COMPETITIONS | |
---|---|
BAUMGARTNOV PAS | 05.06. |
KADETSKI POKAL POREČ | 19.06. |
KADETSKI POKAL TEPLICE | 03.07. |
KADETSKI POKAL BUKAREŠTA | 17.07. |
EVROPSKO PRVENSTVO KADETI | 17.08. |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI IN KADETINJE | 25.09. |
KOROŠKA OPEN | 16.10. |
IRŠIČEV MEMORIAL | 30.10. |
NAGAOKA | 21.11. |
POKAL DUPLEKA | 27.11. |
# | PERSON | CLUB | SCORE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | PURNAT Nik | BEŽIGRAD | 635 | ||
2. | FÜRST ČRTANEC Tobias | BEŽIGRAD | 480 | ||
3. | HRIBAR Anej | BEŽIGRAD | 342 | ||
4. | KAVNIK Vid | ACRON SLOVENJ GRADEC | 260 | ||
5. | KOSTANJŠEK ŽAN | OPLOTNICA | 239 | ||
6. | ELJON JARC NIK | APOLON MARIBOR | 222 | ||
7. | LOKAR GROS MAJ | KOMENDA | 220 | ||
8. | KNAFLIČ ROK | APOLON MARIBOR | 200 | ||
9. | SUHADOLNIK LEV | ZMAJČKI | 192 | ||
10. | ROT Blaž | IMPOL | 162 | ||
11. | PERKO Urh | TRIGLAV KRANJ | 157 | ||
12. | KOŽELJ ENEJ | BEŽIGRAD | 120 | ||
12. | JUG Primož | IMPOL | 120 | ||
12. | OMAN Mark | TRIGLAV KRANJ | 120 | ||
13. | POŽEK Nik | TRIGLAV KRANJ | 112 | ||
14. | DRAŠLER TIM | BEŽIGRAD | 100 | ||
14. | VRHOVNIK ŽAN | OLIMPIJA | 100 | ||
15. | SIKOŠEK Gaber | GIB ŠIŠKA | 90 | ||
15. | DRUSANY Rok | SOKOL | 90 | ||
16. | KERLE Drago | Z'DEŽELE SANKAKU | 84 | ||
17. | KOMIČ Oliver | GIB ŠIŠKA | 80 | ||
17. | GRAHOVAC TJAN | APOLON MARIBOR | 80 | ||
17. | OGRIZEK Urh | Z'DEŽELE SANKAKU | 80 | ||
18. | JOSIPOVIĆ Stefan | Z'DEŽELE SANKAKU | 79 | ||
19. | ZUPAN Bor | TRIGLAV KRANJ | 72 | ||
20. | PERBIL Jaka | BEŽIGRAD | 70 | ||
20. | PODGORŠEK Martin | BEŽIGRAD | 70 | ||
21. | PIVK Jaka | TRIGLAV KRANJ | 62 | ||
22. | KAMENIK MIHA | ACRON SLOVENJ GRADEC | 60 | ||
22. | ŠKRGET Nejc | PARTIZAN LJUTOMER | 60 | ||
22. | KUZMA NIKO | PARTIZAN LJUTOMER | 60 | ||
22. | LENARTIČ Michael | IMPOL | 60 | ||
22. | WUDLER Nik | BRANIK MARIBOR | 60 | ||
22. | TOTAJ KORAB | APOLON MARIBOR | 60 | ||
23. | LJUBIJANKIĆ Kerim | Z'DEŽELE SANKAKU | 56 | ||
24. | KOMPARE GABERŠEK Matic | GIB ŠIŠKA | 54 | ||
24. | SLAPŠAK Julij Aleksander | OLIMPIJA | 54 | ||
25. | DEKLEVA Urban | 15.MAJ MAREZIGE | 50 | ||
26. | GOMAZ Vid | APOLON MARIBOR | 49 | ||
26. | JAKLIN Samo | LENDAVA | 49 | ||
27. | PODOBNIK Jošt | BEŽIGRAD | 40 | ||
27. | CHAYNIKOV DMITRY | BRANIK MARIBOR | 40 | ||
28. | ŠTULAR Jure | BEŽIGRAD | 37 | ||
28. | AHAČIČ Pavel | OLIMPIJA | 37 | ||
29. | JONTES Matic | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 35 | ||
29. | MESIČEK Matija | APOLON MARIBOR | 35 | ||
30. | DE COSTER Miha | TATAMI | 33 | ||
30. | MULEC Tilen | DUPLEK | 33 | ||
30. | ŠUŠKOVIĆ Marko | GOLOVEC | 33 | ||
31. | MAHMUTOVIĆ Alen | OLIMPIJA | 30 | ||
31. | BRECL Tim | OLIMPIJA | 30 | ||
31. | LUKŠIČ Luka | KOMENDA | 30 | ||
31. | BOGDANOV Ernst | Z'DEŽELE SANKAKU | 30 | ||
31. | MEDVED Tjaž | VELENJE | 30 | ||
32. | STRELEC GORŠE Tian | OLIMPIJA | 29 | ||
33. | FRANK Žan | VRHNIKA | 26 | ||
33. | KLARIĆ Žiga | KOMENDA | 26 | ||
33. | KOS Timotej | IMPOL | 26 | ||
34. | ŠTEFAN MATEVŽ | BEŽIGRAD | 24 | ||
34. | POTREBUJEŠ Matevž | VRHNIKA | 24 | ||
34. | PEVEC GAŠPER | SHIDO | 24 | ||
34. | ROUSSAKIS Enias | BEŽIGRAD | 24 | ||
34. | PAVLIČ Nik | ACRON SLOVENJ GRADEC | 24 | ||
34. | ŽERDIN Luka | LENDAVA | 24 | ||
34. | LANG DAVID | MURSKA SOBOTA | 24 | ||
34. | ZUPAN Luka | TRIGLAV KRANJ | 24 | ||
35. | VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž | IZOLA | 20 | ||
35. | REMŠKAR Tevž | BEŽIGRAD | 20 | ||
35. | KARAMETA Andi | DRAVA PTUJ | 20 | ||
35. | PLEVANČ Ambrož | KRŠKO | 20 | ||
36. | KAVNIK Maj | ACRON SLOVENJ GRADEC | 17 | ||
36. | GARB Maj | BRANIK MARIBOR | 17 | ||
36. | SVETEK Jan | GOLOVEC | 17 | ||
37. | POTOČNIK MIHA | BRANIK MARIBOR | 15 | ||
38. | ŠKRBENTA Rok | PARTIZAN LJUTOMER | 12 | ||
38. | BELIGA Jon | BEŽIGRAD | 12 | ||
38. | ROMIH Jernej | Z'DEŽELE SANKAKU | 12 | ||
38. | MOČNIK Lovro | SOKOL | 12 | ||
38. | AJDIČ Aljaž | DRAVA PTUJ | 12 | ||
38. | RAZGORŠEK Ožbej | ACRON SLOVENJ GRADEC | 12 | ||
38. | KUKOVIČ Urh | Z'DEŽELE SANKAKU | 12 | ||
38. | GOMAZ ROK | APOLON MARIBOR | 12 | ||
38. | MARIČ Ažbe | TRIGLAV KRANJ | 12 | ||
38. | FERLAN Maks | GOLOVEC | 12 | ||
38. | KOGOVŠEK Bernard | OLIMPIJA | 12 | ||
39. | ŠULER Žak | ACRON SLOVENJ GRADEC | 9 | ||
39. | KROTKO Oli | BEŽIGRAD | 9 | ||
39. | ŠUMAK VID | BEŽIGRAD | 9 | ||
39. | KOCJANC Vid | BEŽIGRAD | 9 | ||
39. | KUGLER Nejc | IVO REYA | 9 | ||
39. | MEDVED Rok | VELENJE | 9 | ||
39. | PUŠNIK VID | VELENJE | 9 | ||
40. | MALOVRH MANFREDA Žan | BEŽIGRAD | 0 | ||
40. | PANIČ UROŠ | BEŽIGRAD | 0 | ||
40. | WALAND Samo | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 0 | ||
40. | ŠKOFIČ MARK | GIB ŠIŠKA | 0 | ||
40. | PUŠNIK Maj | SOKOL | 0 | ||
40. | KAUČIČ ROPRET Andraž | TRIGLAV KRANJ | 0 | ||
40. | ZORKO BORUT | BEŽIGRAD | 0 | ||
40. | URH ŠTRAVS | SHIDO | 0 | ||
40. | KOROŠEC Ostap | BEŽIGRAD | 0 | ||
40. | OCEPEK NEJC | BEŽIGRAD | 0 | ||
40. | CIMERMAN LUKA | BEŽIGRAD | 0 | ||
40. | MIRNIK Jaka | BRANIK MARIBOR | 0 | ||
40. | ŠUDE Aljaž | POLYTEAM | 0 | ||
40. | TRILER Žan | GOLOVEC | 0 | ||
40. | MACEDONI Gašper | TATAMI | 0 | ||
40. | GASHI Januz | OLIMPIJA | 0 | ||
40. | SIMONOVIĆ David | BEŽIGRAD | 0 | ||
40. | VIDMAR Val | OLIMPIJA | 0 | ||
40. | IMŠIROVIĆ Aziz | IVO REYA | 0 | ||
40. | KARANJAC KROFLIČ Tito | POLYTEAM | 0 | ||
40. | MAVER Tej | BEŽIGRAD | 0 | ||
40. | MLINARIČ Maj | LENDAVA | 0 | ||
40. | BLAGAIĆ Luka | BEŽIGRAD | 0 | ||
40. | SERNEC FILIP | TATAMI | 0 | ||
40. | GLUŠIČ ŽAN | VELENJE | 0 |