FICTUM Martin
Czechia
Univerzitní SK Praha
Univerzitní SK Praha
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
quarter final |
NAIDIUK Volodymyr UKR , Kiev |
Evropski pokal Bielko Biala kadeti 18.05.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
1/8 |
NAPSO Aslan ISR |
Evropski pokal Bielko Biala kadeti 18.05.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
1/16 |
MUSZYŃSKI Jakub POL , Akademia Judo P-ń |
Evropski pokal Bielko Biala kadeti 18.05.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
1/32 |
AVDEJEVS Aleksandrs LAT |
Evropski pokal Bielko Biala kadeti 18.05.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
repechage |
APAK Shamsiddin KAZ |
Evropski pokal Bielko Biala kadeti 18.05.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
semi final |
CEKAITIS Vitoldas LTU |
Evropski pokal Berlin kadeti 13.04.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
quarter final |
ROEDER Henry GER |
Evropski pokal Berlin kadeti 13.04.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
repechage |
CREMERS Max BEL |
Evropski pokal Berlin kadeti 13.04.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
repechage |
FENSKI Ole GER |
Evropski pokal Berlin kadeti 13.04.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
repechage |
MUSZYŃSKI Jakub POL , Akademia Judo P-ń |
Evropski pokal Berlin kadeti 13.04.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
semi final |
BEN LAICHE Edo ISR , Judo Team Arshansky |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
quarter final |
ROEDER Henry GER |
Evropski pokal Teplice kadeti 06.04.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
quarter final |
MILANOVIĆ Veljko SRB , Omladinac |
Evropski pokal Samorin kadeti 23.03.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
repechage |
BALENKO YEHOR UKR , Dnepr |
Evropski pokal Samorin kadeti 23.03.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
semi final |
GUŠIĆ Sulejman BIH , Bosna Sarajevo |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
quarter final |
SEMANJAKU Erik ITA , C.S.D.Judo Sanremo |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
1/8 |
GAMBELLI DAVIDE ITA , BANZAI CORTINA |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
1/16 |
BADRAKH Shinetulga MGL , Mongolia Team |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
repechage |
GRABNER Erik AUT , JC Wimpassing |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
repechage |
MAROUŠEK Alex CZE , Judo ELITE Praha |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
U18 - Male -73 | ||||
RAMIREZ Rafael MEX |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
U18 - Male -73 |