KOS Timotej
Slovenia
IMPOL
IMPOL
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
quarter final |
KYVELIDIS Panagiotis GRE |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
U21 - Male -90 | ||||
1/8 |
ZDRALE Lazar BIH |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
U21 - Male -90 | ||||
repechage |
CLOCCHIATTI DANIEL ITA , JUDO KUROKI |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
U21 - Male -90 | ||||
repechage |
CHYZHEVSKYI Ghenadi MDA |
Evropski pokal Lignano mladinci 20.04.2024 |
U21 - Male -90 | ||||
1/8 | [01:58] 10 0s : 00 0s |
PUŠNIK VID SLO , VELENJE |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -90 | |||
quarter final | [04:55] 00 0s : 01 1s |
RAZGORŠEK Ožbej SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -90 | |||
repechage | [02:39] 10 0s : 00 1s |
ŠARIĆ Vedad SLO |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -90 | |||
bronze | [00:56] 10 0s : 00 0s |
PRAZNIK ILAN SLO , VELENJE |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Students m. -90 | |||
1/8 | [06:15] 00 3s : 00 0s |
LAMM Samuel AUT , SU Noricum Leibnitz |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Male -90 | |||
quarter final | [04:00] 01 1s : 00 1s |
NAGLADZE Giorgi AUT , Judo Feldkirchen |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Male -90 | |||
semi final | [05:05] 00 3s : 00 0s |
KARAMETA Andi SLO , DRAVA PTUJ |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Male -90 | |||
final | [07:03] 00 3s : 00 2s |
PLANTAK Aljaž SLO , GORICA |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Male -90 | |||
quarter final | [00:34] 00 0s : 02 0s |
BROD Žiga SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -90 | |||
repechage | [05:01] 01 2s : 02 0s |
KLARIĆ Žiga SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -90 | |||
bronze | [01:11] 00 0s : 10 0s |
TACAR Ambrož SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Male -90 | |||
1/8 | [01:39] 10 0s : 00 0s |
KARAMETA Andi SLO , DRAVA PTUJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -90 | |||
quarter final | [05:29] 10 1s : 00 1s |
RAZGORŠEK Ožbej SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -90 | |||
semi final | [05:06] 00 1s : 00 3s |
PURNAT Nik SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -90 | |||
final | [04:00] 00 2s : 01 1s |
TOTAJ KORAB SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -90 | |||
1/8 | [02:03] 02 1s : 00 1s |
KAVNIK Maj SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -90 | |||
semi final | [05:14] 00 1s : 00 3s |
TOTAJ KORAB SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -90 | |||
quarter final | [02:40] 02 0s : 00 1s |
SRABOTIČ Val SLO , GIB ŠIŠKA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Male -90 | |||
quarter final | [00:25] 00 0s : 10 0s |
BOJNEC UROŠ SLO , ŠTORKLJICE |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -90 | |||
semi final | [04:12] 01 0s : 00 2s |
BULGAKOV Ilya HUN , Zalaegerseg |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -90 | |||
final | [03:22] 00 1s : 10 1s |
ŠEGON Juraj CRO , Zagrebačka Judo Škola |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
U21 - Male -90 | |||
quarter final | [05:40] 00 1s : 00 3s |
KARAMETA Andi SLO , DRAVA PTUJ |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Seniors - Male -90 | |||
semi final | [02:12] 10 0s : 00 0s |
GOSTENČNIK Aljaž SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Seniors - Male -90 | |||
bronze | [04:30] 02 2s : 00 0s |
TOTAJ KORAB SLO , APOLON MARIBOR |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Seniors - Male -90 |