# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ADROVIĆ Leon KOMENDA St. dečki -55
2 AHMETI Lana RADENCI Ml. kadetinje -70
3 ANEJ Slana DRAVA PTUJ St. dečki -38
4 ANĐELIĆ Lucija Dugave Ml. kadetinje -63
5 ASANOSKI Alen BEŽIGRAD Ml. kadeti +81
6 AČKO Matic IMPOL St. dečki -46
7 BAJC Žan KRŠKO St. dečki -60
8 BALAŽIC Oskar MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -66
9 BARTOL Jakob BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
10 BAVDAŽ Sebastijan GORICA Ml. kadeti -50
11 BLAGOVIČ Ben PARTIZAN LJUTOMER St. dečki -42
12 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -55
13 BOHORČ Anej KRŠKO St. dečki -66
14 BOŠNJAK Ivona Jigoro St. deklice -52
15 BRÁZDA Aleš Brno Ml. kadeti -60
16 BUJAN Toni Duga Resa St. dečki -46
17 BURJAN Patrik Bor TRATNJEK BELTINCI St. dečki -42
18 CEHTEL Nuša IMPOL Ml. kadetinje -63
19 CIMERMAN KLEMENČIČ MAJ TATAMI Ml. kadeti -50
20 CVIRN Enej KRŠKO St. dečki -46
21 DOBOVŠEK Oliver GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -60
22 DOBRINJA Vid KOPER Ml. kadeti -60
23 DOGŠA Lara APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -63
24 DREN Jure IVO REYA Ml. kadeti -60
25 ERJAVEC Lan OLIMPIJA St. dečki -42
26 ERŽEN BINE LITIJA Ml. kadeti -60
27 FEFER Bina VRHNIKA Ml. kadetinje -48
28 FELDSHEROV Arseny IVO REYA Ml. kadeti -50
29 FERKO KNEŽEVIČ Dejan APOLON MARIBOR Ml. kadeti +81
30 FRANCA Aljaž GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -81
31 FRANGEŽ Gal APOLON MARIBOR St. dečki +66
32 FRLEŽ Luka JURŠINCI St. dečki -38
33 GABER Andraž IMPOL Ml. kadeti -73
34 GABOR Ria LENDAVA Ml. kadetinje -52
35 GAšPER Miha ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -46
36 GINI TOMMASO ASD Skorpion Club Libertas Pordenone Ml. kadeti -42
37 GOLOB ANŽE IMPOL Ml. kadeti -60
38 GOMAZ Marija APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -52
39 GOMAZ Sara APOLON MARIBOR St. deklice -57
40 HAMERŠAK Jakob BEŽIGRAD Ml. kadeti -73
41 HAZAK DAVID BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -60
42 HODŽAR Ajd GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -73
43 HOFER Julian UNION Kirchbach Ml. kadeti +81
44 HOPOVAC Tarik KOPER Ml. kadeti -73
45 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI Ml. kadetinje -63
46 HRŽENJAK Anej DRAVA PTUJ St. dečki -42
47 HVALEC Klara DRAVA PTUJ St. deklice +63
48 ILIĆ PAVLE KOMENDA St. dečki -34
49 INDOF NEJA LITIJA Ml. kadetinje -57
50 JOVANOVIĆ Sara BEŽIGRAD Ml. kadetinje -52
51 JURAK Zala Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadetinje -70
52 JURKOVIĆ Vedran Dugave Ml. kadeti -50
53 JURKOVIĆ Gabrijel Dugave St. dečki -46
54 JURČEVIĆ Lovro Duga Resa Ml. kadeti +81
55 KAJTNA Kaja OLIMPIJA St. deklice -63
56 KAPUN VAL ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti +81
57 KELAVA Maja BEŽIGRAD Ml. kadetinje -52
58 KHOLODOV STEPAN KOMENDA St. dečki -38
59 KLEMENČIČ Matic MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -73
60 KOCJAN Neža BEŽIGRAD Ml. kadetinje -52
61 KODRIČ Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -55
62 KOJC Keno POLYTEAM Ml. kadeti -46
63 KOJC Kara POLYTEAM St. deklice -36
64 KOLAR Luka Dugave St. dečki -38
65 KOMERIČKI Tibe ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -55
66 KOPITAR Lana Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadetinje -63
67 KORPAR Mia PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -57
68 KOSTANJEVEC Arabela Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadetinje -48
69 KOTER Tjan ORMOŽ St. dečki -66
70 KOTNIK ČEH Mohor POLYTEAM St. dečki +66
71 KOVAČEC LAN MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -50
72 KOVŠE Marko BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
73 KREBS Vito ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki +66
74 KRIŽANIČ Leon ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -38
75 KRIŽANIČ Matvej ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -42
76 KRIŽMANČIČ Luka Aleksander KOPER St. dečki -46
77 KRIŽNIK Eva APOLON MARIBOR St. deklice -57
78 KRIžOVNIK Teo ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -73
79 KROTKO Til BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
80 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR Ml. kadeti +81
81 KUŠTER Brin APOLON MARIBOR Ml. kadeti -60
82 LAZIĆ ŽANA KOMENDA St. deklice +63
83 LES Lanai Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadetinje -44
84 LESKOVŠEK Jure BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
85 LIPUš Nik APOLON MARIBOR Ml. kadeti -46
86 LISJAK Ema PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -48
87 LOMOVŠEK KALAR An BEŽIGRAD Ml. kadeti -50
88 LOVREC Aljaž ŠTORKLJICE St. dečki -46
89 LUKAČ Tia MURSKA SOBOTA St. deklice -52
90 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA Ml. kadeti -50
91 MARKELJ Andraž POLYTEAM St. dečki -50
92 MARKOVIĆ Maj GORICA Ml. kadeti -66
93 MARTINEZ KOVAČ Kristian BEŽIGRAD Ml. kadeti -73
94 MASTNAK Zarja Z'DEŽELE SANKAKU St. deklice -48
95 MAZZON FRANCESCO ASD Skorpion Club Libertas Pordenone Ml. kadeti -66
96 MEKINC Klemen GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -60
97 MIHELIN GAŠPER TATAMI Ml. kadeti -60
98 MIHELIČ Nejc TATAMI Ml. kadeti -60
99 MIJOKOVIĆ Ela Jigoro St. deklice -52
100 MILOŠIČ LAN DRAVA PTUJ Ml. kadeti -50
101 MIRNIK Žiga BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -55
102 MIRNIK Ana Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadetinje +70
103 MORUZZI Rachele ASD Skorpion Club Libertas Pordenone Ml. kadetinje -44
104 MRĐENOVIĆ MILAN BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
105 MUHIČ Miha APOLON MARIBOR St. dečki -55
106 MUŠIČ PIA BRANIK MARIBOR St. deklice -40
107 NAGLIČ Svit IVO REYA St. dečki -34
108 NOVAK Nal BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
109 OCVIRK Klara GORICA Ml. kadetinje -63
110 OJSTERŠEK Gaj KRŠKO Ml. kadeti -73
111 ORLOVČIĆ NINO PRLEŠKA JUDO ŠOLA St. dečki -42
112 PAHOR Žiga KOMENDA Ml. kadeti -66
113 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadetinje -63
114 PAVIČIĆ ANA PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -52
115 PAVIČIĆ LUCIJA PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -57
116 PERŠE Čarna GORICA Ml. kadetinje -70
117 PETRAK Aleksander KOPER St. dečki -34
118 PEČEK Luka Dugave Ml. kadeti -66
119 PINTARIĆ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -60
120 PIPAN Nik GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -50
121 PIPAN Tim GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -46
122 PIRC Aljaž KRŠKO St. dečki -60
123 PIVEC ŽIGA IMPOL Ml. kadeti -50
124 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER St. deklice +63
125 PLEŠKO ZALAR Nejc OLIMPIJA Ml. kadeti -50
126 POTOČNIK Jure IVO REYA St. dečki -46
127 PRAZNIK Brin BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
128 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -81
129 PUNGARTNIK Anja ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadetinje -48
130 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR Ml. kadeti +81
131 PUŠNIK Jure BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -73
132 PÖRŠ Sergej RADENCI Ml. kadeti -46
133 RAMIĆ LANA BRANIK MARIBOR St. deklice -36
134 RAMŠAK Špela Z'DEŽELE SANKAKU St. deklice -57
135 REICHT Patrick UNION Kirchbach St. dečki -42
136 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR St. deklice -44
137 ROGELJ Tina BEŽIGRAD Ml. kadetinje -57
138 ROGL Grega APOLON MARIBOR Ml. kadeti -46
139 ROUS Zarja OLIMPIJA Ml. kadetinje -63
140 RUDL ŽIGA APOLON MARIBOR St. dečki -50
141 RUS Žak PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadeti -46
142 SAFIN NEO APOLON MARIBOR St. dečki -50
143 SARIĆ Luka DRAVA PTUJ Ml. kadeti -66
144 SEIFRIED Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -34
145 SELAN Paulina BEŽIGRAD Ml. kadetinje -57
146 SEP Sara LENDAVA Ml. kadetinje -70
147 SIKOŠEK Ajda GIB ŠIŠKA Ml. kadetinje -63
148 SIMONOVIĆ Marko BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
149 SLAVINEC Vito KRIŽEVCI Ml. kadeti +81
150 SLAVIČ Jaka KRIŽEVCI St. dečki -60
151 SLEDIČ Lara APOLON MARIBOR St. deklice -48
152 SMAJIĆ ADI ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -66
153 SOROSCY Nejc TATAMI Ml. kadeti -50
154 SORšAK Živa APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -48
155 SOVEC PIA PRLEŠKA JUDO ŠOLA St. deklice +63
156 STAROVASNIK Timeja KOMENDA St. deklice -48
157 STOJAN Tian IVO REYA Ml. kadeti -46
158 STRAŽIŠČAR Ula POLYTEAM St. deklice -57
159 STRELEC GORŠE Taj OLIMPIJA St. dečki -50
160 SUHADOLNIK Izak OLIMPIJA St. dečki -42
161 SVEČAK Ema TATAMI Ml. kadetinje -44
162 TELL GOLJA GAJA GORICA Ml. kadetinje -44
163 TELL GOLJA ANDREJ GORICA St. dečki -55
164 TEMLIN NIL ŠTORKLJICE St. dečki -46
165 TEROYLO Fiona Palana OLIMPIJA Ml. kadetinje -63
166 TIBAOT Matic PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadeti -66
167 TOMLJANOVIĆ Patrik Dugave St. dečki -46
168 TOPAL Vladyslav BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
169 TOPOLNIK Gregor PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadeti -60
170 TURK BERČNIK RUBEN GORICA St. dečki -55
171 TURK BERČNIK ANUŠA GORICA Ml. kadetinje -70
172 UNUK Matevž BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -50
173 URBANC Manca ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadetinje -63
174 URBIČ ERAZEM ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -50
175 VANČEK Luka IMPOL Ml. kadeti -66
176 VASIČ VLADISLAV BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -66
177 VAVPOTIČ Anže GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -66
178 VEHAB MATIC TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -46
179 VEINHANDL Karim KOMENDA St. dečki -50
180 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA Ml. kadetinje -57
181 VEZJAK Irenej GORICA St. dečki -34
182 VIDEC Kristina KOMENDA Ml. kadetinje +70
183 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ St. deklice -44
184 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -81
185 VLATKOVIĆ Karlo Dugave St. dečki -50
186 VODEB Lan KOPER Ml. kadeti -60
187 VODEB Leo KOPER St. dečki -38
188 VODOPIVEC Vito GORICA Ml. kadeti -60
189 VORŠIČ RENE ORMOŽ Ml. kadeti -55
190 VRBANOVIĆ Matej Dugave Ml. kadeti -60
191 VUJINIČ Mark APOLON MARIBOR Ml. kadeti -42
192 VUNDUK Maksim OLIMPIJA St. dečki -50
193 VUČKO NIK MAJ TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -55
194 VUČKO Eva PARTIZAN LJUTOMER St. deklice -57
195 WEISS Peter TATAMI Ml. kadeti -60
196 ZUPANIČ Jaka VRHNIKA Ml. kadeti -60
197 ČADEŽ SIMON IMPOL St. dečki -66
198 ČEH Jure LENDAVA Ml. kadeti -73
199 ČEH Miha LENDAVA St. dečki -34
200 ČERNE JANI APOLON MARIBOR St. dečki -46
201 ČERNE ANDRIJANIĆ Mark BEŽIGRAD Ml. kadeti +81
202 ČERVEK Kio ŠTORKLJICE Ml. kadeti -60
203 ČRNUGELJ BRAČUN Yuri OLIMPIJA Ml. kadeti -60
204 ŠEGA Aljaž ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -55
205 ŠIMEK JERNEJ BRANIK MARIBOR St. dečki -60
206 ŠKAFAR Rene MURSKA SOBOTA St. dečki -34
207 ŠKOPEC Ela Jigoro St. deklice -48
208 ŠKRABAN Lana LENDAVA Ml. kadetinje -70
209 ŠPUNT Evelin POLYTEAM St. deklice -48
210 ŠUTEJ Leon Duga Resa Ml. kadeti -46
211 ŽAUCER Ana TATAMI Ml. kadetinje -48
212 ŽIVIC Jaka BRANIK MARIBOR St. dečki -50
213 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI St. dečki -46
214 ŽVAJKER Sara APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -44
215 ŽVANUT ANA GORICA St. deklice -44
216 ŽVANUT JAKOB GORICA St. dečki -42