COMPETITIONS | |
---|---|
MASTERS DOHA | 11.01. |
GRAND SLAM TEL AVIV | 18.02. |
CONTINENTAL OPEN PRAGA | 27.02. |
GRAND SLAM TASHKENT | 05.03. |
1. slovenska judo liga | 13.03. |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE | 20.03. |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI | 20.03. |
GRAND SLAM TBILISI | 26.03. |
GRAND SLAM ANTALYA | 01.04. |
EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI | 16.04. |
KONTINETALNI OPEN ZAGREB | 01.05. |
GRAND SLAM KAZAN | 05.05. |
DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDO KATAH | 23.05. |
DRŽAVNO PRVENSTVO INKLUZIVNI JUDO V KATAH | 23.05. |
BAUMGARTNOV PAS | 05.06. |
SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI | 06.06. |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI | 26.06. |
JUNIOR & SENIOR KOROŠKA OPEN | 03.07. |
EVROPSKO PRVENSTVO KATE | 03.07. |
OLIMPIJSKE IGRE TOKIO | 24.07. |
EVROPSKI POKAL ORENBURG | 07.08. |
KONTINETALNI OPEN SARAJEVO | 18.09. |
GRAND PRIX ZAGREB | 24.09. |
EVROPSKI POKAL DUBOVNIK | 16.10. |
GRAND SLAM PARIZ | 16.10. |
KONTINETALNI OPEN MALAGA | 23.10. |
IRŠIČEV MEMORIAL | 30.10. |
2. slovenska judo liga | 06.11. |
NAGAOKA | 21.11. |
GRAND SLAM ABU DHABI | 26.11. |
# | PERSON | CLUB | SCORE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | MARINIČ ENEJ | BRANIK MARIBOR | 1710 | ||
2. | DRAGIČ Vito | IMPOL | 1458 | ||
3. | ŠTARKEL David | IMPOL | 1032 | ||
4. | HOJAK Martin | BEŽIGRAD | 918 | ||
5. | GOSTENČNIK Aljaž | ACRON SLOVENJ GRADEC | 825 | ||
6. | GOMBOC Adrian | BEŽIGRAD | 765 | ||
7. | FÜRST ČRTANEC Tobias | BEŽIGRAD | 720 | ||
8. | LACKOVIČ Narsej | PARTIZAN LJUTOMER | 600 | ||
9. | PURNAT Nik | BEŽIGRAD | 540 | ||
10. | KRAŠOVEC DARKO | SOKOL | 518 | ||
11. | HERCOG Rene | APOLON MARIBOR | 510 | ||
12. | BERTALANIČ ŽIŽEK Gal | BRANIK MARIBOR | 396 | ||
13. | MEHIČ Benjamin | SOKOL | 383 | ||
14. | BRENCE Miha | IMPOL | 360 | ||
14. | VIDMAR Matej | BEŽIGRAD | 360 | ||
14. | KUKOVICA David | BRANIK MARIBOR | 360 | ||
14. | MESARIČ Robert | RAVNE | 360 | ||
14. | MESARIČ David | ACRON SLOVENJ GRADEC | 360 | ||
15. | KNAFLIČ ROK | APOLON MARIBOR | 300 | ||
15. | BROD Žiga | BEŽIGRAD | 300 | ||
15. | VEZJAK Jaro | BRANIK MARIBOR | 300 | ||
16. | KOŽAR Rene | Z'DEŽELE SANKAKU | 296 | ||
17. | ČRETNIK Andraž | Z'DEŽELE SANKAKU | 282 | ||
17. | MECILOŠEK Juš | BEŽIGRAD | 282 | ||
18. | KELAVA Goran | BEŽIGRAD | 270 | ||
18. | VUČINA Alen | OPLOTNICA | 270 | ||
19. | HERKOVIČ NACE | ACRON SLOVENJ GRADEC | 240 | ||
19. | BANDUR BLAŽ | APOLON MARIBOR | 240 | ||
19. | KLOPČIČ Urh | GIB ŠIŠKA | 240 | ||
20. | BOŽENK Žan | ACRON SLOVENJ GRADEC | 225 | ||
20. | PLANTAK Aljaž | Z'DEŽELE SANKAKU | 225 | ||
21. | BRODEJ Janoš | Z'DEŽELE SANKAKU | 222 | ||
21. | VEZJAK Peter | BRANIK MARIBOR | 222 | ||
22. | KOKALJ Gašper | ŽIRI | 210 | ||
22. | VRHOVNIK Marko | OLIMPIJA | 210 | ||
23. | PREVOLŠEK Vinko | ACRON SLOVENJ GRADEC | 203 | ||
24. | AMIDŽIČ Damir | DRAVA PTUJ | 201 | ||
25. | KARAKAŠ MARKO | BRANIK MARIBOR | 182 | ||
26. | PLEŠNIK Rok | Z'DEŽELE SANKAKU | 180 | ||
26. | LAH Nejc | GOLOVEC | 180 | ||
26. | KELC Tim | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 180 | ||
26. | TRBOVC Matjaž | Z'DEŽELE SANKAKU | 180 | ||
26. | ZADRAVEC Gabriel | BRANIK MARIBOR | 180 | ||
26. | PLAZNIK LUKA | RAVNE | 180 | ||
26. | GOSTENČNIK Žan | RAVNE | 180 | ||
27. | HRIBAR Anej | BEŽIGRAD | 162 | ||
28. | DENŠA Luka | PARTIZAN LJUTOMER | 156 | ||
28. | KOKOTOVIČ Staš | DUPLEK | 156 | ||
29. | KOMIČ Klavdij | GIB ŠIŠKA | 150 | ||
30. | MARKOVIČ Žan | IMPOL | 141 | ||
30. | MAROH Luka | GORIŠNICA | 141 | ||
31. | PEČNIK Nace | ACRON SLOVENJ GRADEC | 132 | ||
32. | DAJČMAN Jaša | DRAVA PTUJ | 126 | ||
33. | CAF Rok | BRANIK MARIBOR | 123 | ||
34. | TOPLAK Tim | BEŽIGRAD | 120 | ||
34. | PERKOVIČ Luka | DRAVA PTUJ | 120 | ||
34. | BERGANT Adam | Z'DEŽELE SANKAKU | 120 | ||
34. | ŠAJHER KOVAČIČ Denis | BRANIK MARIBOR | 120 | ||
35. | JUG Primož | IMPOL | 117 | ||
36. | OGRIZEK Urh | Z'DEŽELE SANKAKU | 116 | ||
37. | KAVČIČ Lovro | Z'DEŽELE SANKAKU | 111 | ||
38. | PERBIL Jaka | BEŽIGRAD | 108 | ||
38. | ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik | BEŽIGRAD | 108 | ||
39. | PERKO Urh | TRIGLAV KRANJ | 105 | ||
40. | DEMŠAR Tim | IMPOL | 102 | ||
41. | DEDIČ Luka | GOLOVEC | 95 | ||
42. | SUHADOLNIK LEV | ZMAJČKI | 90 | ||
42. | ŠTEFAN MATEVŽ | BEŽIGRAD | 90 | ||
42. | ŠINDIČ Gašper | BEŽIGRAD | 90 | ||
42. | IMŠIROVIĆ Aziz | IVO REYA | 90 | ||
42. | VERBIČ Matic | GIB ŠIŠKA | 90 | ||
42. | ŠIMENC Jaka | GIB ŠIŠKA | 90 | ||
42. | LOKAR GROS MAJ | KOMENDA | 90 | ||
42. | RECEK Luka | POLYTEAM | 90 | ||
42. | LENARTIČ Michael | IMPOL | 90 | ||
42. | AJDIČ Aljaž | DRAVA PTUJ | 90 | ||
42. | KOSTANJŠEK ŽAN | OPLOTNICA | 90 | ||
42. | DAVID Matej | SOKOL | 90 | ||
43. | MIHALJEVIĆ Tomo | POLYTEAM | 87 | ||
44. | KRIŽANEC Gašper | IMPOL | 78 | ||
45. | KAUČIČ ROPRET Andraž | TRIGLAV KRANJ | 75 | ||
46. | KAVČIČ Jaka | BEŽIGRAD | 72 | ||
46. | VREČAR Žiga | BEŽIGRAD | 72 | ||
46. | TACAR Ambrož | GIB ŠIŠKA | 72 | ||
46. | BARBOLIN Ilya | GOLOVEC | 72 | ||
46. | KUZMA NIKO | PARTIZAN LJUTOMER | 72 | ||
46. | MATVOZ Martin | BRASLOVČE | 72 | ||
46. | ŠULER Žak | ACRON SLOVENJ GRADEC | 72 | ||
46. | JURKOVIČ Marko | GIB ŠIŠKA | 72 | ||
47. | KLARIĆ Žiga | KOMENDA | 71 | ||
48. | OBLAK Andraž | GIB ŠIŠKA | 60 | ||
48. | KAMENIK MIHA | ACRON SLOVENJ GRADEC | 60 | ||
48. | ROGELJ Maks | GIB ŠIŠKA | 60 | ||
48. | TRIVUNOVIĆ Siniša | TATAMI | 60 | ||
48. | MEĐERAL Ivan | GIB ŠIŠKA | 60 | ||
48. | DESCAMPS Gaston | SOKOL | 60 | ||
48. | SALANOVIĆ Amar | GOLOVEC | 60 | ||
48. | KOJC Robert | POLYTEAM | 60 | ||
48. | KRIŽANIČ Franc | POLYTEAM | 60 | ||
49. | ROT Blaž | IMPOL | 56 | ||
50. | DE COSTER Miha | TATAMI | 52 | ||
51. | MARGUČ Tim | BEŽIGRAD | 51 | ||
51. | DUKARIČ Anej | IMPOL | 51 | ||
51. | VRHOVNIK ŽAN | ZMAJČKI | 51 | ||
51. | KAIZER Žan | ACRON SLOVENJ GRADEC | 51 | ||
51. | JASENC Tilen | BEŽIGRAD | 51 | ||
52. | ŽVAJKER Miran | APOLON MARIBOR | 45 | ||
52. | GROBELNIK Tomaž | APOLON MARIBOR | 45 | ||
52. | TEVŽ JAKA | VELENJE | 45 | ||
52. | DEKLEVA Urban | 15.MAJ MAREZIGE | 45 | ||
52. | FAZLIĆ Ervin | GOLOVEC | 45 | ||
52. | PEČNIKAR Martin | SOKOL | 45 | ||
52. | COLARIČ ALJAŽ | SOKOL | 45 | ||
52. | PESTOTNIK Tina | SOKOL | 45 | ||
53. | TEŠANOVIĆ Luka | TATAMI | 36 | ||
53. | KROTKO Oli | BEŽIGRAD | 36 | ||
53. | KAVNIK Vid | ACRON SLOVENJ GRADEC | 36 | ||
53. | DRAŠLER TIM | BEŽIGRAD | 36 | ||
53. | BOLKO Urban | IMPOL | 36 | ||
53. | STRAŽAR Maks | BEŽIGRAD | 36 | ||
53. | GRDADOLNIK Žiga | BRANIK MARIBOR | 36 | ||
53. | KAPUN Marko | BRANIK MARIBOR | 36 | ||
53. | BOGDANOV Ernst | Z'DEŽELE SANKAKU | 36 | ||
53. | MARKIČ Nejc | TRIGLAV KRANJ | 36 | ||
53. | PIVK Jaka | TRIGLAV KRANJ | 36 | ||
54. | TANŠEK Jaka | IVO REYA | 30 | ||
54. | LUKŠIČ Luka | KOMENDA | 30 | ||
54. | PERKO Anej | OLIMPIJA KRMELJ | 30 | ||
54. | MARČETA Sergej | IZOLA | 30 | ||
55. | URH ŠTRAVS | SHIDO | 26 | ||
55. | PEVEC GAŠPER | SHIDO | 26 | ||
55. | ANTUNIČEVIČ Luka | TATAMI | 26 | ||
55. | ANTOLINC Jure | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 26 | ||
55. | POŽEK Nik | TRIGLAV KRANJ | 26 | ||
56. | MULEC Tilen | DUPLEK | 23 | ||
56. | YANKOVSKYY Andrej | ACRON SLOVENJ GRADEC | 23 | ||
56. | SVETEK Jan | GOLOVEC | 23 | ||
57. | GORŠE David | POLYTEAM | 18 | ||
57. | PURGAJ Bojan | GORIŠNICA | 18 | ||
57. | MEDVED Rok | VELENJE | 18 | ||
57. | JELAŠ VID | VELENJE | 18 | ||
57. | HOSTIČ DAVID | VELENJE | 18 | ||
57. | KARANJAC KROFLIČ Tito | POLYTEAM | 18 | ||
57. | KAVNIK Maj | ACRON SLOVENJ GRADEC | 18 | ||
58. | KOGOVŠEK Bernard | OLIMPIJA | 0 | ||
58. | KERLE Drago | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
58. | ŠKRBENTA Rok | PARTIZAN LJUTOMER | 0 | ||
58. | SIMONOVIĆ David | BEŽIGRAD | 0 | ||
58. | MEDMEŠ Matej-Mathias | TATAMI | 0 | ||
58. | ŠKRGET Nejc | PARTIZAN LJUTOMER | 0 | ||
58. | BELTRAM Nik | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
58. | PUŠNIK Maj | SOKOL | 0 | ||
58. | ARKO Arne | GIB ŠIŠKA | 0 | ||
58. | PROKOFJEV - LAMPE Aljoša | GOLOVEC | 0 | ||
58. | ŠTOBER URH | VELENJE | 0 | ||
58. | POŽEK Žan | TRIGLAV KRANJ | 0 | ||
58. | MIHELIČ Petja | GOLOVEC | 0 | ||
58. | KORŽE KLEMEN | BRANIK MARIBOR | 0 | ||
58. | MOČNIK Lovro | SOKOL | 0 | ||
58. | LJUBIJANKIĆ Kerim | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
58. | DIVJAK Jan | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
58. | TOTAJ KORAB | APOLON MARIBOR | 0 | ||
58. | TRUNK Niko | GORIŠNICA | 0 | ||
58. | PODOBNIK Jošt | BEŽIGRAD | 0 | ||
58. | KUHAR URBAN | VELENJE | 0 | ||
58. | MEDVED Tjaž | VELENJE | 0 | ||
58. | HODNIK Nejc | ACRON SLOVENJ GRADEC | 0 | ||
58. | VRHOVEC Jakob | POLYTEAM | 0 | ||
58. | EKART Luka | BRANIK MARIBOR | 0 | ||
58. | ŽAGAR Luka | KOMENDA | 0 | ||
58. | VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž | IZOLA | 0 | ||
58. | BRMEŽ Sašo | BRANIK MARIBOR | 0 | ||
58. | ŠUDE Aljaž | POLYTEAM | 0 | ||
58. | MALLY Matej | KOMENDA | 0 | ||
58. | PLANTARIČ Jakob | KOMENDA | 0 | ||
58. | KAJTAZOVIČ Benjamin | GOLOVEC | 0 | ||
58. | HAZDOVAC Jaka | OLIMPIJA KRMELJ | 0 |