KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1/4 [01:27]
11 0s : 00 0s
VASIČ VLADISLAV
SLO , BRANIK MARIBOR
JUDO PRLEKIJA OPEN
24.09.2022
Ml. kadeti -66
pol finale [00:15]
00 0s : 10 0s
JALŠOVEC Nikola
CRO , Zrinski Čakovec
JUDO PRLEKIJA OPEN
24.09.2022
Ml. kadeti -66
finale [02:24]
00 1s : 10 2s
MECILOŠEK Fran
SLO , BEŽIGRAD
JUDO PRLEKIJA OPEN
24.09.2022
Ml. kadeti -66
pol finale [03:23]
10 1s : 00 1s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
Kadeti -60
finale [04:26]
00 0s : 10 1s
MASTNAK Svit
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
Kadeti -60
1/4 LOEBER Inno
NED , Karel Gietelink Sport
Salona Open
28.05.2022
Kadeti -60
pol finale OLUJIĆ Mario
CRO , Pujanke
Salona Open
28.05.2022
Kadeti -60
za 3. mesto GABČAN Jakub
CZE , SKP Judo Novy Bydžov
Salona Open
28.05.2022
Kadeti -60
1/16 ŠOMIĆ Anes
BIH , Una Bihač
Salona Open
28.05.2022
Ml. kadeti -60
1/8 DOBROVIĆ Vojin
MNE , Miloš Stanković Podgorica
Salona Open
28.05.2022
Ml. kadeti -60
1/8 [01:33]
02 1s : 00 0s
COHEN Itay
ISR , Maccabi Rephael Tel Aviv
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -60
repasaž [02:17]
11 0s : 00 0s
MASTNAK Svit
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -60
repasaž [02:52]
00 0s : 10 0s
RUSALEN ANDREA
ITA , JUDO AZZANESE
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -60
1/8 [00:16]
10 0s : 00 0s
KOVŠE Marko
SLO , BEŽIGRAD
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [03:00]
01 0s : 00 0s
GANGL Christoph
AUT , UNION Kirchbach
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
pol finale [08:20]
01 1s : 00 0s
MASTNAK Svit
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
finale [02:59]
00 0s : 11 0s
SAMEC Jaka
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
APOLON OPEN
07.05.2022
Ml. kadeti -60
1/16 [00:45]
10 0s : 00 0s
SIMONOVIĆ Marko
SLO , BEŽIGRAD
POKAL BEŽIGRADA
16.04.2022
Ml. kadeti -60
repasaž [03:00]
10 0s : 00 1s
BRAZDA Aleš
CZE , Brno
POKAL BEŽIGRADA
16.04.2022
Ml. kadeti -60
repasaž [01:29]
02 0s : 00 0s
ZUPANIČ Jaka
SLO , VRHNIKA
POKAL BEŽIGRADA
16.04.2022
Ml. kadeti -60
repasaž [00:49]
10 0s : 00 0s
KUŠTER Brin
SLO , APOLON MARIBOR
POKAL BEŽIGRADA
16.04.2022
Ml. kadeti -60
za 3. mesto [00:55]
02 0s : 00 0s
MEKINC Klemen
SLO , GIB ŠIŠKA
POKAL BEŽIGRADA
16.04.2022
Ml. kadeti -60
pol finale MASTNAK Svit
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
Zagreb Open
09.04.2022
Kadeti -60
1/4 ŠANDRK Niko
CRO , Zagreb
Zagreb Open
09.04.2022
Kadeti -60
1/8 SEDMAK Fran
CRO , Panda
Zagreb Open
09.04.2022
Kadeti -60
1/16 OLUJIĆ Mario
CRO , Pujanke
Zagreb Open
09.04.2022
Kadeti -60
COPIĆ Frane
CRO , Pujanke
Zagreb Open
09.04.2022
Kadeti -60
1/4 [00:40]
02 0s : 00 0s
VODOVNIK UŠENIČNIK Matej
SLO , TATAMI
POKAL GORICE
27.03.2022
Ml. kadeti -60
pol finale [00:54]
00 0s : 02 0s
DREN Jure
SLO , IVO REYA
POKAL GORICE
27.03.2022
Ml. kadeti -60
finale [02:34]
10 0s : 00 0s
KUŠTER Brin
SLO , APOLON MARIBOR
POKAL GORICE
27.03.2022
Ml. kadeti -60
1/16 [00:44]
00 0s : 02 0s
ŠKOFIC Hugo
SLO , GOLOVEC
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -60
1/8 [00:34]
10 0s : 00 0s
JERMAN Tian
SLO , BUSHIDO
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -60
repasaž [01:45]
10 0s : 00 0s
SIMONOVIĆ Marko
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -60
repasaž [00:19]
10 0s : 00 0s
HAZAK DAVID
SLO , BRANIK MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -60
za 3. mesto [00:50]
10 0s : 00 0s
GOLOB ANŽE
SLO , IMPOL
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
26.03.2022
Ml. kadeti -60
1/8 [02:41]
00 0s : 11 0s
SIMONOVIĆ Marko
SLO , BEŽIGRAD
POKAL MURSKE SOBOTE
12.03.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [01:12]
00 0s : 10 0s
MEKINC Klemen
SLO , GIB ŠIŠKA
POKAL MURSKE SOBOTE
12.03.2022
Ml. kadeti -60
pol finale [02:26]
00 2s : 10 2s
GOLOB ANŽE
SLO , IMPOL
POKAL MURSKE SOBOTE
12.03.2022
Ml. kadeti -60
za 3. mesto [01:03]
00 0s : 10 0s
DOBRINJA Vid
SLO , KOPER
POKAL MURSKE SOBOTE
12.03.2022
Ml. kadeti -60
1/8 [01:39]
00 1s : 10 0s
LESKOVŠEK Jure
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -60
1/4 [02:22]
02 0s : 00 0s
REPNIK NIK
SLO , VELENJE
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -60
pol finale [08:58]
01 0s : 00 2s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -60
finale [01:48]
02 0s : 00 0s
SAMEC Jaka
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -60
1/8 [03:00]
00 0s : 01 0s
LESKOVŠEK Jure
SLO , BEŽIGRAD
POKAL LENDAVE
08.01.2022
Ml. kadeti -60
1/4 [03:00]
00 0s : 01 0s
GOLOB ANŽE
SLO , IMPOL
POKAL LENDAVE
08.01.2022
Ml. kadeti -60
repasaž [04:00]
02 0s : 01 2s
GANTAR Žiga
SLO , ŽIRI
POKAL LENDAVE
08.01.2022
Ml. kadeti -60