DATE COMPETITION CUP
22.05 PALIJEV MEMORIAL
Drenikova ulica 32, 1000 Ljubljana
Competitors: 171
Fights: 254
U16 - Male
U16 - Female
U14 - Male
U14 - Female
Results entered
22.05. 11:34
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI in ML. ČLANICE
Rakovlje 15b, 3314 Braslovče
Competitors: 86
Fights: 142
U23 - Male
U23 - Female
Results entered
14.05. 11:24
14.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI in ST. DEKLICE
Rakovlje 15b, 3314 Braslovče
Competitors: 219
Fights: 373
U14 - Male
U14 - Female
Results entered
14.05. 16:20
07.05 APOLON OPEN
Šolska ulica 10, 2311 Hoče
Competitors: 826
Fights: 1524
U16 - Male
U16 - Female
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
07.05. 20:42
07.05 MLADINSKI POKAL NANTERRE
92000 Nanterre
Competitors: 310
Fights: 594
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
09.05. 11:30
07.05 EVROPSKI POKAL SARAJEVO
Sarajevo
Competitors: 237
Fights: 498
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
09.05. 11:31
07.05 KADETSKI POKAL BUCHAREST
Cluj-Napoca
Competitors: 348
Fights: 639
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
09.05. 11:36
29.04 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI
Sofija
Competitors: 361
Fights: 602
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
03.05. 06:53
23.04 MLADINSKI POKAL POZNAN
62 Poznanj
Competitors: 288
Fights: 513
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
25.04. 09:04
23.04 EVROPSKI POKAL DUBROVNIK
Dubrovnik
Competitors: 235
Fights: 422
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
24.04. 22:04
23.04 KADETSKI POKAL STRASBOURG
Strasbourg
Competitors: 350
Fights: 644
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
25.04. 08:01
16.04 POKAL BEŽIGRADA
Ljubljana
Competitors: 488
Fights: 922
U16 - Male
U16 - Female
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
Results entered
16.04. 16:34
09.04 MLADINSKI POKAL LIGNANO
33054 Lignano Sabbiadoro
Competitors: 292
Fights: 598
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
11.04. 10:19
09.04 KADETSKI POKAL TEPLICE
Teplice
Competitors: 562
Fights: 916
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
11.04. 09:50
09.04 POKAL PTUJA
2250 Ptuj
Competitors: 290
Fights: 430
U23 - Male
U23 - Female
U21 - Male
U21 - Female
U12 - Male
U12 - female
U10 - male
U10 - female
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
09.04. 16:18
02.04 POKAL NOVEGA MESTA
Kettejev drevored 2, 8000 Novo mesto
Competitors: 210
Fights: 290
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
U10 - male
U10 - female
U8 - male
U8 - female
Results entered
04.04. 07:13
01.04 ANTALYA GRAND SLAM
Antalya
Competitors: 525
Fights: 842
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
04.04. 07:32
27.03 POKAL GORICE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Competitors: 456
Fights: 719
U12 - Male
U12 - female
U10 - male
U10 - female
U8 - male
U8 - female
U14 - Male
U14 - Female
U16 - Male
U16 - Female
Results entered
27.03. 16:51
26.03 MLADINSKI POKAL ATHENS
Atene
Competitors: 300
Fights: 590
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
28.03. 10:06
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI in ČLANICE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Competitors: 108
Fights: 200
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
26.03. 14:19
26.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI in ML. KADETINJE
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica
Competitors: 186
Fights: 327
U16 - Male
U16 - Female
Results entered
26.03. 19:45
19.03 MLADINSKI POKAL COIMBRA
Coimbra
Competitors: 391
Fights: 705
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
25.04. 08:56
12.03 POKAL MURSKE SOBOTE
9000 Murska Sobota
Competitors: 216
Fights: 401
U16 - Male
U16 - Female
U14 - Male
U14 - Female
Results entered
12.03. 14:52
12.03 KADETSKI POKAL ZAGREB
Zagreb
Competitors: 674
Fights: 1164
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
14.03. 09:04
06.03 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI in KADETINJE
Jobstova cesta 22a, 4226 Žiri
Competitors: 164
Fights: 291
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
06.03. 14:07
05.03 POKAL ŽIROV
4226 Žiri
Competitors: 372
Fights: 605
U14 - Male
U14 - Female
U12 - Male
U12 - female
U8 - male
U8 - female
U10 - male
U10 - female
Results entered
05.03. 17:17
05.03 PRAGUE EUROPEAN OPEN
Praga
Competitors: 525
Fights: 778
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
07.03. 08:39
20.02 Pokal Guštanj Open 2022
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Competitors: 237
Fights: 421
U12 - Male
U12 - female
U14 - Male
U14 - Female
Results entered
20.02. 14:39
19.02 KADETSKI POKAL FUENGIROLA
29640 Fuengirola
Competitors: 229
Fights: 415
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
21.02. 08:39
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI in MLADINKE
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Competitors: 149
Fights: 261
U21 - Male
U21 - Female
Results entered
19.02. 13:20
19.02 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI
Gozdarska pot 11, 2390 Ravne na Koroškem
Competitors: 54
Fights: 80
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
19.02. 15:05
17.02 TEL AVIV GRAND SLAM
Tel Aviv
Competitors: 298
Fights: 458
Seniors - Female
Seniors - Male
Results entered
21.02. 08:44
12.02 KADETSKI POKAL LIGNANO
33054 Lignano Sabbiadoro
Competitors: 246
Fights: 551
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
19.02. 22:30
12.02 CONTINENTAL OPEN SARAJEVO
Sarajevo
Competitors: 321
Fights: 522
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
14.02. 10:07
05.02 PARIS GRAND SLAM
Pariz
Competitors: 285
Fights: 426
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
07.02. 12:09
28.01 GRAND PRIX ALMADA
Almada
Competitors: 301
Fights: 482
Seniors - Male
Seniors - Female
Results entered
07.02. 12:15
15.01 POHORSKI BATALJON
Ul. dr. Jožeta Pučnika 21, 2310 Slovenska Bistrica
Competitors: 97
Fights: 190
Seniors - Male
U18 - Male
U18 - Female
Results entered
15.01. 14:26
08.01 POKAL LENDAVE
Kolodvorska ulica 2e, 9220 Lendava
Competitors: 217
Fights: 237
U21 - Male
U21 - Female
U16 - Male
U16 - Female
U12 - Male
U12 - female
U14 - Male
U14 - Female
Results entered
10.01. 08:27