OBLAK Andraž
Slovenija
GIB ŠIŠKA
GIB ŠIŠKA
Leto | Borbe | Zmage | Porazi | Dosežek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2023 | 25 | 14 | 11 | 56% | ||
2022 | 26 | 13 | 13 | 50% | ||
2021 | 19 | 9 | 10 | 47% | ||
2020 | 13 | 7 | 6 | 54% | ||
2019 | 19 | 10 | 9 | 53% | ||
2018 | 42 | 28 | 14 | 67% | ||
2017 | 41 | 27 | 14 | 66% | ||
2016 | 32 | 22 | 10 | 69% | ||
2015 | 30 | 17 | 13 | 57% | ||
2014 | 8 | 6 | 2 | 75% | ||
2013 | 6 | 3 | 3 | 50% | ||
2012 | 4 | 1 | 3 | 25% | ||
Skupaj | 265 | 157 | 108 | 59% |
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
[03:55] 11 1s : 00 1s |
VUČINA Alen SLO , OPLOTNICA |
EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO, 1. LIGA TELEKOM 09.12.2023 |
Člani -90 kg | ||||
finale | [01:17] 11 0s : 00 0s |
GRDADOLNIK Žiga SLO , BRANIK MARIBOR |
EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO, 1. LIGA TELEKOM 09.12.2023 |
Člani -90 kg | |||
1/8 | [00:33] 00 0s : 10 0s |
LACKOVIČ Narsej SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO, 1. LIGA TELEKOM 09.12.2023 |
Člani -100 kg | |||
1/4 | [05:38] 00 2s : 00 3s |
BOLDYRIEV Oleksii SLO , BEŽIGRAD |
NAGAOKA 19.11.2023 |
Ml. člani -90 kg | |||
za 3. mesto | [09:30] 01 2s : 00 1s |
LAMM Samuel AUT , SU Noricum Leibnitz |
NAGAOKA 19.11.2023 |
Ml. člani -90 kg | |||
1/4 | [01:08] 00 0s : 10 1s |
KARAMETA Andi SLO , DRAVA PTUJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE 27.05.2023 |
Ml. člani -90 kg | |||
pol finale | [00:29] 11 0s : 00 0s |
BROD Žiga SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE 27.05.2023 |
Ml. člani -90 kg | |||
za 3. mesto | [04:00] 01 1s : 00 0s |
TACAR Ambrož SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE 27.05.2023 |
Ml. člani -90 kg | |||
1/16 |
BAATHE Karl SWE |
EVROPSKI POKAL SARAJEVO ČLANI 20.05.2023 |
Člani -90 kg | ||||
1/8 | [01:39] 11 0s : 00 1s |
KAVNIK Vid SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 26.03.2023 |
Člani -90 kg | |||
1/4 | [04:00] 01 1s : 00 1s |
VUČINA Alen SLO , OPLOTNICA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 26.03.2023 |
Člani -90 kg | |||
repasaž | [02:39] 00 1s : 10 0s |
JASENC Tilen SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 26.03.2023 |
Člani -90 kg | |||
repasaž | [02:16] 10 0s : 00 0s |
VRHOVNIK Marko SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 26.03.2023 |
Člani -90 kg | |||
1/16 |
CLOCCHIATTI DANIEL ITA , JUDO KUROKI |
EVROPSKI POKAL LIGNANO MLADINCI 04.03.2023 |
Mladinci -90 kg | ||||
1/8 |
DOL Giel NED |
EVROPSKI POKAL LIGNANO MLADINCI 04.03.2023 |
Mladinci -90 kg | ||||
1/4 | [00:50] 00 1s : 10 0s |
KARAMETA Andi SLO , DRAVA PTUJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 12.02.2023 |
Mladinci -90 kg | |||
pol finale | [02:04] 10 0s : 00 1s |
KAUČIČ ROPRET Andraž SLO , TRIGLAV KRANJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 12.02.2023 |
Mladinci -90 kg | |||
finale | [04:00] 01 0s : 00 1s |
TACAR Ambrož SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 12.02.2023 |
Mladinci -90 kg | |||
1/8 | 00 0s : 10 0s |
ANTUNIČEVIČ Luka SLO , TATAMI |
POKAL LENDAVE 04.02.2023 |
Mladinci -90 kg | |||
1/4 | 10 0s : 00 0s |
ŽERDIN Luka SLO , LENDAVA |
POKAL LENDAVE 04.02.2023 |
Mladinci -90 kg | |||
pol finale | [01:44] 11 0s : 00 0s |
KLARIĆ Žiga SLO , KOMENDA |
POKAL LENDAVE 04.02.2023 |
Mladinci -90 kg | |||
finale | [02:14] 00 1s : 10 0s |
KAVNIK Vid SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL LENDAVE 04.02.2023 |
Mladinci -90 kg | |||
1. krog | [02:38] 10 1s : 00 2s |
ŽGAJNER Marko SLO , JUDO - JAKA |
POHORSKI BATALJON 21.01.2023 |
Člani -90 kg | |||
2. krog | [00:33] 10 0s : 00 0s |
KARAMETA Andi SLO , DRAVA PTUJ |
POHORSKI BATALJON 21.01.2023 |
Člani -90 kg | |||
3. krog | [03:26] 10 0s : 00 0s |
KAVNIK Vid SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POHORSKI BATALJON 21.01.2023 |
Člani -90 kg |