% | ||
2021 | 13 | 6 | 7 | 46% | ||
2020 | 4 | 0 | 4 | 0% | ||
Skupaj | 95 | 50 | 45 | 53% |
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/4 | [04:00] 00 0s : 02 0s |
KELAVA Dunja SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Dijakinje -70 kg | |||
repasaž | [00:56] 00 0s : 10 0s |
URBANC Manca SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Dijakinje -70 kg | |||
za 3. mesto | [04:51] 10 0s : 00 0s |
PARTLIČ Julija SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Dijakinje -70 kg | |||
1. krog | [02:15] 01 0s : 10 0s |
PARTLIČ Julija SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Kadetinje -70 kg | |||
2. krog | [02:47] 11 0s : 00 0s |
PARTLIČ Julija SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Članice -70 kg | |||
3. krog | [00:44] 01 0s : 11 0s |
SIMONIČ Tadeja SLO , DRAVA PTUJ |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Članice -70 kg | |||
2. krog | [01:51] 11 0s : 00 0s |
TURK BERČNIK ANUŠA SLO , GORICA |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Kadetinje -70 kg | |||
3. krog | [08:32] 00 3s : 00 2s |
KNAFELC Noeli SLO , SHIDO |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Kadetinje -70 kg | |||
1/4 | [04:00] 01 1s : 00 1s |
HLADNIK Neža SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Članice -70 kg | |||
finale | 10 0s : 00 0s |
HORVAT Ana SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Članice -70 kg | |||
[02:06] 11 0s : 00 0s |
HORVAT Veronika SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Članice -70 kg | ||||
1. krog | [00:50] 00 0s : 02 0s |
HOKSOVÁ Viktória SVK , JK Levice |
Grand Prix Pezinok 16.03.2024 |
FU18 -70 kg | |||
2. krog | [00:17] 00 0s : 10 0s |
CVENGROŠOVÁ Sabina SVK , DK SNV |
Grand Prix Pezinok 16.03.2024 |
FU18 -70 kg | |||
3. krog | [00:16] 00 0s : 10 0s |
MRAVČÁKOVÁ Karolína SVK , DK SNV |
Grand Prix Pezinok 16.03.2024 |
FU18 -70 kg | |||
1/4 | [02:00] 00 1s : 10 0s |
GOROGRANC ČARGO Ula SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -70 kg | |||
pol finale | [01:11] 00 0s : 11 0s |
KOREN Nika SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -70 kg | |||
pol finale | [00:21] 00 0s : 10 0s |
PEVEC NEŽA SLO , SHIDO |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI 03.03.2024 |
Članice rjavi + 57 kg kg | |||
finale | [06:53] 00 3s : 00 2s |
KNAFELC Noeli SLO , SHIDO |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI 03.03.2024 |
Članice rjavi + 57 kg kg | |||
1. krog | [02:19] 00 1s : 11 0s |
GOROGRANC ČARGO Ula SLO , OLIMPIJA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Mladinke -70 kg | |||
2. krog | [01:43] 00 0s : 02 0s |
GOROGRANC ČARGO Ula SLO , OLIMPIJA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Mladinke -70 kg | |||
1/4 | [00:08] 10 0s : 00 0s |
KNAFELC Noeli SLO , SHIDO |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadetinje -70 kg | |||
repasaž | [01:02] 00 1s : 02 0s |
PEPEL Sara SLO , GOLOVEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadetinje -70 kg | |||
repasaž | [01:02] 01 0s : 10 0s |
URBANC Manca SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadetinje -70 kg | |||
1/4 | [03:01] 00 3s : 00 1s |
KLINGER Johanna BIH , Borsa |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadetinje -70 kg | |||
repasaž | [01:37] 00 0s : 10 0s |
SEDOVNIK Neža SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadetinje -70 kg | |||
za 3. mesto | [01:41] 10 0s : 00 0s |
JOVIČIĆ Dunja BIH , JK Randori Istočno Sarajevo |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadetinje -70 kg |