ŽVANUT ANA
Slovenija
GORICA
GORICA
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/8 | [00:47] 02 0s : 00 1s |
ŠAHDANOVIĆ Ajla CRO , Meto Labin |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadetinje -57 | |||
1/4 | [01:01] 01 0s : 10 0s |
GOLOB Neža SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenke -57 | |||
pol finale | [01:08] 02 0s : 01 0s |
VIDOVIČ Aneja SLO , DRAVA PTUJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenke -57 | |||
za 3. mesto | [00:26] 00 0s : 11 0s |
IVANUŠA Tia SLO , ŽIRI |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenke -57 | |||
1/4 | [00:39] 11 0s : 00 0s |
ANDREJEK Celine AUT , Judo Jennersdorf |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Ml. kadetinje -57 | |||
repasaž | [00:57] 01 0s : 02 0s |
ORBAN Noemi HUN , Nagykanizsai Judo Klub |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Ml. kadetinje -57 | |||
1. krog | [03:52] 02 1s : 01 0s |
TELL GOLJA GAJA SLO , GORICA |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
Kadetinje -57 | |||
2. krog | [00:54] 00 0s : 02 0s |
MANZIN Mita CRO , Uchimata |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
Kadetinje -57 | |||
3. krog | [01:13] 02 0s : 01 0s |
TOLA asia ITA , JUDO KUROKI |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
Kadetinje -57 | |||
4. krog | [00:37] 00 0s : 10 0s |
JANKOVIĆ Simona CRO , Kokica |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
Kadetinje -57 | |||
1. krog | [01:25] 01 0s : 02 0s |
GROBELŠEK Lara SLO , TATAMI |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
Ml. kadetinje -57 | |||
2. krog | [00:24] 02 0s : 00 0s |
ŠPUNT Evelin SLO , POLYTEAM |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
Ml. kadetinje -57 | |||
3. krog | [00:10] 00 0s : 10 0s |
NOVAK Ira CRO , Lika Zagreb |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
Ml. kadetinje -57 | |||
1/4 | [00:23] 10 0s : 00 0s |
GOLOB Neža SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadetinje -57 | |||
pol finale | [00:43] 00 0s : 11 0s |
VIDOVIČ Aneja SLO , DRAVA PTUJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadetinje -57 | |||
za 3. mesto | [00:24] 01 0s : 10 0s |
GROBELŠEK Lara SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadetinje -57 | |||
pol finale | [01:28] 00 0s : 02 0s |
VIDOVIČ Aneja SLO , DRAVA PTUJ |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
Ml. kadetinje -57 | |||
za 3. mesto | [00:51] 10 0s : 00 0s |
VALENČAK Žanin SLO , IVO REYA |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
Ml. kadetinje -57 | |||
pol finale | [02:33] 11 1s : 01 0s |
IVETIĆ Cvita CRO , Zadar |
Kup Samobora 24.02.2024 |
Kadetinje -57 | |||
repasaž | [00:44] 11 0s : 00 0s |
PREVENDAR Paola CRO , Samobor |
Kup Samobora 24.02.2024 |
Kadetinje -57 |