KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1/16 [00:15]
10 0s : 00 0s
MASTNAK Svit
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
repasaž [00:35]
10 0s : 00 0s
PEGAN GAL
SLO , SHIDO
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
repasaž [00:55]
10 0s : 00 0s
MIHELIN GAŠPER
SLO , TATAMI
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
repasaž [02:14]
02 0s : 00 0s
VODEB Lan
SLO , KOPER
DP OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL
20.05.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [01:52]
00 1s : 10 0s
BLAŽIČ Gal
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -55
repasaž [01:50]
10 0s : 00 0s
SHALEV Adam
ISR , Sport Judo Club Matan
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -55
za 3. mesto [03:30]
00 0s : 10 0s
DEN Yuval
ISR , Sport Judo Club Matan
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -55
1. krog [00:14]
00 0s : 10 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
POKAL PTUJA
09.04.2022
Ml. člani -60
2. krog [00:41]
00 1s : 11 0s
ZADRAVEC Gabriel
SLO , BRANIK MARIBOR
POKAL PTUJA
09.04.2022
Ml. člani -60
1. krog [00:17]
00 0s : 10 0s
MARKIČ Tilen Robert
SLO , TRIGLAV KRANJ
POKAL PTUJA
09.04.2022
Mladinci -60
2. krog [00:40]
00 0s : 11 0s
ZADRAVEC Gabriel
SLO , BRANIK MARIBOR
POKAL PTUJA
09.04.2022
Mladinci -60
3. krog [01:36]
11 0s : 00 1s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
POKAL PTUJA
09.04.2022
Mladinci -60
1/8 [01:22]
10 0s : 00 0s
MIHELIN GAŠPER
SLO , TATAMI
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -55
1/4 [00:13]
00 0s : 10 0s
PINTER Ian
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -55
pol finale [00:44]
10 0s : 00 0s
RAZDEVŠEK Matic
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -55
za 3. mesto [02:15]
00 0s : 10 0s
MASTNAK Svit
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -55
1. krog [01:32]
02 0s : 00 0s
ANŽEL LARA Alex
SLO , LITIJA
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI
19.02.2022
Člani zeleni - 73 kg
2. krog [02:36]
00 0s : 11 0s
VERBIČ Matic
SLO , GIB ŠIŠKA
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI
19.02.2022
Člani zeleni - 73 kg
3. krog [02:09]
00 0s : 10 0s
KREJAČ DAMJAN
SLO , GORIŠNICA
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI
19.02.2022
Člani zeleni - 73 kg
1/4 [00:14]
00 0s : 11 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
repasaž [02:29]
02 0s : 00 0s
MIRNIK Jaka
SLO , BRANIK MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
1. krog [01:22]
00 0s : 02 0s
PINTER Ian
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Kadeti -55
3. krog [02:17]
00 0s : 11 1s
KOŽELJ ENEJ
SLO , BEŽIGRAD
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Kadeti -55
4. krog [01:31]
10 0s : 00 0s
BLAŽIČ Gal
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Kadeti -55
5. krog [01:13]
00 0s : 11 0s
MAHMUTOVIČ Alen
SLO , IVO REYA
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Kadeti -55