ŽVAJKER Sara
Slovenia
APOLON MARIBOR
APOLON MARIBOR
ROUND | NAME | COMPETITION | CATEGORY | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
round 1 |
PULJIĆ Lucija CRO , AJK Student |
Salona open 2024 01.06.2024 |
U18 - Female -48 | ||||
round 2 |
PULJIĆ Lucija CRO , AJK Student |
Salona open 2024 01.06.2024 |
U18 - Female -48 | ||||
round 3 |
PULJIĆ Lucija CRO , AJK Student |
Salona open 2024 01.06.2024 |
U18 - Female -48 | ||||
round 1 | [01:27] 10 0s : 00 0s |
FEUŠ ANEMARIE SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE 25.05.2024 |
U23 - Female -48 | |||
round 2 | 10 0s : 00 0s |
FEUŠ ANEMARIE SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE 25.05.2024 |
U23 - Female -48 | |||
1/8 | [03:12] 02 0s : 00 2s |
GASHI BESJANA KOS , Judo klub Sankaku |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U18 - Female -48 | |||
repechage | [02:56] 10 1s : 01 1s |
STANKIEWICZ Oliwia POL , GKS Czarni Bytom |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U18 - Female -48 | |||
repechage | [04:00] 00 2s : 01 0s |
BOLAT BEDİA SU TUR , AKDENIZ Sports Club |
APOLON OPEN 11.05.2024 |
U18 - Female -48 | |||
round 1 | [00:16] 00 0s : 10 0s |
WALDNER-WENZEL Elisabeth AUT , Judo Osttirol |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Female -48 | |||
round 2 | [01:22] 00 0s : 10 0s |
WALDNER-WENZEL Elisabeth AUT , Judo Osttirol |
BAUMGARTNOV PAS 13.04.2024 |
Seniors - Female -48 | |||
semi final | [03:35] 00 0s : 10 0s |
FEUŠ ANEMARIE SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Female -48 | |||
final | [01:57] 10 0s : 00 0s |
SAMEC Nuša SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Female -48 | |||
[01:07] 10 0s : 00 0s |
KOSTANJEVEC Arabela SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE 23.03.2024 |
Seniors - Female -48 | ||||
round 1 | [00:51] 00 0s : 02 0s |
KOSTANJEVEC Arabela SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Female -48 | |||
round 2 | [01:50] 10 0s : 00 0s |
PAVIČIĆ ANA SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Female -48 | |||
round 3 | [02:12] 10 0s : 00 0s |
FEUŠ ANEMARIE SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
U21 - Female -48 | |||
semi final |
ZEDDA ROBERTA ITA , PROGETTO FARFALLA |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI 10.02.2024 |
U18 - Female -48 | ||||
round 1 | [00:28] 10 0s : 00 0s |
KOSTANJEVEC Arabela SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -48 | |||
round 2 | [02:11] 00 0s : 10 0s |
PAVIČIĆ ANA SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -48 | |||
round 3 | [10:12] 00 2s : 10 1s |
SVEČAK Ema SLO , TATAMI |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
U18 - Female -48 | |||
round 1 | [01:50] 00 0s : 10 0s |
PAVIČIĆ ANA SLO , PARTIZAN LJUTOMER |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Female -48 | |||
round 2 | [01:45] 00 0s : 10 0s |
SVEČAK Ema SLO , TATAMI |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Female -48 | |||
round 3 | [00:51] 11 0s : 00 0s |
AUER Nina AUT , JC Premstätten |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
U18 - Female -48 |