KNEZ Filip
Hrvaška
Šibenik
Šibenik
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
pol finale |
KOZIUK Dmytro UKR |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadeti -60 | ||||
1/4 |
RAIDOS Apollon GER |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadeti -60 | ||||
1/8 |
ᲨᲐᲠᲘᲤᲐᲨᲕᲘᲚᲘ სანდრო GEO , GEO |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadeti -60 | ||||
repasaž |
DVORAK Petr CZE , JUDO Dolní Kounice |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadeti -60 | ||||
repasaž |
EL RHABA Ziyad FRA |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadeti -60 | ||||
repasaž |
GALO Bence HUN |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadeti -60 | ||||
FEDORA Ferenc HUN |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
Kadeti -60 | |||||
1/4 |
JOVANOVIC Nikola AUT , WAT Stadlau |
Evropski pokal Samorin kadeti 23.03.2024 |
Kadeti -60 | ||||
1/8 |
DASKAL Itay ISR |
Evropski pokal Samorin kadeti 23.03.2024 |
Kadeti -60 | ||||
pol finale |
OTT Tobias AUT , JZ Innsbruck |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -60 | ||||
1/4 |
HOMKA ERIKS LAT , LIDO Riga |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -60 | ||||
1/8 |
NAGIMULIN Alihan GER , TSG B-G Giessen |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -60 | ||||
1/16 |
PALILLO THOMAS ITA , IPPON J.C. ENNA |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -60 | ||||
repasaž |
MOLNÁR zsombor HUN , Újpesti Torna Egylet |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -60 | ||||
repasaž |
RAZDEVŠEK Matic SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -60 | ||||
MITSUDA Fernando BRA |
Evropski pokal Porec kadeti 16.03.2024 |
Kadeti -60 | |||||
1/8 | [03:51] 00 3s : 00 2s |
VENOS Ivan CRO , Zagreb |
PRVENSTVO HRVATSKE SEN 18.02.2024 |
Člani -60 | |||
1/4 | [01:40] 00 2s : 00 3s |
PUTANEC Jan CRO , Pinky |
PRVENSTVO HRVATSKE SEN 18.02.2024 |
Člani -60 | |||
pol finale | [01:56] 00 1s : 00 3s |
ŠUTEJ Leon CRO , Dugave |
PRVENSTVO HRVATSKE SEN 18.02.2024 |
Člani -60 | |||
finale | [05:44] 00 3s : 00 2s |
LASIĆ Borna CRO , Pinky |
PRVENSTVO HRVATSKE SEN 18.02.2024 |
Člani -60 | |||
pol finale |
COOK Jack GBR , Pinewood JC |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadeti -60 | ||||
1/4 |
FIORE FRANCESCO ITA , ASD JUDO MUSASHI |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadeti -60 | ||||
1/8 |
RAZDEVŠEK Matic SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
Kadeti -60 | ||||
1/16 | [02:19] 00 1s : 02 0s |
BRAČIĆ Marko CRO , Dubrovnik |
PRVENSTVO HRVATSKE U18 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/8 | [04:00] 00 2s : 01 1s |
TOMAŠIĆ Mateo CRO , Black Belt BB |
PRVENSTVO HRVATSKE U18 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/4 | [00:45] 02 0s : 00 0s |
BARBIR Roko CRO , Pujanke |
PRVENSTVO HRVATSKE U18 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
pol finale | [01:45] 00 1s : 10 0s |
TODOROVIĆ Ivan CRO , Pujanke |
PRVENSTVO HRVATSKE U18 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
finale | [00:36] 00 0s : 02 0s |
ŠPOLJARIĆ Lovro CRO , Samobor |
PRVENSTVO HRVATSKE U18 03.02.2024 |
Kadeti -60 | |||
1. krog | [01:12] 10 0s : 00 0s |
VENOS Ivan CRO , Zagreb |
Zagreb Open 20.01.2024 |
Člani -60 | |||
2. krog | [06:51] 10 1s : 00 1s |
LASIĆ Borna CRO , Pinky |
Zagreb Open 20.01.2024 |
Člani -60 | |||
1/8 | [04:21] 00 2s : 01 0s |
POPOV Velimir BUL , ILINDEN-SOFIA |
Zagreb Open 20.01.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/4 | [01:08] 00 0s : 10 0s |
BOKAN Veljko BIH , Kozara Željezničar |
Zagreb Open 20.01.2024 |
Kadeti -60 | |||
pol finale | [03:07] 02 0s : 00 2s |
ŠPOLJARIĆ Lovro CRO , Samobor |
Zagreb Open 20.01.2024 |
Kadeti -60 | |||
finale | [02:13] 10 0s : 00 0s |
ISAKOV Nikola SRB , Partizan Kikinda |
Zagreb Open 20.01.2024 |
Kadeti -60 |