VEINHANDL Karim
Slovenija
JK IPPON KAMNIK
JK IPPON KAMNIK
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/16 | [00:13] 10 0s : 00 0s |
NOVAK Tristan Ivor SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 | |||
1/8 | [02:35] 00 2s : 10 1s |
ČERNE JANI SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 | |||
repasaž | [00:53] 10 1s : 00 0s |
PURGAJ GAJ SLO , GORIŠNICA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 | |||
repasaž | [00:36] 10 0s : 00 0s |
ŽIŽEK Maj SLO |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 | |||
za 3. mesto | [07:02] 00 0s : 01 0s |
STEVANOVIČ GORJUP Erik SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenci -60 | |||
1/4 | [00:37] 00 0s : 10 0s |
BLAŽIČ Gal SLO , IMPOL |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Kadeti -60 | |||
repasaž | [02:37] 02 0s : 00 1s |
SLAK Luka Dan SLO , BEŽIGRAD |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Kadeti -60 | |||
za 3. mesto | [02:12] 00 1s : 02 0s |
ŠUTEJ Leon CRO , Dugave |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Kadeti -60 | |||
1/4 | [01:33] 11 0s : 00 0s |
PILKO STOJNEV Nik SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
pol finale | [02:01] 02 0s : 01 1s |
CVIRN Enej SLO , KRŠKO |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
finale | [02:11] 00 0s : 02 0s |
ŽVANUT JAKOB SLO , GORICA |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
1/16 | [00:45] 10 0s : 00 0s |
ŽVANUT JAKOB SLO , GORICA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
1/8 | [00:49] 02 0s : 00 0s |
PINTARIČ Aleksander SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
1/4 | [00:09] 10 0s : 00 0s |
ŽIŽEK MAI SLO , TRATNJEK BELTINCI |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
repasaž | [00:04] 00 0s : 10 0s |
REZELJ Alexander SLO , OLIMPIJA KRMELJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
repasaž | [02:34] 00 0s : 10 0s |
SOVINC Ožbej SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
za 3. mesto | [01:26] 00 0s : 00 1s |
DRAKSLER Nik SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
1/16 | [00:42] 11 0s : 00 0s |
LITVÁK Radovan SVK , CTM Zapad |
International Judo Tournament 2024 24.02.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
1/8 | [00:42] 11 0s : 00 0s |
WODZYŃSKI Leon POL , Klub SameJudo |
International Judo Tournament 2024 24.02.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
repasaž | [00:55] 10 0s : 00 0s |
SZEKELY Marco AUT , TEAM VIENNA |
International Judo Tournament 2024 24.02.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
1/8 | [02:08] 10 0s : 01 1s |
TEMNIKER Taj SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
1/8 | [02:02] 00 1s : 00 3s |
KOROŠEC Volodja SLO , BEŽIGRAD |
Zrinski Open 2024. 10.02.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
repasaž | [07:57] 00 0s : 00 3s |
KRIVEC JOHNY SLO , RAVNE |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadeti -60 | |||
repasaž | [04:28] 00 1s : 01 1s |
PIHLAR Nik SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadeti -60 |