Year Matches Wins Losses Achievement
2022 45 22 23 49%
2021 20 11 9 55%
2020 20 11 9 55%
2019 24 12 12 50%
2018 20 14 6 70%
2017 17 13 4 76%
2016 35 30 5 86%
2015 15 9 6 60%
Total 196 122 74 62%


ROUND NAME COMPETITION CATEGORY
round 1 [02:52]
02 0s : 01 0s
VILFAN Živa
SLO , SOKOL
NAGAOKA
20.11.2022
U23 - Female -57 kg
round 1 [02:25]
01 0s : 01 0s
TILLEMA Luna
NED , Judoteam Veendam
NAGAOKA
20.11.2022
U18 - Female -57 kg
round 2 [02:42]
00 0s : 10 0s
PŠENIČNJAK Tena
CRO , Profectus Samobor
NAGAOKA
20.11.2022
U23 - Female -57 kg
round 2 [02:15]
00 0s : 11 0s
TILLEMA Luna
NED , Judoteam Veendam
NAGAOKA
20.11.2022
U18 - Female -57 kg
round 1 [00:58]
02 0s : 00 0s
SLAVINEC Maša
SLO , KRIŽEVCI
IRŠIČ 2022
05.11.2022
U18 - Female -57 kg
quarter final [04:00]
01 1s : 00 0s
VILFAN Živa
SLO , SOKOL
IRŠIČ 2022
05.11.2022
Seniors - Female -57 kg
round 2 [01:26]
00 0s : 10 0s
UGARKOVIĆ Ana
CRO , Zagreb
IRŠIČ 2022
05.11.2022
U18 - Female -57 kg
round 4 [00:30]
00 0s : 11 0s
GAJIĆ Jevgenija
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
IRŠIČ 2022
05.11.2022
U18 - Female -57 kg
round 5 [00:42]
02 0s : 00 0s
KOHLWEG Sophie
AUT , Judo Wörthersee
IRŠIČ 2022
05.11.2022
U18 - Female -57 kg
bronze [01:26]
00 1s : 10 0s
PŠENIČNJAK Tena
CRO , Profectus Samobor
IRŠIČ 2022
05.11.2022
Seniors - Female -57 kg
1/8 SCHINWALD Marlene
AUT , JU Flachgau
KADETSKI POKAL KOPER
29.10.2022
U18 - Female -52 kg
quarter final GASHI Laurine
KOS
KADETSKI POKAL KOPER
29.10.2022
U18 - Female -52 kg
semi final ĆOPIĆ Anastasija
SRB , Rakovica Beograd
KADETSKI POKAL KOPER
29.10.2022
U18 - Female -52 kg
bronze RICHTER Miu
GER
KADETSKI POKAL KOPER
29.10.2022
U18 - Female -52 kg
1/16 [01:23]
00 0s : 11 0s
HAJIYEVA Vusala
AZE , AZE
"Zavarovalnica Sava" KOROŠKA OPEN
22.10.2022
U18 - Female -52 kg
repechage [01:16]
02 0s : 00 0s
PEUTLER Julia
AUT , National team Austria
"Zavarovalnica Sava" KOROŠKA OPEN
22.10.2022
U18 - Female -52 kg
repechage [02:09]
02 0s : 00 0s
ROZENBAUM Magdalena
POL , Czarni Bytom
"Zavarovalnica Sava" KOROŠKA OPEN
22.10.2022
U18 - Female -52 kg
repechage [04:10]
00 1s : 10 0s
CHRASTOVA Katerina
CZE , Brno
"Zavarovalnica Sava" KOROŠKA OPEN
22.10.2022
U18 - Female -52 kg
1/16 SVEČNJAK Matea
CRO , Samobor
EYOF
24.07.2022
U21 - Female -52 kg
1/8 FACHE Lola
BEL
EYOF
24.07.2022
U21 - Female -52 kg
round 1 [01:54]
02 0s : 00 0s
SLAVINEC Maša
SLO , KRIŽEVCI
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
U18 - Female -57 kg
round 3 [04:45]
00 1s : 01 0s
ASPICO Elisa
ITA , Judo Vanzago
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
U18 - Female -57 kg
round 1 [03:00]
10 1s : 00 0s
KOKALJ Živa
SLO , GIB ŠIŠKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
U23 - Female -57 kg
round 2 [00:41]
00 1s : 10 0s
TOMC Nika
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
U23 - Female -57 kg
round 3 [00:39]
11 0s : 00 0s
SLAVINEC Maša
SLO , KRIŽEVCI
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
U23 - Female -57 kg
quarter final [03:00]
00 2s : 02 0s
TOMC Nika
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
APOLON OPEN
07.05.2022
U18 - Female -57 kg
bronze [04:13]
00 0s : 01 0s
BUNTIĆ Ivana
BIH , Hercegovac Mostar
APOLON OPEN
07.05.2022
U18 - Female -57 kg
round 1 [01:09]
00 0s : 10 0s
GABOR Ria
SLO , LENDAVA
POKAL PTUJA
09.04.2022
U23 - Female -57 kg
round 1 [01:41]
02 0s : 01 0s
ŽAUCER Eva
SLO , TATAMI
POKAL PTUJA
09.04.2022
U21 - Female -57 kg
round 2 [00:11]
10 0s : 00 0s
GABOR Ria
SLO , LENDAVA
POKAL PTUJA
09.04.2022
U21 - Female -57 kg
round 2 [02:03]
10 0s : 00 0s
VILFAN Živa
SLO , SOKOL
POKAL PTUJA
09.04.2022
U23 - Female -57 kg
round 3 [02:59]
10 0s : 00 0s
STOIMENOVSKA ANA
SLO , BEŽIGRAD
POKAL PTUJA
09.04.2022
U21 - Female -57 kg
round 4 [02:46]
11 0s : 00 0s
STOIMENOVSKA ANA
SLO , BEŽIGRAD
POKAL PTUJA
09.04.2022
U23 - Female -57 kg
round 4 [01:27]
10 0s : 00 0s
VILFAN Živa
SLO , SOKOL
POKAL PTUJA
09.04.2022
U21 - Female -57 kg
round 5 [00:15]
10 0s : 00 0s
ŽAUCER Eva
SLO , TATAMI
POKAL PTUJA
09.04.2022
U23 - Female -57 kg
quarter final [00:49]
10 0s : 00 0s
SLAVINEC Maša
SLO , KRIŽEVCI
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Seniors - Female -57 kg
final [00:51]
02 0s : 00 0s
ŽAUCER Eva
SLO , TATAMI
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Seniors - Female -57 kg
[04:00]
01 0s : 00 2s
ŠKRABL Ana
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Seniors - Female -57 kg
1/32 SUCIU Anamaria
ROU
KADETSKI POKAL ZAGREB
12.03.2022
U18 - Female -57 kg
quarter final [02:29]
10 0s : 00 0s
ROGELJ Tina
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
U18 - Female -57 kg
semi final [01:31]
11 0s : 00 0s
TOMC Nika
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
U18 - Female -57 kg
bronze [04:00]
00 1s : 01 0s
ŠARLAH Maša
SLO , OLIMPIJA
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
U18 - Female -57 kg
quarter final [01:47]
10 0s : 00 0s
ŠTERMAN Diana
SLO , PARTIZAN LJUTOMER
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
U21 - Female -57 kg
repechage [04:20]
00 0s : 01 0s
KOKALJ Živa
SLO , GIB ŠIŠKA
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
U21 - Female -57 kg
bronze [02:28]
02 1s : 00 0s
VILFAN Živa
SLO , SOKOL
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
U21 - Female -57 kg