KODRIČ Luka
Slovenija
IMPOL
IMPOL
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/4 | [05:49] 00 1s : 01 0s |
MASTNAK Svit SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Člani -66 | |||
pol finale | [00:59] 10 0s : 00 0s |
KOKALJ Gašper SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Člani -66 | |||
za 3. mesto | [05:18] 01 1s : 00 2s |
JUG Primož SLO , IMPOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Člani -66 | |||
1/4 |
CSAJBOK Barnabas HUN |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -66 | ||||
1/8 | [00:20] 00 0s : 10 0s |
KRALJ MIHA SLO , SOKOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI 03.03.2024 |
Člani rjavi - 73 kg | |||
1/4 | [01:26] 10 0s : 00 0s |
ŽGUR Žak SLO , JK IPPON KAMNIK |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI 03.03.2024 |
Člani rjavi - 73 kg | |||
pol finale | [01:13] 10 0s : 00 0s |
SOROSCY Nejc SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI 03.03.2024 |
Člani rjavi - 73 kg | |||
finale | [01:30] 00 0s : 10 0s |
GANTAR Žiga SLO , ŽIRI |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI 03.03.2024 |
Člani rjavi - 73 kg | |||
1/8 | [02:15] 00 2s : 10 0s |
KOGOVŠEK Bernard SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -66 | |||
1/4 | [00:54] 10 0s : 00 0s |
DREN Jure SLO , IVO REYA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -66 | |||
pol finale | [01:28] 10 0s : 01 0s |
PAVLIČ Nik SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -66 | |||
finale | [06:28] 00 0s : 00 3s |
KRIVEC Aleks SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinci -66 | |||
pol finale |
BALESTRI ETTORE ITA , JUDO PRENESTE |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadeti -66 | ||||
1/16 | [00:53] 00 0s : 02 0s |
SREBERNJAK Nejc SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -66 | |||
1/8 | [01:46] 10 0s : 01 0s |
BARTOL Jakob SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -66 | |||
1/4 | [07:38] 00 0s : 00 3s |
KRIVEC Aleks SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -66 | |||
repasaž | [04:00] 00 0s : 01 0s |
MEKINC Klemen SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -66 | |||
repasaž | [03:34] 11 0s : 00 0s |
MILOŠIČ LAN SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -66 | |||
za 3. mesto | [00:20] 11 0s : 00 0s |
MUHIČ Miha SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadeti -66 | |||
1. krog | [01:30] 00 1s : 02 0s |
JUG Primož SLO , IMPOL |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Člani -66 | |||
2. krog | [03:17] 00 0s : 10 0s |
NOVAK Mario BIH , Borsa |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Člani -66 | |||
3. krog | [06:19] 00 0s : 00 3s |
DAJČMAN Jaša SLO , DRAVA PTUJ |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Člani -66 | |||
4. krog | [00:21] 00 0s : 10 0s |
PAVLIČ Nik SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Člani -66 | |||
1/8 | [04:00] 00 1s : 01 2s |
SIMONOVIĆ Marko SLO , BEŽIGRAD |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -66 | |||
1/4 | [02:00] 11 0s : 00 2s |
SOROSCY Nejc SLO , TATAMI |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -66 | |||
pol finale | [04:00] 00 1s : 01 2s |
VALANT Vid SLO , BEŽIGRAD |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -66 | |||
finale | [04:00] 00 0s : 01 1s |
MEKINC Klemen SLO , GIB ŠIŠKA |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadeti -66 |