33

DAVLATOV Sherzod


NAERT Olivier


34

HOLOBORODKO MYKYTA


SARDALASHVILI Giorgi


35

ISRAELYAN Yuri


HRISTOV Hristo


36

PIRIYEV Javid


TERRANOVA Rocco


49

DAVLATOV Sherzod


SARDALASHVILI Giorgi


50

ISRAELYAN Yuri


PIRIYEV Javid


SARDALASHVILI Giorgi


57

SARDALASHVILI Giorgi


PIRIYEV Javid


37

BOTABAY Nurmukhamet


BERNABEU RICO Jaume


38

KUKHALEISHVILI Luka


WELING Bart


39

MARKHANBETOV Merey


KLAČAR Dani


40

HEGEDUS Levente


STANDKE Maximilian


51

BERNABEU RICO Jaume


KUKHALEISHVILI Luka


52

MARKHANBETOV Merey


STANDKE Maximilian


KUKHALEISHVILI Luka


58

MARKHANBETOV Merey


MARKHANBETOV Merey


18

PANDA LucasFRA

Pole Espoirs BFC

19

OTIASHVILI GigiGEO

Akhmeta

23

STRMEN DALIBORSVK

DUKLA B.BYSTRICA

41

AVERSA SIMONE


GOMEZ LLORENS Pedro


42

OTIASHVILI Gigi


GRAY James


43

ZOROTOVIĆ Nikola


KURKOID Heorhii


44

STRMEN DALIBOR


ANDRASI Marton


53

GOMEZ LLORENS Pedro


GRAY James


54

ZOROTOVIĆ Nikola


ANDRASI Marton


GOMEZ LLORENS Pedro


59

ANDRASI Marton


ANDRASI Marton


29

FARKAS BenceHUN

JudoSzK Hungary

31

DENŠA LukaSLO

PARTIZAN LJUTOMER

32

KUBALA VojtechCZE

JC Železo Hranice

45

MUSSAKHANOV Abylay


GOC Uluer


46

NERSESYAN Yervand


MERDIN Emile


47

FARKAS Bence


PIPPA ALESSANDRO


48

VALIZADA Gasim


KUBALA Vojtech


55

MUSSAKHANOV Abylay


NERSESYAN Yervand


56

FARKAS Bence


VALIZADA Gasim


NERSESYAN Yervand


60

VALIZADA Gasim


VALIZADA Gasim


61

 


62

 


KLAČAR Dani 


CRO, Istarski borac Pula

63

STRMEN DALIBOR 


SVK, DUKLA B.BYSTRICA

64

DENŠA Luka 


SLO, PARTIZAN LJUTOMER

KUBALA Vojtech 


CZE, JC Železo Hranice

65

HOLOBORODKO MYKYTA 


DAVLATOV Sherzod 


KAZ

66

KLAČAR Dani 


STANDKE Maximilian 


GER

67

ANDREYAN Ashik 


ZOROTOVIĆ Nikola 


CRO, Kaštela

68

DENŠA Luka 


FARKAS Bence 


HUN, JudoSzK Hungary

69

HOLOBORODKO MYKYTA 


PIRIYEV Javid 


AZE

70

STANDKE Maximilian 


KUKHALEISHVILI Luka 


GEO

71

ZOROTOVIĆ Nikola 


GOMEZ LLORENS Pedro 


ESP

72

FARKAS Bence 


NERSESYAN Yervand 


ARM

HOLOBORODKO MYKYTA 


STANDKE Maximilian 


GOMEZ LLORENS Pedro 


NERSESYAN Yervand 


HOLOBORODKO MYKYTA 


UKR

STANDKE Maximilian 


GER

GOMEZ LLORENS Pedro 


ESP

NERSESYAN Yervand 


ARM

75

HOLOBORODKO MYKYTA 


ANDRASI Marton 


HUN, Bajai

76

NERSESYAN Yervand 


MARKHANBETOV Merey 


KAZ

77

3. HOLOBORODKO MYKYTA 


78

3. MARKHANBETOV Merey  


73

SARDALASHVILI Giorgi 


74

2. VALIZADA Gasim 


79

1. SARDALASHVILI Giorgi