KRAJCAR Paolo
Croatia
Istarski borac Pula
Istarski borac Pula
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
round 2 |
DELIĆ Neo CRO , Istarski borac Pula |
Regionalno prvenstvo Istre 03.12.2023 |
Seniors - Male -81 | ||||
round 3 |
BODUL Luka CRO , Pulafit |
Regionalno prvenstvo Istre 03.12.2023 |
Seniors - Male -81 | ||||
quarter final |
BODIŠ Rok CRO , Istarski borac Pula |
Regionalno prvenstvo Istre 03.12.2023 |
U18 - Male -81 | ||||
MILKOVIĆ Bojan CRO , Istarski borac Pula |
Regionalno prvenstvo Istre 03.12.2023 |
U18 - Male -81 | |||||
1/16 |
TADIĆ Luka MNE , Akademik Nikšić |
EVROPSKI POKAL KOPER KADETI 28.10.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/8 |
TOMIČIĆ Luka CRO , Pujanke |
EVROPSKI POKAL KOPER KADETI 28.10.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
repechage |
MARINO MATTEO ITA , JUDO PRENESTE |
EVROPSKI POKAL KOPER KADETI 28.10.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
repechage |
DIMITROV Ivo BUL , CSKA |
EVROPSKI POKAL KOPER KADETI 28.10.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
repechage |
ĆORLUKA Roko CRO , Dalmacijacement |
EVROPSKI POKAL KOPER KADETI 28.10.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
bronze |
ROEDER Henry GER |
EVROPSKI POKAL KOPER KADETI 28.10.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/16 | [01:36] 00 2s : 10 0s |
BILAĆ Jakša CRO , Maksimir Zagreb |
PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI SENIORI/MLAĐE SENIORKE (U 22.10.2023 |
U23 - Male -73 | |||
1/8 | [01:16] 10 0s : 00 1s |
BEGIĆ Ante Ivan CRO , Lika Zagreb |
PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI SENIORI/MLAĐE SENIORKE (U 22.10.2023 |
U23 - Male -73 | |||
repechage | [01:51] 00 1s : 11 1s |
ZOROTOVIĆ Nikola CRO , Kaštela |
PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI SENIORI/MLAĐE SENIORKE (U 22.10.2023 |
U23 - Male -73 | |||
1/16 |
SOKOLOV ELISEY CAN , TAIFU JUDO CLUB |
SVETOVNO PRVENSTVO KADETI 23.08.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
semi final |
YAZGAN Yunus TUR |
EUROPEAN JUDO CHAMPIONSHIPS CADETS 22.06.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/32 |
YERBOLULY Yedil KAZ |
BIELSKO-BIALA EVROPSKI POKAL KADETI 20.05.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/16 |
FRIEDRICHS Paul GER |
BIELSKO-BIALA EVROPSKI POKAL KADETI 20.05.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/64 |
MOURA Guilherme POR |
EVROPSKI POKAL TEPLICE KADETI 08.04.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/32 |
BELLEVAL Jawanys FRA |
EVROPSKI POKAL TEPLICE KADETI 08.04.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/16 | [01:47] 00 1s : 02 1s |
PERKUŠIĆ Luka CRO , Split |
PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI/JUNIORKE (U21) 02.04.2023 |
U21 - Male -73 | |||
1/8 | [03:01] 02 0s : 00 0s |
LONČARIĆ Marko CRO , Zagreb |
PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI/JUNIORKE (U21) 02.04.2023 |
U21 - Male -73 | |||
quarter final | [02:08] 11 0s : 00 0s |
BEGIĆ Ante Ivan CRO , Lika Zagreb |
PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI/JUNIORKE (U21) 02.04.2023 |
U21 - Male -73 | |||
repechage | [02:30] 00 1s : 02 0s |
KOKAN Ivo CRO , Alkar |
PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI/JUNIORKE (U21) 02.04.2023 |
U21 - Male -73 | |||
repechage | [00:27] 02 0s : 00 0s |
ŠAVORA Leon CRO , Zagreb |
PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI/JUNIORKE (U21) 02.04.2023 |
U21 - Male -73 | |||
bronze | [00:48] 10 0s : 00 0s |
KRIŠTOFIĆ Petar CRO , Lika Zagreb |
PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI/JUNIORKE (U21) 02.04.2023 |
U21 - Male -73 | |||
1/32 |
GAMBELLI DAVIDE ITA , BANZAI CORTINA |
EVROPSKI POKAL ZAGREB KADETI 11.03.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/16 |
ABBASOV Mehdi AZE |
EVROPSKI POKAL ZAGREB KADETI 11.03.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/32 |
SIIM Ralf Oskar EST |
EVROPSKI POKAL FUENGIROLA KADETI 18.02.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/16 |
GRABLEVSKIJ Daniel LTU |
EVROPSKI POKAL FUENGIROLA KADETI 18.02.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/8 |
BADRAKH Shinetulga MGL , Mongolia Team |
EVROPSKI POKAL FUENGIROLA KADETI 18.02.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
quarter final |
JACQUELINE Thomas FRA |
EVROPSKI POKAL FUENGIROLA KADETI 18.02.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
semi final |
MARCZAK Derek POL , Sensei Płock |
EVROPSKI POKAL FUENGIROLA KADETI 18.02.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
bronze |
BELLEVAL Jawanys FRA |
EVROPSKI POKAL FUENGIROLA KADETI 18.02.2023 |
U18 - Male -73 | ||||
1/16 | [01:32] 10 0s : 00 1s |
ŠEKORANJA Noa CRO , Zagrebačka Judo Škola |
PRVENSTVO HRVATSKE KADETKINJE/KADETI (U18) 29.01.2023 |
U18 - Male -73 | |||
1/8 | [00:42] 00 0s : 10 0s |
MULA Dominik CRO , Split |
PRVENSTVO HRVATSKE KADETKINJE/KADETI (U18) 29.01.2023 |
U18 - Male -73 | |||
quarter final | [00:42] 00 0s : 10 0s |
RAMLJAK Josip CRO , Vinkovci |
PRVENSTVO HRVATSKE KADETKINJE/KADETI (U18) 29.01.2023 |
U18 - Male -73 | |||
semi final | [02:45] 00 1s : 11 1s |
TOMIČIĆ Luka CRO , Pujanke |
PRVENSTVO HRVATSKE KADETKINJE/KADETI (U18) 29.01.2023 |
U18 - Male -73 | |||
final | [03:01] 02 1s : 00 1s |
RADOLOVIĆ Edvard CRO , Istarski borac Pula |
PRVENSTVO HRVATSKE KADETKINJE/KADETI (U18) 29.01.2023 |
U18 - Male -73 | |||
1/8 | [00:42] 10 0s : 00 0s |
ROZGA Josip CRO , Kaštela |
PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE/SENIORI 21.01.2023 |
Seniors - Male -73 | |||
quarter final | [03:07] 00 0s : 11 1s |
JURČIĆ Ivan CRO , Centar |
PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE/SENIORI 21.01.2023 |
Seniors - Male -73 | |||
repechage | [04:15] 01 1s : 02 1s |
BEČIĆ Denis CRO , Dubrovnik |
PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE/SENIORI 21.01.2023 |
Seniors - Male -73 | |||
repechage | [05:15] 00 3s : 00 1s |
STRMOTIĆ Dino CRO , Panda Zagreb |
PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE/SENIORI 21.01.2023 |
Seniors - Male -73 | |||
bronze | [02:25] 00 0s : 02 0s |
OBRVAN Davor CRO , Dubrovnik |
PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE/SENIORI 21.01.2023 |
Seniors - Male -73 |