# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 - - GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-2
2 ABE Aljaž GOLOVEC Ml. dečki -32
3 ADILOVIĆ Adnan BEŽIGRAD St. dečki -55
4 ADROVIĆ Leon KOMENDA St. dečki -55
5 AJDERIČ MANUEL TVD PARTIZAN JESENICE Ml. cicibani U10 G-7
6 AJDINOSKI Elmin IZOLA Ml. dečki -46
7 ALAGIĆ Nemanja BEŽIGRAD Ml. dečki -35
8 AMBROŽIČ Patrik JK ŠKOFJA LOKA St. dečki -66
9 AMBROŽIČ Oskar JK ŠKOFJA LOKA Ml. dečki -38
10 AMBROŽIČ Matic VRHNIKA Ml. dečki -35
11 ANDRIĆ David POLYTEAM St. dečki -50
12 ANGELINI Luka ANKARAN Ml. dečki +60
13 ANKO ANŽE OLIMPIJA Ml. dečki -29
14 ANŽE Pšeničnik ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -38
15 ARHAR Peter POLYTEAM St. dečki -66
16 AVBELJ Nejc KOMENDA Ml. cicibani U10 G-2
17 BABIČ KALIGARIČ Karolina IZOLA Ml. cicibanke U10 G-1
18 BAGAR SVIT JUDO AKADEMIJA Ml. dečki -55
19 BARASSI Marco ASD Judo Kuroki Ml. dečki -46
20 BAŠIČ Anel TATAMI Ml. dečki -38
21 BEGIĆ Aman TATAMI Ml. dečki +60
22 BERDAJS Asja TATAMI Ml. cicibanke U8 G-1
23 BERGLEZ KOS Val BEŽIGRAD St. dečki +66
24 BERNIK ZANA TATAMI St. deklice -52
25 BEVK Benjamin IZOLA Ml. dečki -29
26 BILJALI Lian ŽIRI Ml. cicibani U8 G-3
27 BIZJAK Teo KOMENDA St. dečki -38
28 BIZJAK Maks JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U8 G-1
29 BJELIĆ Boban POLYTEAM St. dečki -50
30 BOKAL Filip GOLOVEC Ml. dečki -55
31 BOROJEVIĆ Tomi KOHEZIJA St. dečki -38
32 BOŠKOVIĆ Jan Borsa Ml. cicibani U10 G-11
33 BOŽNIK JAKA SHIDO St. dečki -50
34 BRANK Lenart BEŽIGRAD St. dečki -42
35 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI St. deklice -57
36 BRESTOVAC ŽAN LUKA TVD PARTIZAN JESENICE Ml. dečki -46
37 BRUNI Mattia ASD Judo Kuroki Ml. dečki -32
38 BRUNI Asia ASD Judo Kuroki Ml. deklice -36
39 BULAJIĆ David GOLOVEC Ml. dečki -35
40 BURNIK Katja ŽIRI Ml. cicibanke U8 G-4
41 CEK Perla IZOLA Ml. cicibanke U8 G-1
42 CEPEC Lu POLYTEAM Ml. deklice -52
43 CIMERMAN Nejc BEŽIGRAD St. dečki -46
44 CIMPERŠEK Tilen GIB ŠIŠKA St. dečki +66
45 CVIRN Enej KRŠKO St. dečki -46
46 DESPOT Aleksej VRHNIKA Ml. cicibani U10 G-6
47 DIMIĆ Nea TATAMI Ml. cicibanke U10 G-6
48 DOGAN Marija Borsa Ml. cicibanke U10 G-8
49 DOGAN Anđela Borsa Ml. cicibanke U10 G-9
50 DOLENEC Jure JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U10 G-10
51 DOLINŠEK Aleks KRŠKO St. dečki -66
52 DOLINŠEK Alan TATAMI Ml. dečki -42
53 DOLINŠEK Steven TATAMI Ml. dečki -46
54 DOMITROVIČ Doria TATAMI Ml. deklice -30
55 DRAGOJE Svea Borsa Ml. cicibanke U10 G-4
56 DRAKSLER Nik BEŽIGRAD St. dečki -50
57 DURAKOVIĆ BENJAMIN VRHNIKA Ml. dečki +60
58 DŽEKIĆ Valentin VRHNIKA Ml. cicibani U10 G-8
59 EMA Skutnik Palir ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. deklice -44
60 ERBEŽNIK Luka OLIMPIJA Ml. dečki -46
61 ERPIČ Jan TATAMI Ml. cicibani U8 G-4
62 ERŽEN Lenart JUDO AKADEMIJA Ml. dečki -35
63 FILIPIČ Jakob OLIMPIJA Ml. dečki -46
64 FILIPČIČ Blaž GIB ŠIŠKA St. dečki -50
65 FRANK Lovro VRHNIKA Ml. cicibani U10 G-6
66 FURLAN Klara TATAMI Ml. cicibanke U10 G-3
67 GABER Maks JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U10 G-10
68 GABERŠEK Jan ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -38
69 GABROVEC Jakob SHIDO Ml. cicibani U10 G-8
70 GANTAR Nace ŽIRI Ml. dečki -46
71 GANTAR ANŽE ŽIRI Ml. dečki -46
72 GIORGINI Francesca ASD Judo Kuroki Ml. cicibanke U10 G-7
73 GLAVICA JAN TATAMI Ml. cicibani U10 G-2
74 GOLOB Neža BEŽIGRAD St. deklice -52
75 GORENC Til BEŽIGRAD St. dečki -55
76 GORIŠEK TRATNIK Gašper GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-8
77 GORJUP Manca VRHNIKA Ml. deklice -30
78 GORŠE VAL TATAMI Ml. dečki -32
79 GOŠNAK Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -46
80 GOŠNAK Luka ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -32
81 GRAJ Alexander TVD PARTIZAN JESENICE St. dečki -50
82 GREGORC Nejc TATAMI St. dečki -46
83 GRGUROVIČ Jakob IZOLA Ml. dečki -32
84 GROBELŠEK Lara TATAMI St. deklice -52
85 GROM ALJAŽ VRHNIKA St. dečki -46
86 HERING LIDIJA TVD PARTIZAN JESENICE Ml. cicibanke U8 G-1
87 HERING ALJAŽ TVD PARTIZAN JESENICE Ml. cicibani U10 G-6
88 HERIČ Michael Tit ŠD POHORSKI ODRED MB Ml. dečki -55
89 HODŽIČ Naser TATAMI Ml. dečki -29
90 HOVNIK Nace ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -55
91 HOXHA Anuar IZOLA Ml. dečki -42
92 HUBER JAN KRIŠTOF TVD PARTIZAN JESENICE St. dečki -66
93 ILIĆ MIHAJLO KOMENDA Ml. cicibani U10 G-2
94 ILIĆ PAVLE KOMENDA St. dečki -34
95 IVANOVIĆ David GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-4
96 IVANUŠA Tia ŽIRI Ml. deklice -48
97 IVANUŠA Anej ŽIRI St. dečki +66
98 JAJIĆ Nina 15.MAJ MAREZIGE Ml. deklice -40
99 JAKLIČ JUŠ OLIMPIJA Ml. dečki -32
100 JAKOB Aljaž OLIMPIJA Ml. dečki -42
101 JAKOB Urh KOMENDA Ml. cicibani U8 G-5
102 JAMNIK Midori JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibanke U10 G-6
103 JARC Mina GOLOVEC Ml. cicibanke U10 G-2
104 JAZBEC LANA JUDO AKADEMIJA Ml. deklice -57
105 JELOVČAN Liam ŽIRI Ml. dečki -29
106 JENKO MINA KOMENDA St. deklice -63
107 JERKOVIČ Adrian GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-5
108 JERMAN LEJA TVD PARTIZAN JESENICE Ml. cicibanke U10 G-3
109 JEZERNIK Aljaž ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -32
110 JEZOVŠEK SLATINEK Jakob ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -32
111 JEŽOVNIK Ožbej BRASLOVČE Ml. cicibani U10 G-10
112 JUNUZOVIĆ Tarik OLIMPIJA Ml. dečki -55
113 KAJTNA Kaja OLIMPIJA St. deklice -63
114 KASUNIĆ KOREN Iris GOLOVEC Ml. cicibanke U8 G-4
115 KAUČIČ Nejc VRHNIKA St. dečki -42
116 KEJŽAR Val BEŽIGRAD St. dečki -46
117 KEKIČ Sofija IZOLA St. deklice -63
118 KHOLODOV STEPAN KOMENDA St. dečki -38
119 KHOLODOV ZAKHAR KOMENDA Ml. dečki -32
120 KISELEV Maksim BEŽIGRAD St. dečki -42
121 KLEMEN Žan KOMENDA Ml. cicibani U8 G-4
122 KLEMENČIČ Tamara ŽIRI Ml. cicibanke U8 G-2
123 KLINAR TINE TVD PARTIZAN JESENICE Ml. cicibani U10 G-4
124 KOJC Kara POLYTEAM St. deklice -36
125 KOJZEK Žana ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. deklice -57
126 KOLENKO ALEKS KOMENDA Ml. dečki -46
127 KONDIĆ Marko JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U10 G-4
128 KONJAJEV NIKOLAJ TATAMI Ml. cicibani U10 G-3
129 KOPAČ Bor ŽIRI Ml. dečki -32
130 KOROŠEC Volodja BEŽIGRAD St. dečki -46
131 KOSMAČ Aleks ŽIRI Ml. cicibani U10 G-4
132 KOTNIK ČEH Mohor POLYTEAM St. dečki +66
133 KOVAČIĆ Alves Izak GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-6
134 KOZOLE Jan KRŠKO Ml. dečki -35
135 KOZOLE Miha KRŠKO St. dečki -55
136 KOŠAK Nejc GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-5
137 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA St. deklice -32
138 KOŽUH Žan JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U8 G-3
139 KRANJC Filip BRASLOVČE Ml. cicibani U8 G-5
140 KRAVCAR Viktor MUTA Ml. dečki +60
141 KREMIČ Adna GOLOVEC Ml. cicibanke U10 G-4
142 KRISTAN AMBROŽ KOMENDA Ml. cicibani U10 G-5
143 KRIVEC Aleks ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -50
144 KRIŠTO Nikola Borsa Ml. cicibani U10 G-8
145 KRIŽMANIČ ANA MAJA TATAMI Ml. deklice -33
146 KULIĆ Lejla TATAMI Ml. cicibanke U8 G-5
147 KULIĆ Dženan TATAMI St. dečki -42
148 KUMER Matic JK ŠKOFJA LOKA Ml. dečki -32
149 KVAPIL Jorik LITIJA Ml. dečki -32
150 KVAPIL JONAŠ RUA LITIJA St. dečki -42
151 KVEDER LOVRO JUDO AKADEMIJA St. dečki -34
152 LAKIČEVIĆ Marta Borsa Ml. cicibanke U10 G-5
153 LEKO Luka Borsa Ml. cicibani U10 G-12
154 LEKO Marinko Borsa Ml. cicibani U10 G-4
155 LIKAR MATEVŽ VRHNIKA Ml. dečki -50
156 LJUBIĆ Anđela Borsa Ml. cicibanke U10 G-6
157 LJUBIĆ Petra Borsa Ml. cicibanke U10 G-7
158 LOPAN NIK SHIDO Ml. cicibani U10 G-1
159 LOTRIČ Kaja JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibanke U10 G-2
160 LUKANČIČ Niko ŽIRI Ml. cicibani U8 G-3
161 LUKANČIČ Tine ŽIRI Ml. dečki -50
162 MAKOTER Zoja LENDAVA Ml. deklice -52
163 MAKSIMOVIĆ Aleksandar BUSHIDO St. dečki -66
164 MALEK Peter JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U8 G-2
165 MALI NIK KOMENDA Ml. cicibani U10 G-6
166 MARINKO Samo BEŽIGRAD St. dečki -46
167 MARJETIČ Tjaša VRHNIKA Ml. deklice -33
168 MARKAČ Lovro OLIMPIJA Ml. dečki -29
169 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD St. dečki -66
170 MARTINČIČ Anej TATAMI Ml. cicibani U10 G-2
171 MARTINČIČ Žana Vita TATAMI Ml. cicibanke U8 G-1
172 MATIČIČ MATIJA KOMENDA Ml. dečki -55
173 MEDIĆ HANA TVD PARTIZAN JESENICE Ml. deklice -40
174 MEDIĆ ALINA TVD PARTIZAN JESENICE Ml. cicibanke U10 G-1
175 MEDMEš Tomaž Tobias TATAMI St. dečki -34
176 MEDVEDIČ MARCEL GIB ŠIŠKA Ml. dečki -46
177 MEŠIĆ Mia GOLOVEC St. deklice -36
178 MIHOVEC Flin POLYTEAM Ml. dečki -29
179 MIRKO Agata Borsa Ml. cicibanke U10 G-5
180 MOHAR Luka BUSHIDO Ml. cicibani U10 G-7
181 MOHAR Nejc BUSHIDO Ml. dečki -50
182 MOHORIČ Mija ŽIRI Ml. cicibanke U8 G-2
183 MOČILINIKAR Mark TATAMI Ml. cicibani U8 G-2
184 MOČNIK TAJ JUDO AKADEMIJA St. dečki -60
185 MRAVLJE Rok ŽIRI Ml. dečki -42
186 MURGIĆ Husein TATAMI Ml. cicibani U10 G-2
187 NIKOLA BONIN TATAMI St. dečki -42
188 NOVAK Felix ŽIRI Ml. cicibani U8 G-1
189 NOVAK Oskar ŽIRI Ml. cicibani U10 G-1
190 NOVAKOVIĆ Nikola JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U10 G-9
191 OBLAK Matic GOLOVEC Ml. cicibani U8 G-3
192 OBLAK Arne JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U8 G-3
193 OBLAK Rožle TATAMI Ml. cicibani U8 G-2
194 OBREZA Leon Martin SHIDO Ml. dečki -32
195 OSMANAGIĆ Ali TATAMI Ml. dečki -32
196 OSMANAGIć Alem TATAMI St. dečki -38
197 PADOVAC Patrik ŽIRI Ml. cicibani U8 G-3
198 PAGON Svit ŽIRI Ml. cicibani U10 G-7
199 PAHOR Manca GIB ŠIŠKA Ml. deklice -33
200 PAJK Eva IZOLA Ml. deklice -57
201 PALČIČ Eshly IZOLA Ml. deklice -52
202 PALČIČ ŽLAJPAH Nik TATAMI Ml. dečki -29
203 PANTNER Jan ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -46
204 PANČUR Ožbej KOMENDA Ml. cicibani U8 G-6
205 PARADŽIK Blaž TATAMI St. dečki -60
206 PAVLICA Lovro BEŽIGRAD Ml. dečki -42
207 PEHAR Borna Borsa Ml. cicibani U8 G-3
208 PEJAŠINOVIĆ Mihael BUSHIDO St. dečki -55
209 PERDIH Simon POLYTEAM Ml. dečki -38
210 PERIŠIĆ Teodor OLIMPIJA Ml. dečki -46
211 PETERNEL Amalija ŽIRI Ml. cicibanke U10 G-2
212 PETERNEL Lovro ŽIRI Ml. cicibani U10 G-12
213 PETERNELJ Nuša ŽIRI St. deklice -52
214 PETERNELJ Andrej JK ŠKOFJA LOKA Ml. dečki -38
215 PETERNELJ Ian ŽIRI St. dečki -34
216 PETERNELJ Urban JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U10 G-2
217 PETERNELJ Ivana ŽIRI Ml. deklice -36
218 PEULIĆ Tibor GOLOVEC St. dečki -50
219 PEVEC Zala SHIDO St. deklice -44
220 PIERRO Antonio ASD Judo Kuroki Ml. dečki -35
221 PINTAR Mark JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U8 G-1
222 PIRC TAJ VRHNIKA Ml. dečki -38
223 PIRC Aljaž KRŠKO St. dečki -60
224 PLANTAN Loti ŽIRI Ml. deklice -48
225 PLEŠA KATARINA JUDO AKADEMIJA St. deklice -44
226 PLIEKHOV Illia GORICA Ml. cicibani U10 G-9
227 PLIEKHOV Andrii GORICA St. dečki -46
228 PODGORELEC Oto LENDAVA Ml. dečki -42
229 PODOBNIK Lenart ŽIRI Ml. cicibani U8 G-4
230 POGLAJEN OSTERMAN OLIVER VRHNIKA Ml. dečki -46
231 POGRAJC Luka IZOLA Ml. cicibani U10 G-1
232 POHOLE MALIS Martin TATAMI Ml. dečki -50
233 POKORN ŠPELA JUDO AKADEMIJA St. deklice -63
234 POLAJŽAR Nives SHIDO Ml. deklice -40
235 POLJANŠEK JUSTIN Ela ŽIRI Ml. cicibanke U8 G-2
236 POPOVIĆ Sara Borsa Ml. cicibanke U10 G-1
237 POTOČAR Tim ŽIRI Ml. cicibani U10 G-4
238 POTOČAR Žiga KOMENDA Ml. dečki +60
239 POVIRK Gašper BEŽIGRAD Ml. dečki -50
240 PRAŠNIKAR Nik JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U10 G-7
241 PRIMC ERIKA VRHNIKA St. deklice -44
242 PROSEN Maja ŽIRI Ml. cicibanke U10 G-2
243 PROSEN Maks ŽIRI Ml. dečki -32
244 PUCELJ Juta TATAMI St. deklice -52
245 PUHEK Maj OLIMPIJA Ml. dečki -42
246 PUČKO NOVAK Jutra JK ŠKOFJA LOKA Ml. deklice -52
247 PUŠKAREVIĆ Eldar TATAMI Ml. cicibani U10 G-9
248 RADIVOJEVIČ Oskar GIB ŠIŠKA St. dečki -38
249 RADIŠIĆ Dora Borsa Ml. cicibanke U10 G-2
250 RAVNIKAR Rok KOMENDA St. dečki -38
251 RAZINGER Svit OLIMPIJA Ml. dečki -42
252 REHBERGER TJAŠ JUDO AKADEMIJA Ml. dečki -42
253 REŠEK Samuel IZOLA Ml. cicibani U10 G-2
254 REŠEK Ermano IZOLA Ml. cicibani U10 G-3
255 RISTIĆ Viktor VRHNIKA Ml. cicibani U10 G-6
256 RIZVANOVIĆ ČASAR ŽAN KOMENDA Ml. cicibani U10 G-3
257 ROMIH Leon SHIDO Ml. dečki -38
258 ROVANŠEK Urban GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-5
259 ROŽIĆ Josipa Borsa Ml. cicibanke U10 G-8
260 SAMARDŽIJA Noel TATAMI Ml. cicibani U10 G-5
261 SAMARDŽIČ Lian GIB ŠIŠKA Ml. dečki -42
262 SAMEC Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC St. deklice -48
263 SANKOVIČ Vid TATAMI Ml. cicibani U10 G-9
264 SEVER Tine TATAMI Ml. cicibani U10 G-4
265 SIMIĆ Nemanja ŽIRI Ml. cicibani U10 G-5
266 SMOLNIKAR Žiga SHIDO Ml. dečki -38
267 SODO Petra Borsa Ml. cicibanke U10 G-7
268 SOLDATIĆ Jakob IZOLA Ml. cicibani U10 G-8
269 SOVINC Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -55
270 SREBERNJAK Nejc TATAMI St. dečki -60
271 STANČIČ Jakob GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-3
272 STAROVASNIK Timeja KOMENDA St. deklice -48
273 STAROVASNIK Svit KOMENDA Ml. dečki -38
274 STERGAR Aljaž SHIDO Ml. dečki -38
275 STEVANOVIČ GORJUP Erik GIB ŠIŠKA St. dečki -55
276 STOJKOVIĆ Pia TATAMI Ml. deklice -36
277 STRAŽIŠČAR Ula POLYTEAM St. deklice -57
278 STRUŠNIK Nik ŽIRI Ml. cicibani U8 G-1
279 STUPICA Maruša OLIMPIJA St. deklice -44
280 SUHADOLNIK Izak OLIMPIJA St. dečki -42
281 SVETEK Maša GOLOVEC St. deklice -52
282 TAJNŠEK Ambrož ŽIRI Ml. cicibani U8 G-2
283 TAVČAR Erazem ŽIRI Ml. cicibani U10 G-5
284 TELL GOLJA ANDREJ GORICA St. dečki -55
285 TEMNIKER Taj ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -50
286 TODOROV NEJC GIB ŠIŠKA Ml. dečki -60
287 TOFF Zara KOMENDA Ml. cicibanke U8 G-2
288 TOFF FILIP KOMENDA Ml. cicibani U10 G-3
289 TOMAS Ema TATAMI Ml. deklice +57
290 TOMINŠEK Voranc Miha GOLOVEC St. dečki -42
291 TOMIĆ Lina GOLOVEC Ml. cicibanke U10 G-5
292 TOPIĆ Nik GOLOVEC Ml. dečki -42
293 TRISTAN Amon OLIMPIJA Ml. dečki -35
294 TRKOV Vid TATAMI Ml. dečki -46
295 TRČEK Urša GIB ŠIŠKA Ml. deklice -40
296 TRŠAR Matija ŽIRI St. dečki -46
297 TRŠAR ANDRAŽ ŽIRI Ml. dečki -29
298 TWRDY BRIN JUDO AKADEMIJA St. dečki -55
299 UGLJEN David Borsa Ml. cicibani U10 G-1
300 URBANC LOVRO TATAMI Ml. cicibani U10 G-11
301 URBANIJA SLADIČ Luka VRHNIKA Ml. cicibani U10 G-5
302 URŠIČ BENJAMIN KOMENDA Ml. dečki -35
303 URŠNIK Rene ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -60
304 VDOVYCHENKO Davyd KOMENDA Ml. cicibani U10 G-1
305 VEINHANDL Karim KOMENDA St. dečki -50
306 VELADŽIČ Daris TATAMI Ml. cicibanke U8 G-5
307 VELC Gabrijel Borsa Ml. cicibani U10 G-6
308 VELIKONJA FILIP GORICA Ml. cicibani U10 G-7
309 VELIĆ Marijana Borsa Ml. cicibanke U10 G-6
310 VENINGER Ema SHIDO Ml. cicibanke U10 G-3
311 VERBIČ LOVRO VRHNIKA Ml. dečki -29
312 VERHOVNIK Alex DRAVOGRAD Ml. dečki -42
313 VESELIČ Žan KOMENDA Ml. cicibani U10 G-9
314 VETERNIK Anej SHIDO St. dečki -55
315 VEZJAK Irenej GORICA St. dečki -34
316 VEZJAK Angela GORICA Ml. deklice -36
317 VIDIC PEŠIČ Vid BUSHIDO Ml. cicibani U10 G-7
318 VIDMAR Mark ŽIRI Ml. cicibani U8 G-4
319 VINKOVIČ Iris TATAMI Ml. cicibanke U10 G-3
320 VIRAG Nejc LENDAVA Ml. dečki -46
321 VIŠNJEVAR LIPIČ Leon Vid TATAMI Ml. dečki -50
322 VOLČJAK Rok JK ŠKOFJA LOKA Ml. dečki -50
323 VRANIĆ Viktor Borsa Ml. cicibani U10 G-3
324 VRHOVEC Mina VRHNIKA Ml. deklice -48
325 VUNDUK Maksim OLIMPIJA St. dečki -50
326 WERNER Hugo GOLOVEC Ml. cicibani U10 G-1
327 ZADRO Petar Borsa Ml. cicibani U10 G-8
328 ZAJC Jaka ŽIRI Ml. dečki -38
329 ZALAR Maj BEŽIGRAD St. dečki -46
330 ZALAR Lev BEŽIGRAD Ml. dečki -38
331 ZDOVC Tilen ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -38
332 ZEBEC VIKTOR TATAMI Ml. dečki -35
333 ZEBEC Sergei TATAMI Ml. cicibani U10 G-3
334 ZELENIKA Lana Borsa Ml. cicibanke U10 G-4
335 ZUPAN Tibor GOLOVEC Ml. dečki -46
336 ZUPANČIČ Jakob BUSHIDO Ml. cicibani U10 G-4
337 ĆIROVIĆ Tibir KOMENDA Ml. cicibani U10 G-1
338 ČIROVIĆ VANJA KOMENDA Ml. cicibanke U10 G-4
339 ČIZMAZIJA Tjaša LENDAVA Ml. deklice -44
340 ČORIĆ Leon Borsa Ml. cicibani U10 G-9
341 ČORLIJA Ana Borsa Ml. cicibanke U8 G-1
342 ČOSIĆ Jelena Borsa Ml. cicibanke U10 G-9
343 ČRV URBAN TVD PARTIZAN JESENICE Ml. dečki -38
344 ČUKAJNE Katarina 15.MAJ MAREZIGE Ml. deklice -36
345 ŠAVLE Marko IZOLA St. dečki -42
346 ŠAVLE Nicol IZOLA St. deklice -48
347 ŠAVLI ERAZEM JUDO AKADEMIJA Ml. dečki -60
348 ŠAVOR TAVČAR Markus ŽIRI Ml. cicibani U10 G-9
349 ŠAVOR TAVČAR Patrik ŽIRI Ml. cicibani U10 G-8
350 ŠIMUNOVIĆ Mitar Borsa Ml. cicibani U8 G-5
351 ŠINK Zarja ŽIRI Ml. cicibanke U10 G-4
352 ŠIREC Lamar KOMENDA Ml. cicibani U10 G-7
353 ŠMID Oskar ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -42
354 ŠPACAPAN MAXIMILIAN GORICA Ml. dečki -35
355 ŠPUNT Evelin POLYTEAM St. deklice -48
356 ŠUBIC Oskar ŽIRI Ml. cicibani U8 G-3
357 ŠULIGOJ Drejc ŽIRI Ml. cicibani U10 G-1
358 ŽAGAR Kian TATAMI Ml. cicibani U10 G-3
359 ŽAN Orter ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. dečki -38
360 ŽERJAV Sven GOLOVEC St. dečki -38
361 ŽLE BOR BEŽIGRAD St. dečki -42
362 ŽNIDARŠIČ Beno OLIMPIJA Ml. dečki -32
363 ŽONTAR Nik JK ŠKOFJA LOKA Ml. cicibani U10 G-6
364 ŽVANUT JAKOB GORICA St. dečki -46
365 ŽVANUT ANA GORICA St. deklice -44
366 ŽVIKART Staša ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. deklice +57