Year Matches Wins Losses Achievement
2024 41 36 5 88%
2023 49 35 14 71%
2022 76 69 7 91%
2021 33 32 1 97%
2020 23 23 0 100%
2019 47 43 4 91%
2018 41 35 6 85%
2017 24 11 13 46%
2016 14 8 6 57%
2015 4 2 2 50%
2014 3 1 2 33%
2013 2 0 2 0%
2012 2 0 2 0%
Total 359 295 64 82%


ROUND NAME COMPETITION CATEGORY
quarter final MATVIICHUK Vladyslav
UKR
Evropski pokal Bielko Biala kadeti
18.05.2024
U18 - Male -55 kg
repechage WINTER Felix
GER
Evropski pokal Bielko Biala kadeti
18.05.2024
U18 - Male -55 kg
repechage ZWIERS Morris
NED
Evropski pokal Bielko Biala kadeti
18.05.2024
U18 - Male -55 kg
1/16 [03:16]
11 1s : 00 1s
CHOLAKOV Hristo
BUL , SC CSKA JUDO
APOLON OPEN
11.05.2024
U18 - Male -60 kg
1/8 [01:10]
11 0s : 00 0s
GASHI Milot
KOS , Xhudo Klub Kodokan Kosovo
APOLON OPEN
11.05.2024
U18 - Male -60 kg
quarter final [03:19]
10 2s : 00 0s
ŠUTEJ Leon
CRO , Dugave
APOLON OPEN
11.05.2024
U18 - Male -60 kg
semi final [03:15]
11 2s : 00 2s
HONZÁK Adam
CZE , Judoclub Liberec
APOLON OPEN
11.05.2024
U18 - Male -60 kg
final [08:04]
00 1s : 01 2s
BASSI Thibaud
SUI , JC Morges
APOLON OPEN
11.05.2024
U18 - Male -60 kg
quarter final [00:37]
00 0s : 10 0s
VEINHANDL Karim
SLO , JK IPPON KAMNIK
BAUMGARTNOV PAS
13.04.2024
U18 - Male -60 kg
semi final [05:05]
00 2s : 00 3s
ČERNE JANI
SLO , APOLON MARIBOR
BAUMGARTNOV PAS
13.04.2024
U18 - Male -60 kg
final [01:53]
00 0s : 02 0s
STOJAN Tian
SLO , IVO REYA
BAUMGARTNOV PAS
13.04.2024
U18 - Male -60 kg
quarter final RAIDOS Aristotelis
GER , VfL Sindelfingen
Evropski pokal Porec kadeti
16.03.2024
U18 - Male -55 kg
1/8 DODERO Andre
BRA
Evropski pokal Porec kadeti
16.03.2024
U18 - Male -55 kg
1/16 SANTANA Joao Gabriel
BRA
Evropski pokal Porec kadeti
16.03.2024
U18 - Male -55 kg
1/32 SOLANA Ethan
FRA
Evropski pokal Porec kadeti
16.03.2024
U18 - Male -55 kg
GLASER Julius
GER
Evropski pokal Porec kadeti
16.03.2024
U18 - Male -55 kg
quarter final [01:09]
10 0s : 00 0s
POTOČNIK Patrick
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE
03.03.2024
U21 - Male -60 kg
semi final [00:39]
10 0s : 00 1s
PIPAN Nik
SLO , GIB ŠIŠKA
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE
03.03.2024
U21 - Male -60 kg
[00:52]
10 0s : 00 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE
03.03.2024
U21 - Male -60 kg
[00:58]
00 0s : 10 0s
PIPAN Nik
SLO , GIB ŠIŠKA
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE
03.03.2024
U21 - Male -60 kg
quarter final SANTORO EDOARDO
ITA , NUOVA FLORIDA
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI
10.02.2024
U18 - Male -55 kg
1/8 CIAVURRO Niccolo
ITA
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI
10.02.2024
U18 - Male -55 kg
1/16 PORRELLI MICHELE
ITA , TEAM IACOVAZZI
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI
10.02.2024
U18 - Male -55 kg
repechage GHEORGHIU David
GBR , Judo Sensei London
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI
10.02.2024
U18 - Male -55 kg
repechage BENDONI LORENZO
ITA , FIJLKAM Judo Lombardia
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI
10.02.2024
U18 - Male -55 kg
GUALANDI MATTEO
ITA , JUDO GROSSETO
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI
10.02.2024
U18 - Male -55 kg
quarter final [03:49]
00 1s : 10 1s
VALANT Vid
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE
03.02.2024
U18 - Male -60 kg
1/8 [02:27]
00 1s : 10 0s
VORŠIČ RENE
SLO , PARTIZAN LJUTOMER
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE
03.02.2024
U18 - Male -60 kg
1/16 [03:16]
00 1s : 10 0s
NOVAK Nal
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE
03.02.2024
U18 - Male -60 kg
1/16 [01:02]
10 0s : 00 0s
ROGL Grega
SLO , APOLON MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE
03.02.2024
U18 - Male -60 kg
1/8 [01:03]
10 0s : 00 0s
MRĐENOVIĆ MILAN
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE
03.02.2024
U18 - Male -60 kg
quarter final [01:48]
10 0s : 00 0s
RAZDEVŠEK Matic
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE
03.02.2024
U18 - Male -60 kg
repechage [01:04]
00 2s : 10 1s
UNUK Matevž
SLO , BRANIK MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE
03.02.2024
U18 - Male -60 kg
repechage [00:14]
10 0s : 00 0s
PLEŠKO ZALAR Nejc
SLO , OLIMPIJA
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE
03.02.2024
U18 - Male -60 kg
bronze [00:13]
10 0s : 00 0s
HUBER JAN KRIŠTOF
SLO , TRIGLAV KRANJ
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE
03.02.2024
U18 - Male -60 kg
quarter final [00:24]
00 0s : 10 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
POHORSKI BATALJON
20.01.2024
Seniors - Male -60 kg
quarter final [01:55]
00 0s : 02 0s
SOVINC Ožbej
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
POHORSKI BATALJON
20.01.2024
U18 - Male -60 kg
semi final [01:38]
00 0s : 10 0s
BOGDANOV Ernst
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
POHORSKI BATALJON
20.01.2024
Seniors - Male -60 kg
semi final [00:25]
10 0s : 00 0s
PIPAN Nik
SLO , GIB ŠIŠKA
POHORSKI BATALJON
20.01.2024
U18 - Male -60 kg
final [01:21]
00 0s : 11 0s
ŠTARKEL David
SLO , IMPOL
POHORSKI BATALJON
20.01.2024
Seniors - Male -60 kg
final [04:00]
00 0s : 01 1s
SAMEC Jaka
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
POHORSKI BATALJON
20.01.2024
U18 - Male -60 kg