COMPETITIONS | |
---|---|
POHORSKI BATALJON | 18.01. |
Grand Prix Tel Aviv | 23.01. |
Grand Slam Paris | 08.02. |
Grand Slam Dusseldorf | 21.02. |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI | 29.02. |
BAUMGARTNOV PAS | 20.06. |
DP kate | 18.07. |
JUNIOR & SENIOR KOROŠKA OPEN | 25.07. |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI,ČLANICE | 13.09. |
Evropski pokal Dubrovnik | 03.10. |
Grand Slam Budapest 2020 | 23.10. |
NAGAOKA | 15.11. |
Evropsko prvenstvo člani | 19.11. |
TEKMOVANJE 1. SLOVENSKA JUDO LIGA | 12.12. |
# | PERSON | CLUB | SCORE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | HOJAK Martin | BEŽIGRAD | 1272 | ||
2. | ŠTARKEL David | IMPOL | 1230 | ||
3. | DRAGIČ Vito | IMPOL | 960 | ||
4. | TRBOVC Matjaž | Z'DEŽELE SANKAKU | 660 | ||
5. | MECILOŠEK Juš | BEŽIGRAD | 630 | ||
6. | KUKOVICA David | BRANIK MARIBOR | 540 | ||
6. | GOMBOC Adrian | BEŽIGRAD | 540 | ||
6. | MARINIČ ENEJ | BRANIK MARIBOR | 540 | ||
7. | PREVOLŠEK Vinko | ACRON SLOVENJ GRADEC | 476 | ||
8. | LACKOVIČ Narsej | PARTIZAN LJUTOMER | 450 | ||
9. | GOSTENČNIK Aljaž | ACRON SLOVENJ GRADEC | 420 | ||
10. | HERKOVIČ NACE | ACRON SLOVENJ GRADEC | 405 | ||
11. | VEZJAK Jaro | BRANIK MARIBOR | 396 | ||
12. | KELAVA Goran | BEŽIGRAD | 330 | ||
13. | PERKOVIČ Luka | DRAVA PTUJ | 300 | ||
14. | MARKOVIČ Žan | IMPOL | 270 | ||
15. | PESTOTNIK Tina | SOKOL | 225 | ||
15. | KRAŠOVEC DARKO | SOKOL | 225 | ||
16. | ŠINDIČ Gašper | BEŽIGRAD | 210 | ||
16. | VUČINA Alen | OPLOTNICA | 210 | ||
16. | KAVČIČ Jaka | BEŽIGRAD | 210 | ||
17. | FÜRST ČRTANEC Tobias | BEŽIGRAD | 180 | ||
17. | MESARIČ Robert | ACRON SLOVENJ GRADEC | 180 | ||
17. | MESARIČ David | ACRON SLOVENJ GRADEC | 180 | ||
17. | VIDMAR Matej | BEŽIGRAD | 180 | ||
18. | PURNAT Nik | BEŽIGRAD | 156 | ||
18. | VEZJAK Peter | BRANIK MARIBOR | 156 | ||
18. | DEDIČ Luka | GOLOVEC | 156 | ||
19. | VRHOVNIK Marko | OLIMPIJA | 150 | ||
20. | PLEČKO David | BEŽIGRAD | 132 | ||
20. | KOKOTOVIČ Staš | DUPLEK | 132 | ||
20. | DEMŠAR Tim | IMPOL | 132 | ||
21. | KARAKAŠ MARKO | BRANIK MARIBOR | 126 | ||
22. | BERTALANIČ ŽIŽEK Gal | BRANIK MARIBOR | 120 | ||
22. | DENŠA Luka | PARTIZAN LJUTOMER | 120 | ||
22. | ŠAJHER KOVAČIČ Denis | BRANIK MARIBOR | 120 | ||
23. | VIDMAR Janez | BEŽIGRAD | 117 | ||
24. | KAVČIČ Lovro | Z'DEŽELE SANKAKU | 108 | ||
25. | BROD Žiga | BEŽIGRAD | 98 | ||
26. | BOŽENK Žan | ACRON SLOVENJ GRADEC | 90 | ||
26. | KAVČIČ MILIVOJEVIČ Tibor | GOLOVEC | 90 | ||
26. | POLJSAK Grega | TATAMI | 90 | ||
26. | ŠPICAR Tadej | BEŽIGRAD | 90 | ||
26. | TURK Rok | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 90 | ||
26. | MIRT Greg | BUSHIDO | 90 | ||
26. | KLOBČIČ Jakob | TVD PARTIZAN JESENICE | 90 | ||
26. | TOTAJ KORAB | APOLON MARIBOR | 90 | ||
26. | CIMERMAN Boštjan | BUSHIDO | 90 | ||
26. | KLOAR Rene | DRAVA PTUJ | 90 | ||
26. | KUHAR URBAN | VELENJE | 90 | ||
26. | ŠTEFAN MATEVŽ | BEŽIGRAD | 90 | ||
26. | OZMEC Miha | BEŽIGRAD | 90 | ||
26. | YANKOVSKYY Andrej | ACRON SLOVENJ GRADEC | 90 | ||
26. | BERNARD Urška | ACRON SLOVENJ GRADEC | 90 | ||
26. | PLAZNIK LUKA | RAVNE | 90 | ||
26. | GOSTENČNIK Žan | RAVNE | 90 | ||
26. | PACOVICH Maurizio | KOPER | 90 | ||
26. | KOVAČ Mojmir | KOPER | 90 | ||
26. | PEROVNIK Nuša | ACRON SLOVENJ GRADEC | 90 | ||
26. | MIHALJEVIĆ Tomo | POLYTEAM | 90 | ||
26. | KOJC Kira | POLYTEAM | 90 | ||
26. | VRHOVEC Jakob | POLYTEAM | 90 | ||
26. | KUZMA NIKO | PARTIZAN LJUTOMER | 90 | ||
27. | KOKALJ Gašper | ŽIRI | 87 | ||
28. | KAIZER Žan | ACRON SLOVENJ GRADEC | 83 | ||
29. | ARBEITER Nejc | IMPOL | 77 | ||
30. | JUG Primož | IMPOL | 72 | ||
30. | PLEŠNIK Rok | Z'DEŽELE SANKAKU | 72 | ||
30. | BERGANT Adam | Z'DEŽELE SANKAKU | 72 | ||
30. | HUŠIĆ Benjamin | GOLOVEC | 72 | ||
31. | DEBELJAK Žiga | BEŽIGRAD | 71 | ||
32. | POVŠNAR Maja | TRIGLAV KRANJ | 63 | ||
33. | BRENCE Miha | IMPOL | 62 | ||
34. | TROPAN Luka | IMPOL | 60 | ||
34. | POGOREVC Rok | ACRON SLOVENJ GRADEC | 60 | ||
34. | MEĐERAL Ivan | GIB ŠIŠKA | 60 | ||
34. | PEČNIKAR Martin | SOKOL | 60 | ||
35. | KAVČIČ Leon | GIB ŠIŠKA | 51 | ||
35. | VERDEL Timotej | Z'DEŽELE SANKAKU | 51 | ||
35. | KLOPČIČ Urh | GIB ŠIŠKA | 51 | ||
35. | DUKARIČ Anej | IMPOL | 51 | ||
35. | JASENC Tilen | BEŽIGRAD | 51 | ||
35. | TACAR Ambrož | GIB ŠIŠKA | 51 | ||
36. | MARKIČ Nejc | TRIGLAV KRANJ | 46 | ||
36. | TOPOLINJAK Gašper | ACRON SLOVENJ GRADEC | 46 | ||
37. | MAROH Luka | GORIŠNICA | 45 | ||
37. | MERLJAK Matej | GORICA | 45 | ||
37. | POPIT Rok | POLYTEAM | 45 | ||
37. | ČOH Jernej | GOLOVEC | 45 | ||
37. | CILENŠEK Robi | APOLON MARIBOR | 45 | ||
37. | TERGLAV Timotej | POLYTEAM | 45 | ||
37. | KARAMETA Andi | DRAVA PTUJ | 45 | ||
37. | ZLATOLAS Jure | IVO REYA | 45 | ||
37. | TEŠANOVIĆ Luka | TATAMI | 45 | ||
37. | POŽEK Žan | TRIGLAV KRANJ | 45 | ||
37. | KOJC Robert | POLYTEAM | 45 | ||
37. | KRIŽANIČ Franc | POLYTEAM | 45 | ||
37. | HRIBERNIK Ines | ACRON SLOVENJ GRADEC | 45 | ||
38. | MARGUČ Tim | BEŽIGRAD | 36 | ||
38. | PETAK Matic | TATAMI | 36 | ||
39. | MAROLT Žiga | GIB ŠIŠKA | 30 | ||
39. | PAVIČ Nik | POLYTEAM | 30 | ||
39. | CAF Luka | DRAVA PTUJ | 30 | ||
39. | KRIŽAJ Oskar | SOKOL | 30 | ||
39. | KALABIĆ BORIS | GORICA | 30 | ||
39. | POLANEC GINO | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 30 | ||
39. | VOGRIN Jure | DRAVA PTUJ | 30 | ||
39. | MEDVED Tjaž | VELENJE | 30 | ||
39. | JELAŠ VID | VELENJE | 30 | ||
39. | BANDUR BLAŽ | APOLON MARIBOR | 30 | ||
39. | CIGLAR MIHA | VELENJE | 30 | ||
39. | PEČOLER Neža | ACRON SLOVENJ GRADEC | 30 | ||
39. | BRODEJ Klara | ACRON SLOVENJ GRADEC | 30 | ||
40. | BOLKO Urban | IMPOL | 26 | ||
40. | KORŽE KLEMEN | BRANIK MARIBOR | 26 | ||
40. | ZAVEC Luka | BEŽIGRAD | 26 | ||
41. | STERGAR Žiga | OLIMPIJA | 23 | ||
41. | TORKAR Urška | TRIGLAV KRANJ | 23 | ||
41. | KAVNIK Vid | ACRON SLOVENJ GRADEC | 23 | ||
42. | TUŠEK Timotej | IZOLA | 18 | ||
42. | TANŠEK Jaka | IVO REYA | 18 | ||
42. | TEVŽ JAKA | VELENJE | 18 | ||
42. | PUŠNIK Maj | SOKOL | 18 | ||
42. | MAHMUTOVIĆ Elvis | IVO REYA | 18 | ||
42. | VALENČAK Žan | IVO REYA | 18 | ||
42. | GARB Maj | BRANIK MARIBOR | 18 | ||
42. | BOLJKA Grega | POLYTEAM | 18 | ||
42. | KRAJNC Blaž | DRAVA PTUJ | 18 | ||
42. | HERCOG Rene | BRANIK MARIBOR | 18 | ||
42. | POGACNIK ANKA | TRIGLAV KRANJ | 18 | ||
43. | TRUNK Niko | GORIŠNICA | 0 | ||
43. | KEMPERLE Zvonimir | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 0 | ||
43. | AVSEC Matic | TATAMI | 0 | ||
43. | HOSTIČ DAVID | VELENJE | 0 | ||
43. | ROŽAC MARK | IZOLA | 0 | ||
43. | KOVAČ Tamara | ACRON SLOVENJ GRADEC | 0 | ||
43. | KOVAČ Tina | ACRON SLOVENJ GRADEC | 0 | ||
43. | BOŽIČ Laura | ACRON SLOVENJ GRADEC | 0 | ||
43. | FILOVSKI BRANIMIR | SOKOL | 0 | ||
43. | BRODEJ Janoš | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
43. | SAGADIN Jaša | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
43. | ČRETNIK Andraž | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
43. | ŠUŠKOVIĆ Marko | GOLOVEC | 0 | ||
43. | ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik | BEŽIGRAD | 0 | ||
43. | EKART Luka | BRANIK MARIBOR | 0 | ||
43. | PERBIL Jaka | BEŽIGRAD | 0 | ||
43. | ŠTOBER URH | VELENJE | 0 | ||
43. | KROTKO Oli | BEŽIGRAD | 0 | ||
43. | PROKOFJEV - LAMPE Aljoša | GOLOVEC | 0 | ||
43. | PLANTAK Aljaž | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
43. | PEČNIK Nace | ACRON SLOVENJ GRADEC | 0 | ||
43. | VREČAR Žiga | BEŽIGRAD | 0 | ||
43. | KOŽAR Rene | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
43. | OBLAK Andraž | GIB ŠIŠKA | 0 | ||
43. | PEULIĆ Filip | GOLOVEC | 0 | ||
43. | KUKOVIČ Urh | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 |