KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1/4 [04:00]
01 0s : 00 1s
CHRISTIANSSON Max
SWE , Aktiv Judo Sweden
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Člani -66
pol finale [05:28]
01 0s : 00 2s
ERBER Thomas
AUT , ESV Sanjindo
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Člani -66
finale [01:07]
00 0s : 02 0s
BROVOLD Gustav
NOR , National Team NOR
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Člani -66
1/8 [02:40]
02 1s : 00 1s
BROVOLD Gustav
NOR , National Team NOR
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Mladinci -66
1/16 KARIPIDIS Fotios
GRE
EVROPSKO PRVENSTVO KADETI
23.06.2022
Kadeti -66
1/8 SAMADASHVILI Saba
GEO
EVROPSKO PRVENSTVO KADETI
23.06.2022
Kadeti -66
repasaž JANEIRO Rodrigo
POR
EVROPSKO PRVENSTVO KADETI
23.06.2022
Kadeti -66
1/4 [04:24]
00 0s : 00 2s
DRAŠLER TIM
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -66
pol finale [04:00]
00 2s : 01 0s
KOKALJ Gašper
SLO , GIB ŠIŠKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -66
finale [07:30]
00 2s : 10 2s
BRENCE Miha
SLO , IMPOL
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -66
1/16 [00:44]
00 0s : 10 0s
ANGELOV Filip
BUL , CSKA
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -66
1/8 [01:41]
00 0s : 02 0s
JONTES Matic
SLO , ŽELEZNIČAR MARIBOR
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -66
1/4 [03:00]
01 1s : 00 0s
SHARAPOLLI Dion
KOS , Ippon
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -66
pol finale [00:45]
00 0s : 02 0s
TAL Nadav
ISR , Maccabi Rephael Tel Aviv
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -66
finale [01:19]
00 0s : 10 0s
PANAIOTOV Kosta
BUL , Bulgaria Judo Team
APOLON OPEN
07.05.2022
Kadeti -66
1/8 [03:59]
11 0s : 00 0s
DRAŠLER TIM
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -66
1/4 [01:29]
10 0s : 00 0s
KOKOTOVIČ Staš
SLO , DUPLEK
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -66
repasaž [04:00]
01 0s : 00 2s
BRENCE Miha
SLO , IMPOL
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -66
1/32 ZAZZA LORENZO
ITA , JUDO SHIHAN
KADETSKI POKAL ZAGREB
12.03.2022
Kadeti -66
1/16 ARAVIASHVILI Saba
GEO
KADETSKI POKAL ZAGREB
12.03.2022
Kadeti -66
1/16 [01:27]
10 0s : 00 0s
DRAŠLER TIM
SLO , BEŽIGRAD
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -66
1/8 [02:03]
00 0s : 10 0s
POŽEK Nik
SLO , TRIGLAV KRANJ
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -66
1/4 [04:00]
01 1s : 00 2s
PAVLIČ Nik
SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -66
pol finale [00:47]
00 0s : 02 0s
ŠTRLJIČ Filip
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -66
finale [04:37]
01 0s : 00 2s
JOSIPOVIĆ Stefan
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
06.03.2022
Kadeti -66
1/8 [02:34]
00 0s : 10 0s
ŠKOFIČ MARK
SLO , GIB ŠIŠKA
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -66
1/4 [05:03]
01 0s : 00 0s
BRENCE Miha
SLO , IMPOL
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -66
repasaž [03:56]
10 1s : 00 0s
DENŠA Luka
SLO , PARTIZAN LJUTOMER
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -66
1/16 MIRABELLA FEDERICO
ITA , TITANIA CLUB CT
KADETSKI POKAL LIGNANO
12.02.2022
Kadeti -66
1/8 CAPASSO Rocco
ITA
KADETSKI POKAL LIGNANO
12.02.2022
Kadeti -66
1/4 ALESSANDRINI NICOLO'
ITA , JUDO FAZI PU
KADETSKI POKAL LIGNANO
12.02.2022
Kadeti -66
pol finale MANUSIA Nicolo'
ITA
KADETSKI POKAL LIGNANO
12.02.2022
Kadeti -66
finale BOSIS FEDERICO
ITA , Lombardia
KADETSKI POKAL LIGNANO
12.02.2022
Kadeti -66