# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ACCETO VRANAC Silvan GOLOVEC Ml. dečki -38
2 ADILOVIĆ Adnan BEŽIGRAD St. dečki -55
3 ADROVIĆ Leon KOMENDA St. dečki -55
4 AGOSIO Samuele ASD Judo Kuroki Ml. dečki +60
5 ALAGIĆ Nemanja BEŽIGRAD Ml. dečki -35
6 ALASEVIĆ Nikola JUDOKA BEOGRAD St. dečki -42
7 ANDRIĆ David POLYTEAM St. dečki -50
8 ANGELINI Luka ANKARAN Ml. dečki -60
9 ARSENIĆ Aleksandra TATAMI St. deklice -63
10 ASANOSKI Alen BEŽIGRAD Ml. kadeti +81
11 ATANASKOSKA Emilija BEŽIGRAD St. deklice -57
12 AVRAMOVIĆ Boban JUDOKA BEOGRAD St. dečki -38
13 BAJER Miroslav Zlinsky kraj St. dečki -34
14 BALUNOVIĆ Petar Zrinski Čakovec Ml. dečki -46
15 BAN Erazem Z'DEŽELE SANKAKU St. dečki -66
16 BARASI Marco ASD Judo Kuroki Ml. dečki -46
17 BARBER ALINA APOLON MARIBOR St. deklice -63
18 BARTOL Jakob BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
19 BASSI Thibaud Team Switzerland Ml. kadeti -46
20 BAZIKOVÁ Laura Zlinsky kraj St. deklice -63
21 BAŠIČ Anel TATAMI Ml. dečki -38
22 BEGIĆ Aman TATAMI Ml. dečki +60
23 BELLAY Jordan Team Switzerland Ml. dečki -35
24 BENDER Samuel Team Switzerland St. dečki -38
25 BENČIĆ Ivan Istarski borac Pula St. dečki -66
26 BERBERAT Enzo Team Switzerland St. dečki -34
27 BERGLEZ KOS Val BEŽIGRAD St. dečki +66
28 BERKA Jan Zlinsky kraj St. dečki -60
29 BERNIK ZANA TATAMI St. deklice -52
30 BIZJAK Teo KOMENDA St. dečki -38
31 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -55
32 BOJNEC Tia BEŽIGRAD Ml. deklice -57
33 BOKAL Filip GOLOVEC Ml. dečki -55
34 BONJOUR Achille Team Switzerland St. dečki -34
35 BOROJEVIĆ Tomi KOHEZIJA St. dečki -38
36 BOŽENK Tilen ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -60
37 BOŽIČ Aleks KRŠKO Ml. dečki -29
38 BOŽIČ Maj RAVNE Ml. dečki -29
39 BRADAČ Bor BEŽIGRAD St. dečki -55
40 BRADAČ Gal MALA ŠOLA JUDA Ml. dečki -50
41 BRANK Lenart BEŽIGRAD St. dečki -42
42 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI St. deklice -57
43 BRAZDA Aleš Brno Ml. kadeti -60
44 BRDNIK Matic BEŽIGRAD Ml. dečki -46
45 BRESTOVAC ŽAN LUKA TVD PARTIZAN JESENICE Ml. dečki -46
46 BREZNIK Pika LENDAVA Ml. deklice -27
47 BRLEK Bor APOLON MARIBOR Ml. dečki -38
48 BRUNI Mattia ASD Judo Kuroki Ml. dečki -32
49 BRUNI Asia ASD Judo Kuroki Ml. deklice -36
50 BUBNIČ Lara ANKARAN St. deklice -40
51 BURJAN Patrik Bor TRATNJEK BELTINCI St. dečki -42
52 CARBONE Zéno Team Switzerland Ml. dečki -35
53 CHANG Shunyi MALA ŠOLA JUDA Ml. dečki -29
54 CHANG Shunxin BEŽIGRAD Ml. deklice -30
55 CIGALE Zala BRANIK MARIBOR St. deklice -57
56 CIGLENEČKI Urh MALA ŠOLA JUDA Ml. dečki -32
57 CIGLENEČKI Janž BEŽIGRAD St. dečki -50
58 CIGLIČ VID KOMENDA Ml. dečki -32
59 CIMERMAN Nejc BEŽIGRAD St. dečki -46
60 CLARK Isabelle Team Switzerland Ml. kadetinje -57
61 CODUTTI MATTIA GINO ASD Judo Kuroki Ml. kadeti -50
62 COMELLI Elisa ASD Judo Kuroki Ml. deklice +57
63 CORADAZZI CHIARA ASD Judo Kuroki St. deklice -57
64 CORI Silvano Team Switzerland Ml. kadeti -42
65 CORI Timéo Team Switzerland St. dečki -42
66 COSENZA Serena ASD Judo Kuroki Ml. deklice -44
67 DOBLEKAR Ela GOLOVEC St. deklice +63
68 DOBOVŠEK Oliver GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -66
69 DOGŠA Lara APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -63
70 DOLINŠEK Alan TATAMI Ml. dečki -42
71 DOLINŠEK Steven TATAMI Ml. dečki -42
72 DRAGANOVIĆ Tarik Z'DEŽELE SANKAKU St. dečki -38
73 DRAGIĆ NAVERŠNIK Vid BEŽIGRAD St. dečki -42
74 DRAKSLER Nik BEŽIGRAD St. dečki -50
75 DREN Jure IVO REYA Ml. kadeti -60
76 DREVENŠEK Nuša ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadetinje -63
77 ERJAVEC Lan OLIMPIJA St. dečki -46
78 FEFER Bina VRHNIKA Ml. kadetinje -48
79 FERBEŽAR Erazem SOKOL Ml. kadeti -73
80 FILIPIČ Jakob OLIMPIJA Ml. dečki -46
81 FLAH Fran Istarski borac Pula St. dečki -46
82 FORSTNER Iva RAVNE St. deklice -57
83 FRANGEŽ Gal APOLON MARIBOR St. dečki +66
84 FRANK Maruša DRAVA PTUJ St. deklice -52
85 FREŠER Jani APOLON MARIBOR Ml. dečki +60
86 FRIDERICH Sacha GOLOVEC Ml. kadeti -66
87 GABERŠEK Jan ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -38
88 GABOR Ria LENDAVA Ml. kadetinje -52
89 GABROVŠEK NEJC GIB ŠIŠKA St. dečki -60
90 GANTAR Nace ŽIRI Ml. dečki -46
91 GERMAN Uroš ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -38
92 GERMAN Andrej ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -38
93 GOLOB Lovro BEŽIGRAD Ml. kadeti -66
94 GOLOB Neža BEŽIGRAD St. deklice -52
95 GOMAZ Sara APOLON MARIBOR St. deklice -57
96 GOMAZ Marija APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -52
97 GORENC Til BEŽIGRAD St. dečki -60
98 GORIŠEK Teo Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -66
99 GORJUP Manca VRHNIKA Ml. deklice -30
100 GOŠNAK Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -46
101 GOŠNAK Luka ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -35
102 GRAD ROME Jan BEŽIGRAD St. dečki -50
103 GRDEN Pika KAMNIK Ml. deklice -48
104 GREGORC Nejc TATAMI St. dečki -46
105 GRIL Gal MUTA Ml. dečki -60
106 GRIČAR Nik BEŽIGRAD Ml. dečki -50
107 GROBELŠEK Lara TATAMI St. deklice -52
108 GROBOLJŠEK ENEJ LITIJA Ml. dečki -29
109 GROM ALJAŽ VRHNIKA St. dečki -46
110 GRUBELNIK Neža RAVNE Ml. deklice -30
111 GRUJIĆ Kosta JUDOKA BEOGRAD St. dečki -42
112 GWIZDZOVÁ Gabriela Zlinsky kraj St. deklice -44
113 GWIZDZOVÁ Alžběta Zlinsky kraj St. deklice -48
114 HAMERŠAK Jakob BEŽIGRAD Ml. kadeti -73
115 HAMPL Adam Zlinsky kraj St. dečki -50
116 HAZAK DAVID BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -66
117 HERIČ Michael Tit ŠD POHORSKI ODRED MB Ml. dečki -55
118 HODŽIČ Naser TATAMI Ml. dečki -29
119 HONTIUK Roman Sport School Artem St. dečki -42
120 HONTIUK Makar Sport School Artem Ml. dečki -46
121 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI Ml. kadetinje -63
122 HORŇÁK Josef Zlinsky kraj Ml. dečki -29
123 HORŇÁKOVÁ Adéla Zlinsky kraj St. deklice -48
124 HRANILOVIĆ Fran Zrinski Čakovec St. dečki -60
125 HRBÁČKOVÁ Nella Zlinsky kraj St. deklice -48
126 HRIBERNIK Ajda IMPOL Ml. deklice -30
127 HRUP Brina IMPOL Ml. deklice +57
128 HUBER JAN KRIŠTOF TVD PARTIZAN JESENICE St. dečki -66
129 ILIĆ PAVLE KOMENDA St. dečki -34
130 ILIĆ SARA JUDOKA BEOGRAD St. deklice -52
131 IVANUŠA Anej ŽIRI St. dečki +66
132 IVANUŠA Tia ŽIRI Ml. deklice -48
133 JAJIĆ Nina 15.MAJ MAREZIGE Ml. deklice -40
134 JAKLIN Ema LENDAVA Ml. deklice -30
135 JAKOB Aljaž OLIMPIJA Ml. dečki -46
136 JAKOPIČ ŽOLGAR Tit Z'DEŽELE SANKAKU St. dečki -66
137 JAMER LARA ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadetinje -70
138 JANDÍK Kryštof Zlinsky kraj St. dečki -42
139 JANKOVIĆ CRNČEC Loren Zrinski Čakovec St. dečki -42
140 JANOŠOVÁ Sabina Zlinsky kraj Ml. kadetinje -57
141 JERE Jurij BEŽIGRAD Ml. dečki -35
142 JERMAN Tian BUSHIDO Ml. kadeti -60
143 JEZERNIK Aljaž ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -32
144 JEZOVŠEK SLATINEK Jakob ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -32
145 JOVANOVIĆ Luka JUDOKA BEOGRAD St. dečki -46
146 JOVANOVIĆ Luka JUDOKA BEOGRAD St. dečki -42
147 JULEVIć Karim SOKOL Ml. dečki -42
148 JUNUZOVIĆ Tarik OLIMPIJA Ml. dečki -60
149 JURCA Maj KOMENDA Ml. kadeti -50
150 JURCA JAN KOMENDA St. dečki -38
151 KAJTNA Kaja OLIMPIJA St. deklice -63
152 KAUČIČ Nejc VRHNIKA St. dečki -42
153 KAVČIČ Zarja KOHEZIJA Ml. deklice -40
154 KEKIČ Martin IZOLA Ml. kadeti -81
155 KEKIČ Sofija IZOLA St. deklice -63
156 KENK Valter VRHNIKA Ml. dečki -35
157 KERŽAN BALLER Tilen GIB ŠIŠKA Ml. dečki -32
158 KHOLODOV ZAKHAR KOMENDA Ml. dečki -32
159 KHOLODOV STEPAN KOMENDA St. dečki -38
160 KIDRIČ Anej IMPOL Ml. dečki -55
161 KIKL TIYA ORMOŽ Ml. kadetinje -52
162 KILIBARDA Nikola TATAMI Ml. dečki -42
163 KISELEV Maksim BEŽIGRAD St. dečki -42
164 KITIĆ Dositej Z'DEŽELE SANKAKU St. dečki -60
165 KLAPILOVÁ Karolína Zlinsky kraj Ml. kadetinje -52
166 KOCJAN Neža BEŽIGRAD Ml. kadetinje -52
167 KOCJAN JAKOB IMPOL Ml. dečki -50
168 KODRIČ Jaka IMPOL Ml. dečki -60
169 KOJC Kara POLYTEAM St. deklice -36
170 KOJZEK Žana ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. deklice +57
171 KOLENKO ALEKS KOMENDA Ml. dečki -46
172 KONDIĆ Helena KOHEZIJA Ml. deklice -40
173 KOROŠEC Volodja BEŽIGRAD St. dečki -46
174 KOS Tilen IMPOL Ml. dečki -32
175 KOSTANJEVEC Val BEŽIGRAD St. dečki +66
176 KOVAČ Patricia BEŽIGRAD Ml. deklice -44
177 KOVAČ Neža RAVNE Ml. deklice -33
178 KOZOLE Jan KRŠKO Ml. dečki -38
179 KOČEVAR Kristjan KOHEZIJA Ml. kadeti -55
180 KOŠIR Iker IMPOL Ml. dečki -35
181 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA St. deklice -32
182 KRAHULOVÁ Natálie Zlinsky kraj St. deklice -52
183 KRALJ MIHA SOKOL St. dečki -55
184 KRALJ ŠPELA SOKOL St. deklice -48
185 KRBANJEVIĆ Dušan BUSHIDO Ml. kadeti +81
186 KREBS Vito ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki +66
187 KRIVEC JOHNY RAVNE St. dečki -42
188 KRIVEC Aleks ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -50
189 KRIŽMANIČ ANA MAJA TATAMI Ml. deklice -33
190 KRIŽMANČIČ Luka Aleksander KOPER St. dečki -46
191 KROTKO Til BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
192 KROČA Tomáš Zlinsky kraj Ml. kadeti -55
193 KUGOVNIK BREGEŠ Urban RAVNE St. dečki -55
194 KURNIK Maks GIB ŠIŠKA Ml. dečki -29
195 KUŠEJ Maks RAVNE Ml. dečki -50
196 KUŠTER Brin APOLON MARIBOR Ml. kadeti -60
197 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR Ml. kadeti +81
198 KVATERNIK Jan IZOLA Ml. dečki -29
199 LAIKAUF Gabriel Istarski borac Pula St. dečki -66
200 LAMORANDIERE Marcel BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
201 LAZIĆ ŽANA KOMENDA St. deklice +63
202 LEKEŠ Antonín Zlinsky kraj St. dečki -38
203 LESKOVŠEK Jure BEŽIGRAD Ml. kadeti -66
204 LIKAR MATEVŽ VRHNIKA Ml. dečki -50
205 LIPIČ Gabriel APOLON MARIBOR Ml. kadeti -81
206 LIPUš Nik APOLON MARIBOR Ml. kadeti -46
207 LISJAK Ema PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -48
208 LJUCOVIĆ Vukašin RAVNE Ml. dečki -50
209 LOGONDER Tjaša BEŽIGRAD St. deklice -52
210 LOMOVŠEK KALAR An BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
211 LOŽAR NIK KOMENDA Ml. dečki -38
212 LUKANČIČ Tine ŽIRI Ml. dečki -50
213 LUŽNIK David SOKOL St. dečki -55
214 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA Ml. kadeti -50
215 MAKOTER Zoja LENDAVA Ml. deklice -52
216 MAKSIMOVIĆ Aleksandar BUSHIDO St. dečki -66
217 MALEŇÁK Matěj Zlinsky kraj St. dečki -42
218 MALGAJ ALEX LITIJA Ml. dečki -42
219 MANASIJEVIĆ Andrija JUDOKA BEOGRAD Ml. dečki -42
220 MANDL JAUK Andraž RAVNE Ml. dečki -55
221 MANČÍK Ondřej Zlinsky kraj Ml. kadeti -73
222 MARHOLT Filip Zlinsky kraj Ml. dečki -50
223 MARJETIČ Tjaša VRHNIKA Ml. deklice -36
224 MAROLT KHERMAYER Taras BEŽIGRAD Ml. dečki -42
225 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD St. dečki -66
226 MARTINEZ KOVAČ Kristian BEŽIGRAD Ml. kadeti -73
227 MASTNAK Nejc Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti +81
228 MASTNAK Svit Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -60
229 MATIČIČ MATIJA KOMENDA Ml. dečki -60
230 MCEVOY Thomas Zlinsky kraj Ml. kadeti -60
231 MECILOŠEK Fran BEŽIGRAD Ml. kadeti -66
232 MEDMEš Tomaž Tobias TATAMI St. dečki -34
233 MEDVEDIČ MARCEL GIB ŠIŠKA Ml. dečki -50
234 MEKINC Klemen GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -60
235 MEZGRANE Sofia Team Switzerland Ml. kadetinje -40
236 MIHELIČ Nejc TATAMI Ml. kadeti -60
237 MIKAC Matic BEŽIGRAD Ml. kadeti -81
238 MIKLAVČIČ Mila MALA ŠOLA JUDA Ml. deklice -33
239 MILEROVÁ Laura Zlinsky kraj St. deklice -52
240 MILLERET Kyane Team Switzerland Ml. kadeti -50
241 MILOŠIČ LAN DRAVA PTUJ Ml. kadeti -50
242 MIRKOVIČ Nija BEŽIGRAD St. deklice -57
243 MIRNIK Žiga BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -55
244 MISINI Enis Team Switzerland St. dečki -42
245 MORI Kaja RAVNE Ml. deklice -48
246 MRĐENOVIĆ MILAN BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
247 MUČIČ Žan SOKOL Ml. dečki -60
248 MUŠIČ PIA BRANIK MARIBOR St. deklice -40
249 MUŠIČ PETKOVIČ Vid OLIMPIJA Ml. kadeti -42
250 NADAL Pjer Istarski borac Pula St. dečki -66
251 NAGLIČ Svit IVO REYA St. dečki -38
252 NAIDIUK Viktor Kiev Ml. dečki -42
253 NAIDIUK Volodymyr Kiev Ml. kadeti -66
254 NAJI Nala APOLON MARIBOR Ml. deklice -33
255 NGUYEN Nam Kha Team Switzerland Ml. dečki -32
256 NIKOLA BONIN TATAMI St. dečki -42
257 NOGRAŠEK David SOKOL St. dečki -46
258 NOVAK Žak MALA ŠOLA JUDA Ml. dečki -29
259 NOVAK Iker Zrinski Čakovec Ml. dečki -46
260 NOVAK Nal BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
261 NOVAK HARTNER Ines GOLOVEC Ml. kadetinje +70
262 NOVOSADOVÁ Lucie Zlinsky kraj Ml. kadetinje -70
263 OMAHEN Filip OLIMPIJA Ml. dečki -46
264 OMERZA Luka SOKOL Ml. dečki -38
265 OMRZEL Žana KRŠKO Ml. deklice -48
266 ONDRAŠÍKOVÁ Soňa Zlinsky kraj Ml. kadetinje -52
267 ORLOVSKÝ Šimon Zlinsky kraj St. dečki -55
268 OSMANAGIĆ Ali TATAMI Ml. dečki -32
269 OSMANAGIć Alem TATAMI St. dečki -38
270 OSOLNIK NEJC KOMENDA Ml. dečki -35
271 OŠINA Matej IMPOL Ml. dečki -38
272 PAHOR Žiga KOMENDA Ml. kadeti -66
273 PAK MAI DRAVA PTUJ Ml. kadeti -60
274 PANTNER Jan ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -46
275 PANTOVIĆ Uroš JUDOKA BEOGRAD St. dečki -60
276 PARISI Aurélio Team Switzerland Ml. dečki -32
277 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadetinje -63
278 PAURO David Istarski borac Pula St. dečki -66
279 PAVLICA Lovro BEŽIGRAD Ml. dečki -42
280 PERIŠIĆ Teodor OLIMPIJA Ml. dečki -46
281 PERUSSET Maeva Team Switzerland Ml. deklice -36
282 PETER Jernej RAVNE St. dečki +66
283 PETERNELJ Ian ŽIRI St. dečki -34
284 PETRAK Aleksander KOPER St. dečki -34
285 PEULIĆ Tibor GOLOVEC St. dečki -50
286 PEČAR ANŽELAK Gal MALA ŠOLA JUDA Ml. dečki -60
287 PIERRO Antonio ASD Judo Kuroki Ml. dečki -35
288 PIERRO Auriora ASD Judo Kuroki St. deklice -57
289 PINTARIČ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -60
290 PINTARIČ Kristjan BEŽIGRAD Ml. dečki -35
291 PINTARIČ Aleksander BEŽIGRAD St. dečki -46
292 PIPAN Nik GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -50
293 PIŽENT Rok IZOLA St. dečki -50
294 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER St. deklice +63
295 PODGORELEC Oto LENDAVA Ml. dečki -42
296 POGLAJEN OSTERMAN OLIVER VRHNIKA Ml. dečki -46
297 POHOLE MALIS Martin TATAMI Ml. dečki -50
298 POSPÍŠIL Jan Zlinsky kraj St. dečki -50
299 POTOČNIK Jure IVO REYA St. dečki -46
300 POTOČNIK Kimi Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -60
301 POTRČ Tevž GOLOVEC Ml. kadeti -55
302 POVIRK Gašper BEŽIGRAD Ml. dečki -50
303 PRAZNIK Brin BEŽIGRAD Ml. kadeti -42
304 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -81
305 PREPELIČ Rene IMPOL Ml. dečki -38
306 PRIMC ERIKA VRHNIKA St. deklice -44
307 PROSEN Maks ŽIRI Ml. dečki -32
308 PURČ Dominik Zlinsky kraj Ml. dečki -42
309 PUŠNIK Jure BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -73
310 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR Ml. kadeti +81
311 PÖRŠ Sergej RADENCI Ml. kadeti -42
312 PŠAKER Žan TATAMI Ml. dečki -46
313 RADOŠEVIĆ Nikola Okami Novi Sad Ml. dečki -35
314 RAJNER Briana GOLOVEC St. deklice -63
315 RAJNER Adrian GOLOVEC Ml. kadeti -60
316 RAMADANI Meris Zrinski Čakovec Ml. dečki -55
317 RAMIĆ LANA BRANIK MARIBOR St. deklice -36
318 RAYNAL Nolan Team Switzerland Ml. dečki -35
319 RAZDEVŠEK Matic ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -55
320 RAZINGER Svit OLIMPIJA Ml. dečki -42
321 REPNIK Ana APOLON MARIBOR Ml. deklice -33
322 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR St. deklice -44
323 REŽONJA Rok Filip BEŽIGRAD St. dečki -66
324 RICHTER Liam BEŽIGRAD St. dečki -38
325 ROGELJ Tina BEŽIGRAD Ml. kadetinje -57
326 ROME ULA TATAMI Ml. kadetinje +70
327 ROUS Zarja OLIMPIJA Ml. kadetinje -63
328 ROŽAN Ema IMPOL Ml. deklice -48
329 ROŽEJ Jošt RAVNE St. dečki -60
330 RUDIČ MAŠA GIB ŠIŠKA Ml. deklice -33
331 RUMEŽ Matic TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -55
332 RUPNIK Izak IMPOL Ml. dečki -50
333 RUS BRINA BEŽIGRAD St. deklice -52
334 RUS Bor BEŽIGRAD Ml. dečki -32
335 RYŠAVÝ Roman Zlinsky kraj St. dečki -55
336 SAFIN NEO APOLON MARIBOR St. dečki -50
337 SAMARDŽIČ Lian GIB ŠIŠKA Ml. dečki -42
338 SAMEC Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC St. deklice -44
339 SAVANOVIĆ Ivor Istarski borac Pula St. dečki -38
340 SEJDIJA Rion GOLOVEC Ml. dečki -60
341 SEKULIĆ Boris JUDOKA BEOGRAD Ml. dečki -35
342 SELAN Paulina BEŽIGRAD Ml. kadetinje -57
343 SEP Sara LENDAVA Ml. kadetinje -70
344 SEVER Vid Z'DEŽELE SANKAKU St. dečki -60
345 SIKOŠEK Ajda GIB ŠIŠKA Ml. kadetinje -63
346 SIMONOVIĆ Marko BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
347 SKALA Gaja SOKOL Ml. kadetinje -63
348 SLAK Luka Dan BEŽIGRAD St. dečki -46
349 SLAVINEC Vito KRIŽEVCI Ml. kadeti +81
350 SLEDIČ Lara APOLON MARIBOR St. deklice -44
351 SMERAJC MARK SOKOL Ml. dečki -38
352 SMREKAR Dan OLIMPIJA Ml. dečki -29
353 SORšAK Živa APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -48
354 SOVDAT DEFAVERI Alex IZOLA Ml. kadeti -42
355 SOVINC Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -55
356 SRABOTIČ Val GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -81
357 SREBERNJAK Nejc TATAMI St. dečki -60
358 STAJNKO Daša GOLOVEC St. deklice -40
359 STANISAVLJEVIČ KAJTAN SOKOL St. dečki -50
360 STAROVASNIK Svit KOMENDA Ml. dečki -38
361 STAROVASNIK Timeja KOMENDA St. deklice -48
362 STEGNE NINA KOHEZIJA St. deklice -63
363 STEVANOVIČ GORJUP Erik GIB ŠIŠKA St. dečki -50
364 STOJAN Tian IVO REYA Ml. kadeti -46
365 STOJANOVIĆ Darin GIB ŠIŠKA Ml. dečki -46
366 STOJANOVIĆ Mateja JUDOKA BEOGRAD St. dečki -38
367 STOJNIČ VIKTORIJA TATAMI Ml. kadetinje +70
368 STRAŽIŠNIK Lukas IMPOL Ml. dečki -29
369 STRAŽIŠČAR Ula POLYTEAM St. deklice -57
370 STRELEC GORŠE Taj OLIMPIJA St. dečki -50
371 STUPICA Maruša OLIMPIJA St. deklice -44
372 SUHADOLNIK Izak OLIMPIJA St. dečki -42
373 SVETEC STAŠ RAVNE Ml. kadeti -73
374 SVETEK Maša GOLOVEC St. deklice -52
375 SVEČAK Ema TATAMI Ml. kadetinje -44
376 TAFT Viktor Zlinsky kraj Ml. kadeti -55
377 TEMNIKER Taj ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -50
378 TEPŠIĆ Vuk Okami Novi Sad Ml. dečki -42
379 TEROYLO Fiona Palana OLIMPIJA Ml. kadetinje -63
380 TERŽAN Timotej Z'DEŽELE SANKAKU St. dečki +66
381 TIBAOT Matic PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadeti -66
382 TOBOLIČ David Zlinsky kraj Ml. dečki -29
383 TODOROV NEJC GIB ŠIŠKA Ml. dečki -55
384 TOMAS Ema TATAMI Ml. deklice +57
385 TOMAŽIČ Žan IMPOL Ml. dečki -50
386 TOPAL Vladyslav BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
387 TOPIĆ Nik GOLOVEC Ml. dečki -42
388 TOPLER Tjaša ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. deklice -33
389 TOŠKAN - TOVORNIK Jaša BEŽIGRAD St. dečki -42
390 TRENDOV Martin KOPER Ml. kadeti -55
391 TRIFKOVIĆ Iva JUDOKA BEOGRAD St. deklice -44
392 TRIFKOVIĆ Pavle JUDOKA BEOGRAD St. dečki -42
393 TRISTAN Amon OLIMPIJA Ml. dečki -35
394 TRKOV Vid TATAMI Ml. dečki -46
395 TRTNIK Marko MALA ŠOLA JUDA Ml. dečki -42
396 TRÁVNÍČEK Filip Zlinsky kraj St. dečki -50
397 TRČEK Urša GIB ŠIŠKA Ml. deklice -40
398 TRŠAR Matija ŽIRI St. dečki -46
399 TRŠAR ANDRAŽ ŽIRI Ml. dečki -29
400 TSURKAN Ilariia Evropa Odessa Ml. kadetinje -57
401 TURK Jurij IMPOL Ml. dečki -32
402 URBAN Matěj Zlinsky kraj Ml. kadeti -73
403 URUQI Engji Team Switzerland Ml. dečki -32
404 UŠENIČNIK Aljaž POLYTEAM Ml. kadeti -42
405 VALANT Vid BEŽIGRAD Ml. kadeti -50
406 VALENČAK Žanin IVO REYA St. deklice -52
407 VANČEK Luka IMPOL Ml. kadeti -66
408 VANĚK Jan Zlinsky kraj St. dečki -50
409 VAVPOTIČ Anže GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -66
410 VEHAB MATIC TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -46
411 VEILLARD Ophély Team Switzerland St. deklice -32
412 VEILLARD Mélody Team Switzerland Ml. kadetinje -40
413 VEINHANDL Karim KOMENDA St. dečki -50
414 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA Ml. kadetinje -57
415 VESNICER Jaša RAVNE St. dečki -55
416 VICHORCOVÁ Kateřina Zlinsky kraj St. deklice -52
417 VIDEC Kristina KOMENDA Ml. kadetinje +70
418 VIDOVIČ Tia RAVNE St. deklice +63
419 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ St. deklice -44
420 VIRAG Nejc LENDAVA Ml. dečki -46
421 VODEB Leo KOPER St. dečki -38
422 VODOVNIK UŠENIČNIK Matej TATAMI Ml. kadeti -66
423 VOH Jurij Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -60
424 VOLLENWEIDER Alec Team Switzerland St. dečki -38
425 VORŠIČ RENE ORMOŽ Ml. kadeti -55
426 VOVK Jure BEŽIGRAD Ml. kadeti -66
427 VRBOVÁ Klára Zlinsky kraj Ml. kadetinje -57
428 VRHOVEC Mina VRHNIKA Ml. deklice -48
429 VUJINIČ Mark APOLON MARIBOR Ml. kadeti -42
430 VUKOVIČ Daniela ORMOŽ Ml. kadetinje -63
431 VUNDUK Maksim OLIMPIJA St. dečki -50
432 VUČKO NIK MAJ TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -55
433 WEISS Peter TATAMI Ml. kadeti -60
434 ZAHRÁDKA Filip Zlinsky kraj Ml. kadeti -50
435 ZAJC Maja TATAMI Ml. deklice -44
436 ZAKOTNIK Jaša Maks MALA ŠOLA JUDA Ml. dečki -32
437 ZALAR Lev BEŽIGRAD Ml. dečki -38
438 ZALAR Maj BEŽIGRAD St. dečki -46
439 ZAPLETALOVÁ Veronika Zlinsky kraj Ml. kadetinje -57
440 ZDOVC Tilen ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -38
441 ZEBEC VIKTOR TATAMI Ml. dečki -38
442 ZLATNÍKOVÁ Sára Zlinsky kraj Ml. deklice -52
443 ZMIJANAC Vuk Aristovul BUSHIDO Ml. kadeti -66
444 ZONTA Viva IZOLA Ml. deklice -52
445 ZPĚVÁK Jakub Zlinsky kraj St. dečki -55
446 ZUPANC Maj Z'DEŽELE SANKAKU St. dečki -60
447 ZUPANIČ Jaka VRHNIKA Ml. kadeti -60
448 ZUPANČIČ Miha BUSHIDO Ml. dečki -42
449 ZUPANČIČ Hana BEŽIGRAD St. deklice -52
450 ČEBULJ Maks BEŽIGRAD St. dečki -55
451 ČERJEKOVIČ Teodor RAVNE St. dečki -55
452 ČERNE JANI APOLON MARIBOR St. dečki -46
453 ČERNE ANDRIJANIĆ Mark BEŽIGRAD Ml. kadeti +81
454 ČIZMAZIJA Tjaša LENDAVA Ml. deklice -44
455 ČOP BUKAVEC Vita GIB ŠIŠKA Ml. deklice -36
456 ČRNUGELJ BRAČUN Yuri OLIMPIJA Ml. kadeti -60
457 ČUKAJNE Katarina 15.MAJ MAREZIGE Ml. deklice -36
458 ČUTURA Jan Luka BUSHIDO Ml. dečki -35
459 ĐURANOVIĆ Filip Z'DEŽELE SANKAKU St. dečki -55
460 ĐURINIĆ Nika Zrinski Čakovec St. deklice -44
461 ŠAVLE Nicol IZOLA St. deklice -48
462 ŠAVLE Marko IZOLA St. dečki -46
463 ŠEGA Aljaž ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -55
464 ŠEGATIN Urban BEŽIGRAD St. dečki -50
465 ŠIMEK JERNEJ BRANIK MARIBOR St. dečki -60
466 ŠIMENC Tilen RAVNE Ml. dečki -38
467 ŠKOF Miha KOHEZIJA Ml. dečki -38
468 ŠKOFIC Hugo GOLOVEC Ml. kadeti -60
469 ŠKRABA Martin SOKOL St. dečki -66
470 ŠKRABA Živa SOKOL Ml. deklice -52
471 ŠKRABAN Lana LENDAVA Ml. kadetinje -70
472 ŠKRGET ANŽE PRLEŠKA JUDO ŠOLA Ml. kadeti +81
473 ŠKRJANC Gregor GOLOVEC St. dečki -46
474 ŠMID Oskar ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -42
475 ŠPUNT Evelin POLYTEAM St. deklice -48
476 ŠTERK GROŠE Leon VRHNIKA Ml. dečki -42
477 ŠTRLJIČ Filip Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -66
478 ŠTRUKELJ Rok BEŽIGRAD St. dečki -42
479 ŠUBERT Pia MALA ŠOLA JUDA Ml. deklice -36
480 ŠVERKO Nina Istarski borac Pula St. deklice -48
481 ŽERJAV Sven GOLOVEC St. dečki -38
482 ŽIVIC Jaka BRANIK MARIBOR St. dečki -50
483 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI St. dečki -46
484 ŽIžEK Gojc KOMENDA St. dečki -38
485 ŽLE BOR BEŽIGRAD St. dečki -42
486 ŽNIDARŠIČ Beno OLIMPIJA Ml. dečki -32
487 ŽVAJKER Sara APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -44
488 ŽVORC Jona Zrinski Čakovec St. dečki -46