Januar | ||||||
11.01 - 13.01 | MASTERS DOHA | Doha, Katar | SEN | Masters | ||
Februar | ||||||
06.02 | APOLON OPEN | Maribor, Slovenija | U16, U14, U12 | Uradni turnir | ||
18.02 - 20.02 | GRAND SLAM TEL AVIV | Tel Aviv, Izrael | SEN | Grand Slam | ||
27.02 - 28.02 | CONTINENTAL OPEN PRAGA | Praga, Češka | SEN | Evropski pokal (open) | ||
Marec | ||||||
05.03 - 07.03 | GRAND SLAM TASHKENT | Taškent, Uzbekistan | SEN | Grand Slam | ||
13.03 | 1. slovenska judo liga | Maribor, Slovenija | SEN | 1. slovenska judo liga | ||
20.03 | DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE | Nova Gorica, Slovenija | SEN | Državno prvenstvo | ||
26.03 - 28.03 | GRAND SLAM TBILISI | Tbilisi, Gruzija | SEN | Grand Slam | ||
April | ||||||
01.04 - 03.04 | GRAND SLAM ANTALYA | Antalya, Turčija | SEN | Grand Slam | ||
16.04 - 18.04 | EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI | Lizbona, Portugalska | SEN | Evropsko prvenstvo | ||
Maj | ||||||
01.05 - 02.05 | KONTINETALNI OPEN ZAGREB | Zagreb, Hrvaška | SEN | Evropski pokal (open) | ||
05.05 - 07.05 | GRAND SLAM KAZAN | Kazan, Rusija | SEN | Grand Slam | ||
23.05 | DRŽAVNO PRVENSTVO INKLUZIVNI JUDO V KATAH | , Slovenija | SEN | DP kata | ||
23.05 | DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDO KATAH | Ravne na Koroškem, Slovenija | SEN | DP kata | ||
Junij | ||||||
05.06 | BAUMGARTNOV PAS | Maribor, Slovenija | SEN, U18, U16 | Uradni turnir | ||
06.06 - 13.06 | SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI | Budimpešta, Madžarska | SEN | Svetovno prvenstvo | ||
11.06 | BAUMGARTNOV PAS | Krško, Slovenija | U14, U12 | Uradni turnir | ||
19.06 | BAUMGARTNOV PAS 2.DEL | Maribor, Slovenija | U14, U12 | Uradni turnir | ||
19.06 - 20.06 | KADETSKI POKAL POREČ | Poreč, Hrvaška | U18 | Evropski turnir (cup) | ||
19.06 | MLADINSKI POKAL SARAJEVO | Sarajevo, Bosna in Hercegovina | U21 | Evropski turnir (cup) | ||
26.06 | DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI | Slovenj Gradec, Slovenija | SEN | DP pasovi | ||
26.06 | DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI IN MLADINKE | Slovenj Gradec, Slovenija | U21 | Državno prvenstvo | ||
Julij | ||||||
03.07 - 04.07 | KADETSKI POKAL TEPLICE | Teplice, Češka | U18 | Evropski turnir (cup) | ||
03.07 - 04.07 | EVROPSKO PRVENSTVO KATE | Varšava, Poljska | SEN | EP Kata | ||
03.07 | JUNIOR & SENIOR KOROŠKA OPEN | Slovenj Gradec, Slovenija | SEN, U21 | Uradni turnir | ||
03.07 - 04.07 | MLADINSKI POKAL COIMBRA | Coimbra, Portugalska | U21 | Evropski turnir (cup) | ||
17.07 - 18.07 | MLADINSKI POKAL PRAGUE | Praga, Češka | U21 | Evropski turnir (cup) | ||
17.07 - 18.07 | KADETSKI POKAL BUKAREŠTA | Bukarešta, Romunija | U18 | Evropski turnir (cup) | ||
24.07 | OLIMPIJSKE IGRE TOKIO | Tokyo, Japonska | SEN | Olimpijske igre | ||
31.07 - 01.08 | MLADINSKI POKAL BUKAREŠTA | Bukarešta, Romunija | U21 | Evropski turnir (cup) | ||
Avgust | ||||||
07.08 - 08.08 | MLADINSKI POKAL UDINE | Videm, Italija | U21 | Evropski turnir (cup) | ||
07.08 | EVROPSKI POKAL ORENBURG | Orenburg, Rusija | SEN | Evropski turnir (cup) | ||
17.08 - 19.08 | EVROPSKO PRVENSTVO KADETI | Riga, Latvija | U18 | Evropsko prvenstvo | ||
September | ||||||
09.09 - 12.09 | EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI | Luksemburg, Luksemburg | U21 | Evropsko prvenstvo | ||
18.09 - 19.09 | KONTINETALNI OPEN SARAJEVO | Sarajevo, Bosna in Hercegovina | SEN | Evropski pokal (open) | ||
19.09 | POKAL PTUJA | Ptuj, Slovenija |
U14, U12
U18 |
Uradni turnir | ||
24.09 - 26.09 | GRAND PRIX ZAGREB | Zagreb, Hrvaška | SEN | Grand prix | ||
25.09 | DRŽAVNO PRVENSTVO ST. DEČKI IN ST. DEKLICE | Prevalje, Slovenija | U14 | Državno prvenstvo | ||
25.09 | DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI IN KADETINJE | Prevalje, Slovenija | U18 | Državno prvenstvo | ||
Oktober | ||||||
02.10 | DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI IN ML. KADETINJE | Ravne na Koroškem, Slovenija | U16 | Državno prvenstvo | ||
02.10 | GUŠTANJ OPEN 2021 | Ravne na Koroškem, Slovenija | U14, U12 | Uradni turnir | ||
03.10 | DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI IN ML. ČLANICE | Ravne na Koroškem, Slovenija | U23 | Državno prvenstvo | ||
06.10 - 10.10 | SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI | Olbia, Italija | U21 | Svetovno prvenstvo | ||
09.10 | POKAL KOMENDE | Komenda, Slovenija |
U16, U14, U12
U10 |
Uradni turnir | ||
16.10 | GRAND SLAM PARIZ | Pariz, Francija | SEN | Grand Slam | ||
16.10 - 17.10 | EVROPSKI POKAL DUBOVNIK | Dubrovnik, Hrvaška | SEN | Evropski turnir (cup) | ||
16.10 - 17.10 | KOROŠKA OPEN | Slovenj Gradec, Slovenija | U18, U16 | Uradni turnir | ||
17.10 | POKAL GORICE | Nova Gorica, Slovenija |
U14, U12
U10, U8 |
Uradni turnir | ||
23.10 - 24.10 | KONTINETALNI OPEN MALAGA | Málaga, Španija | SEN | Evropski turnir (cup) | ||
30.10 | IRŠIČEV MEMORIAL | Maribor, Slovenija | SEN, U18, U16 | Uradni turnir | ||
November | ||||||
05.11 - 07.11 | EVROPSKO PRVENSTVO U23 | Budimpešta, Madžarska | U23 | Evropsko prvenstvo | ||
05.11 - 07.11 | GRAND SLAM BAKU | Baku, Azerbajdžan |
SEN |
Grand Slam | ||
06.11 | 2. slovenska judo liga | Ljubljana, Slovenija | SEN | 2. slovenska judo liga | ||
13.11 | POKAL BEŽIGRADA | Ljubljana, Slovenija | U16, U14, U12 | Uradni turnir | ||
20.11 | MINI NAGAOKA | Ljubljana, Slovenija | U16, U14, U12 | Uradni turnir | ||
21.11 | NAGAOKA | Ljubljana, Slovenija | SEN, U23, U18 | Uradni turnir | ||
26.11 - 28.11 | GRAND SLAM ABU DHABI | Abu Dabi, Združeni arabski emirati | SEN | Grand Slam | ||
27.11 | POKAL DUPLEKA | Spodnji Duplek, Slovenija |
U18, U12
U14, U10 |
Uradni turnir | ||
December | ||||||
04.12 | POKAL IVO REYA | Celje, Slovenija | U21 | Uradni turnir | ||
04.12 | NOVOLETNI TURNIR | Celje, Slovenija | U16, U14, U12 | Uradni turnir | ||
11.12 | DRŽAVNO PRVENSTVO INKLUZIVNI JUDO | Murska Sobota, Slovenija | D1, D2, D3, DekP1, DekP2, DP1, DP2, Čla1, Čla2, Čla3, ČlaP1, ČLP2, Č1, Č2, Č3, ČP1, ČP2 | Državno prvenstvo | ||
11.12 | DRŽAVNO PRVENSTVO VETERANI | Murska Sobota, Slovenija | V1, V2, V3, V4, V5, V6, V7, V8, V8+ | Državno prvenstvo | ||
11.12 | 1. SLOVENSKA JUDO LIGA | Murska Sobota, Slovenija |
SEN |
1. slovenska judo liga | ||
18.12 | POKAL NIKA VRABLA | Maribor, Slovenija | U16, U14, U12 | Uradni turnir |