# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ADROVIĆ Leon KOMENDA Ml. dečki G-5
2 ANDELIĆ Marieta Borsa Ml. deklice G-5
3 ANGELINI Luka ANKARAN Ml. dečki G-7
4 ARIFAJ Estea Ippon Ml. kadetinje -52
5 ASANOSKI Alen BEŽIGRAD St. dečki +66
6 AUDA Nina DUPLEK Ml. kadetinje -48
7 BAJC Žan KRŠKO Ml. dečki G-7
8 BALAŽIC Oskar MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -66
9 BALUNOVIĆ Petar Zrinski Čakovec Ml. dečki G-10
10 BARBER ALINA APOLON MARIBOR Ml. deklice G-7
11 BEBEK Ivana Borsa Ml. deklice G-3
12 BLAGAIĆ Luka BEŽIGRAD Ml. kadeti -81
13 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -55
14 BRANK Lenart BEŽIGRAD St. dečki -38
15 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI Ml. deklice G-3
16 BURJAN Patrik Bor TRATNJEK BELTINCI St. dečki -42
17 BUZOV Lamar BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -73
18 CAF Timotej BRANIK MARIBOR Ml. dečki G-2
19 CHAYNIKOV DMITRY BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -81
20 CIGLENEČKI Janž BEŽIGRAD St. dečki -46
21 CVIRN Enej KRŠKO St. dečki -46
22 DAJČMAN VAL ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. dečki G-6
23 DODAJ Sidorela Ippon St. deklice -44
24 DOGŠA Lara APOLON MARIBOR St. deklice -63
25 DOLINŠEK Aleks KRŠKO Ml. dečki G-8
26 DOLINŠEK Alan TATAMI Ml. dečki G-3
27 DOLINŠEK Steven TATAMI Ml. dečki G-3
28 DRAKSLER Nik BEŽIGRAD Ml. dečki G-10
29 DREN Jure IVO REYA St. dečki -60
30 DUJMIĆ Lena Borsa Ml. deklice G-4
31 DŽIDIĆ Karla Borsa Ml. deklice G-2
32 ELJON JARC NIK APOLON MARIBOR Ml. kadeti -60
33 FERJAN Nick Z'DEŽELE SANKAKU Ml. dečki G-3
34 FERKO KNEŽEVIČ Dejan APOLON MARIBOR St. dečki +66
35 FRANGEŽ Gal APOLON MARIBOR Ml. dečki G-11
36 GABOR Ria LENDAVA Ml. kadetinje -52
37 GAJIĆ Jevgenija ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadetinje -57
38 GARBAJS WATZAK Neli BEŽIGRAD Ml. kadetinje +70
39 GASHI Elita Ippon St. deklice -48
40 GOLOB Neža BEŽIGRAD Ml. deklice G-6
41 GOLOB ANŽE IMPOL St. dečki -60
42 GOMAZ Sara APOLON MARIBOR Ml. deklice G-4
43 GOŠNAK Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -42
44 GRAJFONER Niko DUPLEK St. dečki -66
45 GRANFOL Jurij TRATNJEK BELTINCI St. dečki -66
46 GREGORC Nejc TATAMI Ml. dečki G-10
47 HAZAK DAVID BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -55
48 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI Ml. kadetinje -63
49 HORVAT JAKOB GORIŠNICA Ml. dečki G-3
50 HRANILOVIĆ Fran Zrinski Čakovec Ml. dečki G-6
51 HRANILOVIĆ Lorenna Zrinski Čakovec Ml. kadetinje +70
52 HVALIČ Žiga GORICA Ml. kadeti -66
53 ILIĆ PAVLE KOMENDA Ml. dečki G-9
54 IVANOVIĆ Tadej ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. dečki G-11
55 JAJIĆ Nina 15.MAJ MAREZIGE Ml. deklice G-1
56 JALŠOVEC Nikola Zrinski Čakovec St. dečki -66
57 JAMER LARA ACRON SLOVENJ GRADEC St. deklice +63
58 JANKOVIČ CRNČEC Loren Zrinski Čakovec St. dečki -42
59 JERE Jurij MALA ŠOLA JUDA Ml. dečki G-1
60 JOVANOVIĆ Sara BEŽIGRAD St. deklice -52
61 JURAČ Isabella BRANIK MARIBOR Ml. deklice G-5
62 JURKIĆ Dodo Borsa Ml. dečki G-11
63 KARDOŠ Lana MURSKA SOBOTA Ml. deklice G-2
64 KAVNIK Maj ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -73
65 KELAVA Maja BEŽIGRAD Ml. kadetinje -52
66 KISELEV Maksim BEŽIGRAD St. dečki -38
67 KLADNIK VOLF ANEJ KOMENDA Ml. kadeti -60
68 KOCJAN Neža BEŽIGRAD Ml. kadetinje -52
69 KOJC Keno POLYTEAM Ml. kadeti -42
70 KOJC Kara POLYTEAM St. deklice -36
71 KOKOL Ben MURSKA SOBOTA Ml. dečki G-1
72 KOKOL MAKS GORIŠNICA Ml. dečki G-6
73 KOREN VERONIKA GORICA St. deklice +63
74 KOROŠEC Ostap BEŽIGRAD Ml. kadeti -81
75 KOROŠEC Volodja BEŽIGRAD Ml. dečki G-4
76 KORPAR JAKA-VITO GORIŠNICA Ml. dečki G-6
77 KOVŠE Marko BEŽIGRAD St. dečki -60
78 KOZOLE Miha KRŠKO Ml. dečki G-5
79 KOŠIR Alex BEŽIGRAD Ml. dečki G-1
80 KOŽELJ ENEJ BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
81 KREBS Vito ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki +66
82 KRIVEC Aleks ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -50
83 KRIŽNIK Eva APOLON HOČE St. deklice -52
84 KRIžOVNIK Teo ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki +66
85 KUGLER Nejc IVO REYA Ml. kadeti -66
86 KUKA Fiona Ippon Ml. kadetinje -57
87 KUKA Blin Ippon Ml. kadeti -81
88 KUKA Jon Ippon Ml. dečki G-1
89 KULIĆ Dženan TATAMI Ml. dečki G-3
90 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR Ml. kadeti +81
91 KUŠTER Brin APOLON MARIBOR St. dečki -55
92 LADINEK KAROLINA ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. deklice G-7
93 LEDINEK Sara APOLON MARIBOR Ml. deklice G-4
94 LEKO Ante Borsa Ml. dečki G-2
95 LESKOVŠEK Jure BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
96 LIPIČ Gabriel APOLON MARIBOR Ml. kadeti -81
97 LIPUš Nik APOLON MARIBOR St. dečki -42
98 LLONQARI Ruvejda Ippon Ml. kadetinje +70
99 LOKAR GROS MAJ KOMENDA Ml. kadeti -55
100 LOMOVŠEK KALAR An BEŽIGRAD St. dečki -50
101 LUKAČ Tia MURSKA SOBOTA Ml. deklice G-6
102 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA Ml. kadeti -55
103 MARINKO Samo BEŽIGRAD St. dečki -46
104 MARIĆ Nedeljko Borsa Ml. dečki G-8
105 MARIĆ Ina Borsa Ml. deklice G-1
106 MARKOVIĆ Maj GORICA St. dečki -66
107 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD Ml. dečki G-7
108 MARČINKO MATEVŽ BRANIK MARIBOR St. dečki +66
109 MECILOŠEK Fran BEŽIGRAD Ml. kadeti -66
110 MEDIČ Elina MALA ŠOLA JUDA Ml. deklice G-6
111 MEDMEš Tomaž Tobias TATAMI Ml. dečki G-1
112 MESIČEK NEŽA APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -52
113 MIHELIN GAŠPER TATAMI Ml. kadeti -55
114 MIHIĆ Borna Borsa Ml. dečki G-1
115 MILOŠIČ LAN DRAVA PTUJ St. dečki -46
116 MIRIĆ Enej BEŽIGRAD Ml. dečki G-3
117 MIRNIK Žiga BRANIK MARIBOR St. dečki -55
118 MIRNIK Jaka BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -60
119 MOLAN Tian KRŠKO Ml. dečki G-11
120 MRĐENOVIĆ MILAN BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
121 MUHIČ Miha APOLON MARIBOR St. dečki -55
122 MULEC Tilen DUPLEK Ml. kadeti -81
123 MURK Nika GORIŠNICA Ml. kadetinje -48
124 MUSAJ Erlule Ippon Ml. kadetinje -52
125 MUŠIČ PIA BRANIK MARIBOR St. deklice -40
126 NAJI Nala APOLON MARIBOR Ml. deklice G-5
127 NOVAK Iker Zrinski Čakovec Ml. dečki G-10
128 NOVAK Karlo Borsa Ml. dečki G-4
129 OJSTERŠEK Gaj KRŠKO St. dečki +66
130 OMRZEL Žana KRŠKO Ml. deklice G-6
131 PAHOR Žiga KOMENDA St. dečki -60
132 PAK Mai DRAVA PTUJ St. dečki -60
133 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadetinje -63
134 PAUMAN Anja ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadetinje -48
135 PAVLIČ Nik ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -66
136 PINTARIČ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -60
137 PIRC Aljaž KRŠKO St. dečki -55
138 PIVEC ŽIGA IMPOL St. dečki -50
139 PLOJ Taja BRANIK MARIBOR Ml. deklice G-1
140 POLANEC Žanet DRAVA PTUJ Ml. kadetinje -52
141 PONOMARENKO ROMAN Randori Odessa Ml. kadeti -60
142 POTOČNIK Jure IVO REYA St. dečki -42
143 POTOČNIK Ajda BEŽIGRAD Ml. kadetinje -57
144 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -81
145 PUHEK Tai Jan BEŽIGRAD St. dečki -55
146 PUHEK Lin Tia BEŽIGRAD Ml. deklice G-6
147 PURGAJ GAJ GORIŠNICA Ml. dečki G-3
148 PURGAJ Jaka GORIŠNICA St. dečki -66
149 RADOVIĆ NINO ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki +66
150 RAFOLT Aljoša APOLON MARIBOR Ml. dečki G-6
151 RAMADANI Meris Zrinski Čakovec Ml. dečki G-8
152 RAMADANI Anas Zrinski Čakovec Ml. dečki G-5
153 RAMIĆ LANA BRANIK MARIBOR St. deklice -36
154 RAZDEVŠEK Matic ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -55
155 RAZGORŠEK Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti +81
156 REICHT Patrick UNION Kirchbach Ml. dečki G-4
157 REK LUKA OPLOTNICA Ml. kadeti -73
158 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR St. deklice -44
159 REPNIK Ana APOLON MARIBOR Ml. deklice G-5
160 REŽONJA Rok Filip BEŽIGRAD St. dečki -66
161 RIBO Amar ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti +81
162 ROGL Grega APOLON MARIBOR St. dečki -42
163 ROME ULA TATAMI Ml. kadetinje +70
164 RONI Reshitaj Ippon St. dečki -50
165 RUDL ŽIGA APOLON MARIBOR St. dečki -50
166 RUMEŽ Matic TRATNJEK BELTINCI St. dečki -50
167 SAFIN NEO APOLON MARIBOR St. dečki -46
168 SAMEC Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -60
169 SARIĆ Luka DRAVA PTUJ St. dečki -60
170 SAVIĆ Stefan KOMENDA Ml. dečki G-5
171 SEIFRIED Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. dečki G-9
172 SELAN Paulina BEŽIGRAD St. deklice -52
173 SEP Sara LENDAVA St. deklice +63
174 SLEDIČ Lara APOLON MARIBOR St. deklice -44
175 SLOKAR Vito Borsa Ml. dečki G-1
176 SMAJIĆ ADI ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -60
177 SMODIŠ Luka MURSKA SOBOTA Ml. dečki G-2
178 SORšAK Živa APOLON MARIBOR St. deklice -48
179 SOVINC Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -50
180 STAROVASNIK Timeja KOMENDA St. deklice -48
181 STOJAN Tian IVO REYA St. dečki -46
182 STOJNIČ VIKTORIJA TATAMI Ml. kadetinje +70
183 STRŽINAR PETJA TATAMI Ml. kadetinje -70
184 TAŠKAR BELOGLAVEC Zarja ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadetinje -70
185 TELL GOLJA ANDREJ GORICA St. dečki -55
186 TOMAS Ema TATAMI Ml. deklice G-7
187 TOPAL Vladyslav BEŽIGRAD St. dečki -46
188 TRETNJAK Tilen BRANIK MARIBOR Ml. dečki G-2
189 TURK BERČNIK ANUŠA GORICA Ml. kadetinje -70
190 TUŠEK JAKA ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -55
191 UŠENIČNIK Aljaž POLYTEAM St. dečki -38
192 VALENČAK Žanin IVO REYA St. deklice -48
193 VANČEK Luka IMPOL Ml. kadeti -66
194 VASIČ VLADISLAV BRANIK MARIBOR St. dečki -66
195 VEBER GAL TATAMI Ml. dečki G-7
196 VEINHANDL Karim KOMENDA St. dečki -50
197 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA St. deklice -57
198 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ St. deklice -44
199 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA St. dečki +66
200 VODOVNIK UŠENIČNIK Matej TATAMI Ml. kadeti -60
201 VRLJIĆ Iva Borsa Ml. deklice G-1
202 VUJINIČ Mark APOLON MARIBOR St. dečki -42
203 VUČKO NIK MAJ TRATNJEK BELTINCI St. dečki -55
204 ZAJC Luka ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -66
205 ZALAR Lev MALA ŠOLA JUDA Ml. dečki G-2
206 ZALAR Maj BEŽIGRAD St. dečki -46
207 ZAVRŠNIK Maša ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadetinje -63
208 ZIJADE Enise Ippon St. deklice -48
209 ZIJADE Toska Ippon Ml. kadetinje -63
210 ZUPANIČ Jaka VRHNIKA St. dečki -60
211 ĆOSIĆ Gabrijel Borsa Ml. dečki G-10
212 ČEBULJ Maks BEŽIGRAD Ml. dečki G-5
213 ČERNE JANI APOLON MARIBOR St. dečki -42
214 ČERNE ANDRIJANIĆ Mark BEŽIGRAD St. dečki +66
215 ŠABEDER PORTENŠLAGER Lana BRANIK MARIBOR Ml. deklice G-3
216 ŠARAC Leona Borsa Ml. deklice G-5
217 ŠEGA Aljaž ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -55
218 ŠIMEK JERNEJ BRANIK MARIBOR Ml. dečki G-6
219 ŠKAFAR Rene MURSKA SOBOTA Ml. dečki G-2
220 ŠKERLAVAJ Brin TATAMI Ml. dečki G-3
221 ŠKRABAN Lana LENDAVA St. deklice +63
222 ŠKUTIR Toni Borsa Ml. dečki G-6
223 ŠPUNT Gaja POLYTEAM Ml. kadetinje -70
224 ŽAGAR Luka KOMENDA Ml. kadeti -66
225 ŽAKELJ PEČOVNIK Jaš KRŠKO Ml. dečki G-2
226 ŽIVIC Jaka BRANIK MARIBOR Ml. dečki G-10
227 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI Ml. dečki G-4
228 ŽLEBNIK KOLOŠA Arne BRANIK MARIBOR St. dečki -50
229 ŽNIDARIČ LUKA BRANIK MARIBOR St. dečki -66
230 ŽVAJKER Sara APOLON MARIBOR St. deklice -44
231 ŽVANUT ANA GORICA Ml. deklice G-2
232 ŽVANUT JAKOB GORICA Ml. dečki G-4
233 ŽVORC Jona Zrinski Čakovec St. dečki -46