DATUM TEKMOVANJE POKAL
03.12 NOVOLETNI TURNIR
Kajuhova ulica 2, 3000 Celje
Tekmovalcev: 251
Borb: 385
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Ml. dečki
Ml. deklice
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
03.12. 15:02
03.12 POKAL IVO REYA
Kajuhova ulica 2, 3000 Celje
Tekmovalcev: 44
Borb: 66
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
03.12. 14:15
20.11 NAGAOKA
Na gaju 2, 1000 Ljubljana
Tekmovalcev: 280
Borb: 509
Člani
Članice
Ml. člani
Ml. članice
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
20.11. 15:46
19.11 MINI NAGAOKA
Na gaju 2, 1000 Ljubljana
Tekmovalcev: 443
Borb: 783
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Rezultati vpisani
19.11. 16:47
19.11 KADETSKI POKAL GYOR
Györ
Tekmovalcev: 380
Borb: 709
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
22.11. 14:08
12.11 POKAL DUPLEKA
2241 Spodnji Duplek
Tekmovalcev: 301
Borb: 458
Kadeti
Kadetinje
Ml. dečki
Ml. deklice
St. dečki
St. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
12.11. 15:42
05.11 IRŠIČ 2022
Mladinska ulica 29, 2000 Maribor
Tekmovalcev: 248
Borb: 422
Člani
Članice
Kadeti
Kadetinje
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Rezultati vpisani
07.11. 07:29
04.11 BAKU GRAND SLAM
Baku
Tekmovalcev: 366
Borb: 602
Člani
Članice
Rezultati vpisani
07.11. 08:12
31.10 PERTH OCEANIA OPEN
Perth
Tekmovalcev: 127
Borb: 200
Člani
Članice
Rezultati vpisani
02.11. 09:21
29.10 KADETSKI POKAL KOPER
6000 Koper - Capodistria
Tekmovalcev: 331
Borb: 567
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
02.11. 08:39
28.10 EVROPSKO PRVENSTVO U23
Sarajevo
Tekmovalcev: 300
Borb: 482
Ml. člani
Ml. članice
Rezultati vpisani
02.11. 08:38
22.10 "Zavarovalnica Sava" KOROŠKA OPEN
Kopališka ulica 27, 2380 Slovenj Gradec
Tekmovalcev: 570
Borb: 1094
Kadeti
Kadetinje
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Rezultati vpisani
15.11. 07:34
22.10 KADETSKI POKAL RIGA
Riga
Tekmovalcev: 184
Borb: 372
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
24.10. 07:24
21.10 ABU DHABI GRAND SLAM
Abu Dabi
Tekmovalcev: 414
Borb: 634
Člani
Članice
Rezultati vpisani
24.10. 07:29
15.10 EVROPSKI POKAL MALAGA
Málaga
Tekmovalcev: 280
Borb: 594
Člani
Članice
Rezultati vpisani
17.10. 07:21
15.10 POKAL BELTINCEV
Puconci 178, 9201 Puconci
Tekmovalcev: 117
Borb: 198
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
15.10. 10:12
08.10 POKAL KOMENDE
1218 Komenda
Tekmovalcev: 351
Borb: 634
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Kadeti
Kadetinje
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
07.11. 10:01
08.10 CLUJ-NAPOCA JUNIOR EUROPEAN CUP
Cluj-Napoca
Tekmovalcev: 125
Borb: 274
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
10.10. 08:42
06.10 SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI
Taškent
Tekmovalcev: 571
Borb: 906
Člani
Članice
Rezultati vpisani
17.10. 07:18
01.10 EVROPSKI POKAL CELJE – PODCETRTEK
3254 Podčetrtek
Tekmovalcev: 250
Borb: 481
Člani
Članice
Rezultati vpisani
03.10. 08:34
24.09 JUDO PRLEKIJA OPEN
Grossmanova ulica 7, 9240 Ljutomer
Tekmovalcev: 211
Borb: 338
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Rezultati vpisani
24.09. 14:16
17.09 POKAL OPLOTNICE
2317 Oplotnica
Tekmovalcev: 170
Borb: 248
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
17.09. 12:31
15.09 EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI
Praga
Tekmovalcev: 349
Borb: 554
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
19.09. 09:06
13.09 Svetovno prvenstvo v judo katah
30 Krakov
Tekmovalcev: 8
Borb: 0
Člani
Članice
Rezultati vpisani
16.09. 12:15
10.09 RICCIONE EUROPEAN OPEN
42010 Lignano
Tekmovalcev: 376
Borb: 634
Člani
Članice
Rezultati vpisani
12.09. 06:52
03.09 OBERWART EUROPEAN OPEN
7400 Oberwart
Tekmovalcev: 283
Borb: 386
Člani
Članice
Rezultati vpisani
05.09. 07:03
27.08 EVROPSKI POKAL COIMBRA
Coimbra
Tekmovalcev: 135
Borb: 345
Člani
Članice
Rezultati vpisani
29.08. 07:07
24.08 SVETOVNO PRVENSTVO KADETI
Sarajevo
Tekmovalcev: 483
Borb: 752
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
29.08. 07:19
10.08 SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI
Guayaquil
Tekmovalcev: 373
Borb: 554
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
18.08. 08:53
06.08 Državno prvenstvo v judo katah
6310 Izola - Isola
Tekmovalcev: 92
Borb: 0
Člani
Članice
Rezultati vpisani
30.11. 13:53
06.08 EVROPSKI POKAL RIGA
Riga
Tekmovalcev: 108
Borb: 225
Članice
Člani
Rezultati vpisani
08.08. 08:34
24.07 EYOF
Banská Bystrica
Tekmovalcev: 297
Borb: 551
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
18.08. 10:27
23.07 MLADINSKI POKAL PRAGUE
Praga
Tekmovalcev: 222
Borb: 440
Mladinke
Mladinci
Rezultati vpisani
25.07. 09:19
16.07 MLADINSKI POKAL PAKS
Paks
Tekmovalcev: 380
Borb: 666
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
28.09. 13:05
16.07 EVROPSKI POKAL WINTERTHUR
Winterthur
Tekmovalcev: 206
Borb: 356
Člani
Članice
Rezultati vpisani
18.07. 08:47
15.07 GRAND PRIX ZAGREB
Zagreb
Tekmovalcev: 477
Borb: 746
Člani
Članice
Rezultati vpisani
18.07. 08:22
08.07 BUDAPEST GRAND SLAM
Budimpešta
Tekmovalcev: 406
Borb: 634
Člani
Članice
Rezultati vpisani
11.07. 07:05
02.07 Junior & Senior Koroška Open 2022
Koroška cesta 51, 2370 Dravograd
Tekmovalcev: 139
Borb: 236
Člani
Članice
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
02.07. 13:52
02.07 CLUJ-NAPOCA EUROPEAN OPEN
Cluj-Napoca
Tekmovalcev: 202
Borb: 298
Člani
Članice
Rezultati vpisani
04.07. 08:48
29.06 MEDITERANSKE IGRE
Oran
Tekmovalcev: 157
Borb: 322
Člani
Članice
Rezultati vpisani
14.07. 07:28
25.06 MLADINSKI POKAL BANJA LUKA
78000 Banjaluka
Tekmovalcev: 226
Borb: 417
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
27.06. 08:04
24.06 ULAANBAATAR GRAND SLAM
Ulan Bator
Tekmovalcev: 255
Borb: 394
Člani
Članice
Rezultati vpisani
27.06. 07:32
23.06 EVROPSKO PRVENSTVO KADETI
Poreč
Tekmovalcev: 420
Borb: 884
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
27.06. 07:59
11.06 BAUMGARTNOV PAS
Mladinska ulica 29, 2000 Maribor
Tekmovalcev: 149
Borb: 153
Člani
Članice
Kadeti
Kadetinje
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Rezultati vpisani
11.06. 14:07
11.06 MADRID EUROPEAN OPEN
Madrid
Tekmovalcev: 426
Borb: 618
Člani
Članice
Rezultati vpisani
13.06. 06:27
04.06 MLADINSKI POKAL GRAZ
Gradec
Tekmovalcev: 511
Borb: 902
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
06.06. 08:21
04.06 POKAL KRŠKO
8270 Krško
Tekmovalcev: 172
Borb: 267
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
06.06. 04:57
03.06 TBILISI GRAND SLAM
Tbilisi
Tekmovalcev: 278
Borb: 474
Člani
Članice
Rezultati vpisani
06.06. 08:15
28.05 KADETSKI POKAL COIMBRA
Coimbra
Tekmovalcev: 299
Borb: 600
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
30.05. 06:44
22.05 PALIJEV MEMORIAL
Drenikova ulica 32, 1000 Ljubljana
Tekmovalcev: 171
Borb: 250
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
22.05. 11:34
21.05 MLADINSKI POKAL MALAGA
Málaga
Tekmovalcev: 320
Borb: 633
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
23.05. 07:52
21.05 KADETSKI POKAL BIELSKO BIALA
43 Bielsko-Biala
Tekmovalcev: 469
Borb: 831
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
23.05. 07:57
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
Rakovlje 15b, 3314 Braslovče
Tekmovalcev: 86
Borb: 142
Ml. člani
Ml. članice
Rezultati vpisani
14.05. 11:24
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI in ST. DEKLICE
Rakovlje 15b, 3314 Braslovče
Tekmovalcev: 219
Borb: 373
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
14.05. 16:20
07.05 EVROPSKI POKAL SARAJEVO
Sarajevo
Tekmovalcev: 237
Borb: 498
Člani
Članice
Rezultati vpisani
09.05. 11:31
07.05 APOLON OPEN
Šolska ulica 10, 2311 Hoče
Tekmovalcev: 823
Borb: 1521
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
07.05. 20:42
07.05 KADETSKI POKAL BUCHAREST
Cluj-Napoca
Tekmovalcev: 348
Borb: 639
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
09.05. 11:36
07.05 MLADINSKI POKAL NANTERRE
92000 Nanterre
Tekmovalcev: 310
Borb: 594
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
09.05. 11:30
29.04 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI
Sofija
Tekmovalcev: 361
Borb: 602
Člani
Članice
Rezultati vpisani
03.05. 06:53
23.04 EVROPSKI POKAL DUBROVNIK
Dubrovnik
Tekmovalcev: 235
Borb: 422
Člani
Članice
Rezultati vpisani
24.04. 22:04
23.04 KADETSKI POKAL STRASBOURG
Strasbourg
Tekmovalcev: 350
Borb: 644
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
25.04. 08:01
23.04 MLADINSKI POKAL POZNAN
62 Poznanj
Tekmovalcev: 288
Borb: 513
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
25.04. 09:04
16.04 POKAL BEŽIGRADA
Ljubljana
Tekmovalcev: 488
Borb: 922
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Rezultati vpisani
16.04. 16:34
09.04 POKAL PTUJA
2250 Ptuj
Tekmovalcev: 290
Borb: 430
Ml. člani
Ml. članice
Mladinci
Mladinke
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
09.04. 16:18
09.04 KADETSKI POKAL TEPLICE
Teplice
Tekmovalcev: 562
Borb: 916
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
11.04. 09:50
09.04 MLADINSKI POKAL LIGNANO
33054 Lignano Sabbiadoro
Tekmovalcev: 292
Borb: 598
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
11.04. 10:19
02.04 POKAL NOVEGA MESTA
Kettejev drevored 2, 8000 Novo mesto
Tekmovalcev: 210
Borb: 290
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Rezultati vpisani
04.04. 07:13
01.04 ANTALYA GRAND SLAM
Antalya
Tekmovalcev: 525
Borb: 842
Člani
Članice
Rezultati vpisani
04.04. 07:32
27.03 POKAL GORICE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Tekmovalcev: 456
Borb: 719
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
St. dečki
St. deklice
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Rezultati vpisani
27.03. 16:51
26.03 MLADINSKI POKAL ATHENS
Atene
Tekmovalcev: 300
Borb: 590
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
28.03. 10:06
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Tekmovalcev: 108
Borb: 200
Člani
Članice
Rezultati vpisani
26.03. 14:19
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Tekmovalcev: 186
Borb: 327
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Rezultati vpisani
26.03. 19:45
19.03 MLADINSKI POKAL COIMBRA
Coimbra
Tekmovalcev: 391
Borb: 705
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
25.04. 08:56
12.03 KADETSKI POKAL ZAGREB
Zagreb
Tekmovalcev: 674
Borb: 1164
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
14.03. 09:04
12.03 POKAL MURSKE SOBOTE
9000 Murska Sobota
Tekmovalcev: 216
Borb: 401
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
12.03. 14:52
06.03 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
Jobstova cesta 22a, 4226 Žiri
Tekmovalcev: 164
Borb: 291
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
06.03. 14:07
05.03 POKAL ŽIROV
4226 Žiri
Tekmovalcev: 372
Borb: 605
St. dečki
St. deklice
Ml. dečki
Ml. deklice
Ml. cicibani U8
Ml. cicibanke U8
Ml. cicibani U10
Ml. cicibanke U10
Rezultati vpisani
05.03. 17:17
05.03 PRAGUE EUROPEAN OPEN
Praga
Tekmovalcev: 525
Borb: 778
Člani
Članice
Rezultati vpisani
07.03. 08:39
20.02 Pokal Guštanj Open 2022
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Tekmovalcev: 237
Borb: 421
Ml. dečki
Ml. deklice
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
20.02. 14:39
19.02 KADETSKI POKAL FUENGIROLA
29640 Fuengirola
Tekmovalcev: 229
Borb: 415
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
21.02. 08:39
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Tekmovalcev: 149
Borb: 261
Mladinci
Mladinke
Rezultati vpisani
19.02. 13:20
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Tekmovalcev: 54
Borb: 80
Člani
Članice
Rezultati vpisani
19.02. 15:05
17.02 TEL AVIV GRAND SLAM
Tel Aviv
Tekmovalcev: 298
Borb: 458
Članice
Člani
Rezultati vpisani
21.02. 08:44
12.02 CONTINENTAL OPEN SARAJEVO
Sarajevo
Tekmovalcev: 321
Borb: 522
Člani
Članice
Rezultati vpisani
14.02. 10:07
12.02 KADETSKI POKAL LIGNANO
33054 Lignano Sabbiadoro
Tekmovalcev: 246
Borb: 551
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
19.02. 22:30
05.02 PARIS GRAND SLAM
Pariz
Tekmovalcev: 285
Borb: 426
Člani
Članice
Rezultati vpisani
07.02. 12:09
28.01 GRAND PRIX ALMADA
Almada
Tekmovalcev: 301
Borb: 482
Člani
Članice
Rezultati vpisani
07.02. 12:15
15.01 POHORSKI BATALJON
Ul. dr. Jožeta Pučnika 21, 2310 Slovenska Bistrica
Tekmovalcev: 97
Borb: 190
Člani
Kadeti
Kadetinje
Rezultati vpisani
15.01. 14:26
08.01 POKAL LENDAVE
Kolodvorska ulica 2e, 9220 Lendava
Tekmovalcev: 216
Borb: 237
Mladinci
Mladinke
Ml. kadeti
Ml. kadetinje
Ml. dečki
Ml. deklice
St. dečki
St. deklice
Rezultati vpisani
10.01. 08:27