# | COMPETITOR | CLUB | CATEGORY | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | -- -- | GOLOVEC | U10 - male G-2 | ||
2 | AJDERIČ MANUEL | TVD PARTIZAN JESENICE | U10 - male G-7 | ||
3 | AVBELJ Nejc | KOMENDA | U10 - male G-2 | ||
4 | BOŠKOVIĆ Jan | Borsa | U10 - male G-11 | ||
5 | DESPOT Aleksej | VRHNIKA | U10 - male G-6 | ||
6 | DOLENEC Jure | JK ŠKOFJA LOKA | U10 - male G-10 | ||
7 | DŽEKIĆ Valentin | VRHNIKA | U10 - male G-8 | ||
8 | FRANK Lovro | VRHNIKA | U10 - male G-6 | ||
9 | GABER Maks | JK ŠKOFJA LOKA | U10 - male G-10 | ||
10 | GABROVEC Jakob | SHIDO | U10 - male G-8 | ||
11 | GLAVICA JAN | TATAMI | U10 - male G-2 | ||
12 | HERING ALJAŽ | TVD PARTIZAN JESENICE | U10 - male G-6 | ||
13 | ILIĆ MIHAJLO | KOMENDA | U10 - male G-2 | ||
14 | IVANOVIĆ David | GOLOVEC | U10 - male G-4 | ||
15 | JERKOVIČ Adrian | GOLOVEC | U10 - male G-5 | ||
16 | JEŽOVNIK Ožbej | BRASLOVČE | U10 - male G-10 | ||
17 | KLINAR TINE | TVD PARTIZAN JESENICE | U10 - male G-4 | ||
18 | KONDIĆ Marko | JK ŠKOFJA LOKA | U10 - male G-4 | ||
19 | KONJAJEV NIKOLAJ | TATAMI | U10 - male G-3 | ||
20 | KOSMAČ Aleks | ŽIRI | U10 - male G-4 | ||
21 | KOVAČIĆ Alves Izak | GOLOVEC | U10 - male G-6 | ||
22 | KOŠAK Nejc | GOLOVEC | U10 - male G-5 | ||
23 | KRISTAN AMBROŽ | KOMENDA | U10 - male G-5 | ||
24 | KRIŠTO Nikola | Borsa | U10 - male G-8 | ||
25 | LEKO Luka | Borsa | U10 - male G-12 | ||
26 | LEKO Marinko | Borsa | U10 - male G-4 | ||
27 | LOPAN NIK | SHIDO | U10 - male G-1 | ||
28 | MALI NIK | KOMENDA | U10 - male G-6 | ||
29 | MARTINČIČ Anej | TATAMI | U10 - male G-2 | ||
30 | MOHAR Luka | BUSHIDO | U10 - male G-7 | ||
31 | MURGIĆ Husein | TATAMI | U10 - male G-2 | ||
32 | NOVAK Oskar | ŽIRI | U10 - male G-1 | ||
33 | NOVAKOVIĆ Nikola | JK ŠKOFJA LOKA | U10 - male G-9 | ||
34 | PAGON Svit | ŽIRI | U10 - male G-7 | ||
35 | PETERNEL Lovro | ŽIRI | U10 - male G-12 | ||
36 | PETERNELJ Urban | JK ŠKOFJA LOKA | U10 - male G-2 | ||
37 | PLIEKHOV Illia | GORICA | U10 - male G-9 | ||
38 | POGRAJC Luka | IZOLA | U10 - male G-1 | ||
39 | POTOČAR Tim | ŽIRI | U10 - male G-4 | ||
40 | PRAŠNIKAR Nik | JK ŠKOFJA LOKA | U10 - male G-7 | ||
41 | PUŠKAREVIĆ Eldar | TATAMI | U10 - male G-9 | ||
42 | REŠEK Samuel | IZOLA | U10 - male G-2 | ||
43 | REŠEK Ermano | IZOLA | U10 - male G-3 | ||
44 | RISTIĆ Viktor | VRHNIKA | U10 - male G-6 | ||
45 | RIZVANOVIĆ ČASAR ŽAN | KOMENDA | U10 - male G-3 | ||
46 | ROVANŠEK Urban | GOLOVEC | U10 - male G-5 | ||
47 | SAMARDŽIJA Noel | TATAMI | U10 - male G-5 | ||
48 | SANKOVIČ Vid | TATAMI | U10 - male G-9 | ||
49 | SEVER Tine | TATAMI | U10 - male G-4 | ||
50 | SIMIĆ Nemanja | ŽIRI | U10 - male G-5 | ||
51 | SOLDATIĆ Jakob | IZOLA | U10 - male G-8 | ||
52 | STANČIČ Jakob | GOLOVEC | U10 - male G-3 | ||
53 | TAVČAR Erazem | ŽIRI | U10 - male G-5 | ||
54 | TOFF FILIP | KOMENDA | U10 - male G-3 | ||
55 | TRATNIK GORIŠEK Gašper | GOLOVEC | U10 - male G-8 | ||
56 | UGLJEN David | Borsa | U10 - male G-1 | ||
57 | URBANC LOVRO | TATAMI | U10 - male G-11 | ||
58 | URBANIJA SLADIČ Luka | VRHNIKA | U10 - male G-5 | ||
59 | VDOVYCHENKO Davyd | KOMENDA | U10 - male G-1 | ||
60 | VELC Gabrijel | Borsa | U10 - male G-6 | ||
61 | VELIKONJA FILIP | GORICA | U10 - male G-7 | ||
62 | VESELIČ Žan | KOMENDA | U10 - male G-9 | ||
63 | VIDIC PEŠIČ Vid | BUSHIDO | U10 - male G-7 | ||
64 | VRANIĆ Viktor | Borsa | U10 - male G-3 | ||
65 | WERNER Hugo | GOLOVEC | U10 - male G-1 | ||
66 | ZADRO Petar | Borsa | U10 - male G-8 | ||
67 | ZEBEC Sergei | TATAMI | U10 - male G-3 | ||
68 | ZUPANČIČ Jakob | BUSHIDO | U10 - male G-4 | ||
69 | ĆIROVIĆ Tibir | KOMENDA | U10 - male G-1 | ||
70 | ČORIĆ Leon | Borsa | U10 - male G-9 | ||
71 | ŠAVOR TAVČAR Patrik | ŽIRI | U10 - male G-8 | ||
72 | ŠAVOR TAVČAR Markus | ŽIRI | U10 - male G-9 | ||
73 | ŠIREC Lamar | KOMENDA | U10 - male G-7 | ||
74 | ŠULIGOJ Drejc | ŽIRI | U10 - male G-1 | ||
75 | ŽAGAR Kian | TATAMI | U10 - male G-3 | ||
76 | ŽONTAR Nik | JK ŠKOFJA LOKA | U10 - male G-6 |