BRECL Tim
Slovenia
OLIMPIJA
OLIMPIJA
Year | Matches | Wins | Losses | Achievement | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 16 | 9 | 7 | 56% | ||
2023 | 15 | 7 | 8 | 47% | ||
2022 | 17 | 9 | 8 | 53% | ||
2021 | 15 | 11 | 4 | 73% | ||
2020 | 6 | 3 | 3 | 50% | ||
2019 | 27 | 19 | 8 | 70% | ||
2018 | 20 | 16 | 4 | 80% | ||
2017 | 11 | 7 | 4 | 64% | ||
2016 | 9 | 5 | 4 | 56% | ||
Total | 136 | 86 | 50 | 63% |
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/8 | [00:32] 10 0s : 00 0s |
MORAK Alexander AUT , JC Bleiburg |
Austrian Cup Zeltweg 11.05.2024 |
U21 - Male -81 kg | |||
quarter final | [00:19] 10 0s : 00 0s |
PEJIC Patrik AUT , ASKÖ Rottenmann |
Austrian Cup Zeltweg 11.05.2024 |
U21 - Male -81 kg | |||
semi final | [00:36] 10 0s : 00 1s |
PETROCZKI David HUN , Györi AC |
Austrian Cup Zeltweg 11.05.2024 |
U21 - Male -81 kg | |||
bronze | [04:54] 01 2s : 11 1s |
Korch Kryštof Martin CZE , JK Olomouc |
Austrian Cup Zeltweg 11.05.2024 |
U21 - Male -81 kg | |||
1/8 | [01:46] 00 0s : 02 0s |
SRABOTIČ Val SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -81 kg | |||
quarter final | [01:08] 01 0s : 10 0s |
KAVNIK Maj SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -81 kg | |||
repechage | [00:27] 00 0s : 10 0s |
JELNIKAR Primož SLO , VRHNIKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -81 kg | |||
repechage | 00 0s : 10 0s |
SUHADOLNIK LEV SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -81 kg | |||
bronze | [02:40] 00 0s : 10 0s |
SVETEC STAŠ SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -81 kg | |||
quarter final | [01:25] 10 0s : 00 0s |
ROT Blaž SLO , IMPOL |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Male -81 kg | |||
semi final | [01:29] 02 0s : 00 0s |
ELEZ Vuk SRB , Kinezis Niš |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Male -81 kg | |||
bronze | [01:02] 00 0s : 10 1s |
SAMONIG Philipp AUT , Judo Wörthersee |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Male -81 kg | |||
1/8 | [05:14] 10 0s : 00 2s |
KOMIČ Oliver SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -81 kg | |||
quarter final | [02:25] 10 0s : 01 0s |
KAVNIK Maj SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -81 kg | |||
repechage | [01:36] 10 0s : 00 0s |
PERKO Anej SLO , OLIMPIJA KRMELJ |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -81 kg | |||
repechage | [02:06] 10 0s : 00 0s |
VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž SLO , IZOLA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -81 kg |