KROG IME TEKMOVANJE KATEGORIJA
1/8 ZAHRA James
MLT , MLT
EVROPSKI POKAL CELJE – PODCETRTEK
01.10.2022
Člani -60
pol finale [04:00]
11 1s : 00 1s
AMARASEKARA Egilsten Pius
NOR , National Team NOR
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Člani -60
za 3. mesto [01:31]
01 0s : 10 0s
MASTNAK Svit
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Člani -60
1/8 [02:26]
01 0s : 11 0s
MÜLLER Eric-Phathon
AUT , SU Noricum Leibnitz
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Mladinci -60
1/4 [03:16]
01 0s : 11 1s
AMARASEKARA Egilsten Pius
NOR , National Team NOR
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Mladinci -60
repasaž [01:04]
00 0s : 02 0s
BOGDANOV Ernst
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Mladinci -60
za 3. mesto [03:05]
10 0s : 00 0s
EEK GERHARDSEN Mats
NOR , National Team NOR
Junior & Senior Koroška Open 2022
02.07.2022
Mladinci -60
1/16 RUZA Lukas
CZE
MLADINSKI POKAL BANJA LUKA
25.06.2022
Mladinci -60
1. krog [01:19]
10 0s : 00 0s
MASTNAK Svit
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
Člani -60
2. krog [04:00]
00 0s : 01 0s
ZADRAVEC Gabriel
SLO , BRANIK MARIBOR
BAUMGARTNOV PAS
11.06.2022
Člani -60
1/4 [03:43]
00 3s : 00 0s
ZADRAVEC Gabriel
SLO , BRANIK MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -60
pol finale [03:06]
11 2s : 00 0s
ELJON JARC NIK
SLO , APOLON MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -60
finale [00:22]
02 0s : 00 0s
REPNIK NIK
SLO , VELENJE
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
14.05.2022
Ml. člani -60
1. krog [03:43]
00 2s : 10 0s
DAJČMAN Jaša
SLO , DRAVA PTUJ
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -60
2. krog [00:40]
10 0s : 00 0s
ŠTARKEL David
SLO , IMPOL
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -60
3. krog [01:24]
02 0s : 00 0s
ZADRAVEC Gabriel
SLO , BRANIK MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
26.03.2022
Člani -60
1/8 [01:00]
10 0s : 00 0s
AHAČIČ Pavel
SLO , OLIMPIJA
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
1/4 [01:15]
00 0s : 10 0s
DAJČMAN Jaša
SLO , DRAVA PTUJ
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
pol finale [00:48]
10 0s : 00 0s
ZADRAVEC Gabriel
SLO , BRANIK MARIBOR
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
za 3. mesto [00:23]
00 0s : 10 0s
MASTNAK Svit
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
19.02.2022
Mladinci -60
1. krog [04:00]
01 1s : 00 0s
BRODEJ Janoš
SLO , Z'DEŽELE SANKAKU
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Člani -60
3. krog [00:14]
00 0s : 10 0s
VENOS Ivan
CRO , Zagreb
POHORSKI BATALJON
15.01.2022
Člani -60