KAVNIK Vid
Slovenia
ACRON SLOVENJ GRADEC
ACRON SLOVENJ GRADEC
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
quarter final |
SHIKHALIZADA Nihad AZE |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
U21 - Male -100 | ||||
repechage |
LAKOS Mate HUN |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
U21 - Male -100 | ||||
repechage |
MALJEVIĆ Vidak BIH , Leotar |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
U21 - Male -100 | ||||
round 1 | [03:40] 00 0s : 10 0s |
MAROŠEK Leon SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Male -100 | |||
round 2 | [04:27] 01 2s : 00 2s |
GAŠPARIČ Mario SLO , IMPOL |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Male -100 | |||
round 3 | [01:15] 00 0s : 10 0s |
MANDIĆ Kazimir CRO , Dugave |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Male -100 | |||
quarter final | [01:13] 00 0s : 10 0s |
VEZJAK Peter SLO , BRANIK MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -100 | |||
final | [00:51] 10 0s : 00 1s |
ŠPENDAL David SLO , DUPLEK |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -100 | |||
[01:34] 10 0s : 00 0s |
VEZJAK Jaro SLO , BRANIK MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -100 | ||||
[01:01] 11 0s : 00 0s |
LACKOVIČ Narsej SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -100 | ||||
quarter final |
DRLJEVIĆ Vuk MNE , Gorica Podgorica |
Evropski pokal Podgorica mladinci 09.03.2024 |
U21 - Male -100 | ||||
1/8 |
KUBIAK Damian POL , Akademia Judo P-ń |
Evropski pokal Podgorica mladinci 09.03.2024 |
U21 - Male -100 | ||||
WALENCIAK Michał POL , Juvenia Wrocław |
Evropski pokal Podgorica mladinci 09.03.2024 |
U21 - Male -100 | |||||
round 1 | [01:12] 00 0s : 02 0s |
MAROŠEK Leon SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -100 | |||
round 3 | [00:17] 11 0s : 00 0s |
LIPOVEC LANGENFUS Maj SLO , GOLOVEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -100 | |||
quarter final | [00:13] 00 0s : 10 0s |
KOSTANJŠEK ŽAN SLO , IMPOL |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male +90 | |||
final | [02:04] 01 0s : 10 0s |
PERKO Urh SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male +90 | |||
semi final | [01:49] 00 3s : 00 2s |
KUŠTER Maj Matevž SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male +90 | |||
round 1 | [00:16] 10 0s : 00 0s |
VELADŽIĆ Šemso SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -100 | |||
round 2 | [02:47] 02 1s : 01 1s |
TÚRI Alex HUN , HOD Judo |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -100 | |||
round 3 | [00:43] 10 0s : 00 0s |
GJURANOVIĆ Gjuro CRO , Zagrebačka Judo Škola |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -100 | |||
round 4 | [00:26] 11 0s : 00 0s |
ČEH Jure SLO , LENDAVA |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -100 | |||
round 1 | [04:28] 01 1s : 00 2s |
LACKOVIČ Narsej SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Seniors - Male -100 | |||
round 3 | [04:38] 00 1s : 01 2s |
GAŠPARIČ Mario SLO , IMPOL |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Seniors - Male -100 |