DREN Jure
Slovenia
IVO REYA
IVO REYA
Year | Matches | Wins | Losses | Achievement | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 21 | 9 | 12 | 43% | ||
2023 | 50 | 29 | 21 | 58% | ||
2022 | 41 | 13 | 28 | 32% | ||
2021 | 25 | 14 | 11 | 56% | ||
2020 | 10 | 2 | 8 | 20% | ||
2019 | 18 | 6 | 12 | 33% | ||
2018 | 9 | 2 | 7 | 22% | ||
Total | 174 | 75 | 99 | 43% |
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/16 | [01:48] 00 0s : 02 0s |
BARTOL Jakob SLO , BEŽIGRAD |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U18 - Male -73 kg | |||
1/8 | [01:51] 00 2s : 10 0s |
FRELON Dan SLO , TRIGLAV KRANJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -73 kg | |||
quarter final | [00:50] 10 0s : 00 0s |
ZUPANČIČ Viktor mal SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -73 kg | |||
semi final | [00:43] 00 0s : 02 0s |
PINTARIĆ Tjaš SLO , IMPOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -73 kg | |||
bronze | [00:27] 10 0s : 00 0s |
MAHMUTOVIĆ Alen SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -73 kg | |||
1/8 | [00:51] 00 0s : 11 0s |
UNTERRAINER-RAUTTER Jakob AUT , Judo Osttirol |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
U18 - Male -73 kg | |||
quarter final | [01:18] 11 0s : 00 1s |
PINTARIĆ Tjaš SLO , IMPOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -73 kg | |||
repechage | [01:42] 01 1s : 11 0s |
MIHELIČ Nejc SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -73 kg | |||
repechage | [00:40] 02 0s : 00 0s |
BRENCE Miha SLO , IMPOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -73 kg | |||
1/16 | [05:06] 01 0s : 00 2s |
SREBERNJAK Nejc SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -66 kg | |||
1/8 | [05:29] 02 0s : 01 1s |
KOMERIČKI Tibe SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -66 kg | |||
quarter final | [00:54] 10 0s : 00 0s |
KODRIČ Luka SLO , IMPOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -66 kg | |||
repechage | [04:00] 01 0s : 00 2s |
KOGOVŠEK Bernard SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -66 kg | |||
1/16 | [00:47] 10 0s : 00 0s |
GOLE Jernej SLO , ŽOVNEK |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Male -66 kg | |||
1/8 | [00:45] 10 0s : 00 0s |
CIMERMAN KLEMENČIČ MAJ SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Male -66 kg | |||
quarter final | [02:16] 01 0s : 10 0s |
MUHIČ Miha SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Male -66 kg | |||
repechage | [01:47] 00 0s : 02 0s |
SOROSCY Nejc SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Male -66 kg | |||
repechage | [03:31] 00 0s : 11 0s |
MIRNIK Žiga SLO , BRANIK MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Male -66 kg | |||
bronze | [03:54] 00 1s : 11 1s |
MASTNAK Svit SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Male -66 kg | |||
quarter final | [00:54] 10 0s : 00 0s |
PINTARIĆ Tjaš SLO , IMPOL |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Male -73 kg | |||
repechage | [04:00] 02 2s : 01 1s |
ZUPANIČ Jaka SLO , BEŽIGRAD |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Male -73 kg |