SREBERNJAK Nejc
Slovenia
TATAMI
TATAMI
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1/8 | [01:16] 00 0s : 02 0s |
ČEBULJ Maks SLO , BEŽIGRAD |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
U16 - Male -73 | |||
repechage | [00:32] 00 0s : 02 0s |
ADROVIĆ Leon SLO , JK IPPON KAMNIK |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
U16 - Male -73 | |||
1/8 | [00:40] 10 0s : 00 0s |
HRŽENJAK Anej SLO , DRAVA PTUJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Junior Students m. -66 | |||
quarter final | [03:00] 01 0s : 00 0s |
STEVANOVIČ GORJUP Erik SLO , GIB ŠIŠKA |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
U16 - Male -66 | |||
semi final | [00:55] 00 0s : 02 0s |
TURK BERČNIK RUBEN SLO , GORICA |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
U16 - Male -66 | |||
final | [03:00] 00 0s : 01 0s |
ADROVIĆ Leon SLO , JK IPPON KAMNIK |
POKAL GORICE 30.03.2024 |
U16 - Male -66 | |||
1/16 | [02:46] 02 1s : 00 0s |
MILOVANOVIĆ Vuk SLO , GORICA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Male -66 | |||
1/8 | [00:24] 00 0s : 11 0s |
KRIVEC Aleks SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Male -66 | |||
repechage | [00:10] 00 0s : 10 0s |
SUŠNIK Jaka SLO , RAVNE |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Male -66 | |||
repechage | [04:11] 01 0s : 00 1s |
STRELEC GORŠE Taj SLO , OLIMPIJA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Male -66 | |||
repechage | [00:56] 10 0s : 00 0s |
BOGDANOVIĆ BLAŽ SLO , OPLOTNICA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Male -66 | |||
bronze | [03:00] 01 0s : 00 0s |
FILIPČIČ Blaž SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
U16 - Male -66 | |||
1/16 | [05:06] 01 0s : 00 2s |
DREN Jure SLO , IVO REYA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -66 | |||
1/8 | [01:39] 10 0s : 01 0s |
STRELEC GORŠE Taj SLO , OLIMPIJA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U16 - Male -66 | |||
quarter final | [01:14] 01 0s : 10 0s |
ADROVIĆ Leon SLO , JK IPPON KAMNIK |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U16 - Male -66 | |||
semi final | [01:14] 01 0s : 10 0s |
MUHIČ Miha SLO , APOLON MARIBOR |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U16 - Male -66 | |||
final | [02:59] 02 0s : 00 1s |
VUNDUK Maksim SLO , OLIMPIJA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U16 - Male -66 | |||
1/16 | [00:53] 00 0s : 02 0s |
KODRIČ Luka SLO , IMPOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Male -66 |